1

Temat: Po Sztabie w Warszawie :)

Witam po spotkaniu, które uważam za bardzo udane.
Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, że dla mnie ogromną frajdą było poznanie autora IK+, który oczywiście jest legendą w naszym komputerowym światku :)

Meśka: tak sobie skojarzyłem odnośnie tego co mówiłaś że chcesz się uczyć PHP: nie chcę Ciebie tutaj jakoś urazić ale przytoczę tu pewną historię która odbyła się w kafejce internetowej (z jej właścicielem). Pewnego dnia wpadłem do kafejki a On cieszył się jak dziecko, że programuje w ... HTMLu !
i to na dodatek na serwisie ?Allegro.pl? :)
Oczywiście nie po to tu przytaczam tę sytuację aby go obśmiać od góry do dołu. Chodzi mi o to że każdy może czegoś nie wiedzieć a tacy jak ja są od tego aby wszystko wyjaśnić.
Dlatego teraz kieruję moje słowa do Ciebie: nauka HTML i PHP to zupełnie dwie różne bajki. Ów kafejkarz próbował się bronić, ale w końcu musiałem spowodować, że mina mu zrzedła :( Dlatego nie tak głupia była moja propozycja byś przed tym szkoleniem razem z Sikorem przeszła kurs u mnie (było by Tobie po nim znacznie łatwiej). Wierzę że sobie poradzisz, ale jednak nauka programowania to nie jest takie tam chop sióp :)
Wiem bo sam uczę. Dlatego może podstawy np. algorytmów poznałabyś sobie wcześniej ? Myślę że warto. Szkoda że nie jesteś z wawy bo sprawa była by prosta tak jak u Sikora.

Do wszystkich co nie przyszli: ...ale nawaliliście :-(
Szczególnie mam tu na myśli: Mariusza, Alexa, Peta, Adama, Jaśka, Marcina i innych.

Na razie nic tu więcej nie napiszę, ale mam nadzieję że Wy coś napiszecie :)
pozdrawiam
ps. tak zastanawiam się nad moim ?grypsem?: ?chop sióp?, że tak naprawdę to jest to żart gramatyczny którego nie da się wymówić ... a to dopiero paradoks... Co prawda my Atarowcy nie znamy czegoś takiego jak ?nie da się? - więc może jakoś spróbujemy ?! Hę ? (dobrym tego przykładem będzie nowa wersja IK+ o której dowiedzieliśmy się (z dobrego źródła !:) że robi to co niemożliwe ! Ale o tym na razie sza !)
Wiem że są tacy którzy będą próbowali wymówić ?chop sióp? ... zapewne są to Ci o których pisze w swojej pracy AS :) Ale można też pójść inną drogą ? taką bardziej atarową i spróbować to zrobić może jakoś na DLI albo VBLK ?? :-D

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

2

Odp: Po Sztabie w Warszawie :)

Co wy tam piliście/paliliście/łotewa ?

Prawidłowa wymowa to "Siop Chóp".

All I hear is the sound of me falling on the ground

3

Odp: Po Sztabie w Warszawie :)

Tatqoo: uuu, stary primasort, Amsterdam się chowa! :D

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Po Sztabie w Warszawie :)

Pozdrawiam wszystkich z wczorajszego sztabu :-).
Bardzo miło było Was poznać. Nie spodziewałem się, że tak ciepło mnie przyjmiecie :-).
Myślę, że teraz będę wpadał na te spotkania regularnie.
Co do IK+ to planowałem następną publikację dopiero po ukończeniu wszystkich animacji tła, ale skoro TDC juz wspomnial o "niemożliwym" :-) to pewnie będę musiał wkrótce wypuścić to co jest zrobione w tej chwili.

Paweł

5

Odp: Po Sztabie w Warszawie :)

CZekamy, czekamy ;)

Sikor umarł...

6

Odp: Po Sztabie w Warszawie :)

Dwie nowe twarze...
Całkiem przyjemny sztabik chociaż dla mnie za mało pijany....
Ale albo rybki albo pipki (!!)

7

Odp: Po Sztabie w Warszawie :)

ikplus, nie wygłupiaj się, tylko trzymaj się wcześniej ustalonego harmonogramu. ;) Ci co nie byli dłużej poczekają na to niemożliwe. Może przy okazji, w przyszłości mały konkurs na spostrzegawczość. Nagroda będzie pół AA i ręka kierownika. :P

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

8

Odp: Po Sztabie w Warszawie :)

Ten "konkurs na spostrzegawczość" to ma być pod hasłem "czym się różni następna wersja IK+ od poprzedniej?" :P ;)

KMK
? HEX$(6670358)

9

Odp: Po Sztabie w Warszawie :)

tatqoo: Piliśmy co mieliśmy pod ręką...
jak widać, mnie już biorą nawet małoprocentowe lury ...
:-)

Meśka: boli mnie dziś ręka ... nie wiesz nic na ten temat ?smile
(Boli mnie szczególnie gdy otwieram drzwi)
Ale było fajnie :-)

ikplus: ale przecież nic nie zdradziłem ! Chyba nie masz mi tego za złe że dałem cynk ?smile Uważam że warto coś zdradzić wcześniej ? wtedy ludzie się interesują i zapalają wyobraźnię smile nie mogą się doczekać aż pojawi się nowa wersja itp. smile

drac030: nie śmiej się ! Paweł (ikplus) naprawdę zrobił coś NIESAMOWITEGO ! poległem gdy próbowałem odgadnąć jak On to zrobił !

Ostatnio edytowany przez Tdc (2006-03-07 19:40:19)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

10

Odp: Po Sztabie w Warszawie :)

tdc - radze przeczytac regulamin forum, wyedytowac pierwszy post tak by zawieral kolejne, po czym pousuwac nastepne. jak tego nie zrobisz, moze cie spotkac niespodzianka w postaci tygodniowego urlopu (niestety nie od pracy).

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

11

Odp: Po Sztabie w Warszawie :)

Tdc: absolutnie nia mam Ci tego za zle :-)
Ponadto chyba dobrze byloby opublikowac obecna wersje, bo przez kilka nastepnych miesiecy bede bardzo zajety a prace nad IK+ zatrzymane.

12

Odp: Po Sztabie w Warszawie :)

W takim razie czekamy i spoglądamy na nowości ;) I na sztabik zapraszamy ;)
Sugestia: zadaj temat na forum - przydała by się jakaś wypasiona grafika tytułowa, skoro i tak na standardowej pamięci nie pójdzie. Może chociaż tam wepchniesz jakąś muzę ;)

Sikor umarł...

13

Odp: Po Sztabie w Warszawie :)

jellonek: dzięki :) choć jestem zaskoczony, że tu na AA panują takie restrykcje - jeśli chodzi o mnie to jest przesada (wprost nie dają ludziom pisać :-P).

Myślę że dobrym komentarzem do naszego spotkania (oraz mojego pisania) jest to co widzimy na górze tej strony: ?Bałagan ? Po Sztabie w Warszawie :)? :-D

Paweł: no, tak chciałem się upewnić :) Ale wszyscy bardzo czekamy !:)

AS...: ?Dwie nowe twarze...?: ja w cale nie jestem nowy ! Jestem już dziadkiem, który w młodości kochał Atari !:-)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

14

Odp: Po Sztabie w Warszawie :)

tdc - nie ja ustalalem reguly, ale mimo mojego stanu (jestem naj***ny w trzy dupy - staram sie trzymac regul ktore ustali dla tego forum dely).

czy to ograniczenie (baze to niewiele obciaza), czy inaczej nazwane ograniczenie - rejestrujac sie przyznajesz racje delemu - co wiecej: JESLI KCESZ TU BYC DALEJ, STOSUJ SIE DO TYCH OGRANICZEN!!

(btw. jak mozesz: dodaj te moje pijackie wypociny gdzies w widocznym miejscu)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

15

Odp: Po Sztabie w Warszawie :)

tdc, każdego obowiązuje regulamin, do którego link jest na każdej stronie forum.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

16

Odp: Po Sztabie w Warszawie :)

Gwoli scisłości nie ma nic takiego w regulaminie odnośnie reedycji i obowiązkowego łaczenia
własnych kilku postow (bo o to chyba chodziło ?), chyba żeby podciągać to pod pkt.4.

---==<<Sc0rpi0>>==---

17

Odp: Po Sztabie w Warszawie :)

Tdc napisał/a:

AS...: ?Dwie nowe twarze...?: ja w cale nie jestem nowy ! Jestem już dziadkiem, który w młodości kochał Atari !:-)

Tdc, nie o Ciebie chodzi. Jak byś nie zauważył byli tam: dziewczyna Mikera i ikplus. To są te nowe twarze. Przynajmniej dla mnie. :P

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

18

Odp: Po Sztabie w Warszawie :)

Lizard, nie zgodzę się, Sylwię znam już od dawna, a poza tym - była już na sztabie, a że Ciebie noie było...? Sorry ;)

Sikor umarł...

19

Odp: Po Sztabie w Warszawie :)

No przeca pisałem, że dla mnie to były nowe twarze, a jeśli nie pamiętasz Tdc z Keceran, to... nie pij więcej... mniej też nie. :D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

20

Odp: Po Sztabie w Warszawie :)

Lizard: Toż nie ja napisałem: 2 nowe twarze ;) A wypiłem tylko 4 piwka*, więc o sso chodzi...?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
*uznaję tylko litrowe piwa

Ostatnio edytowany przez Sikor (2006-03-09 08:22:10)

Sikor umarł...

21

Odp: Po Sztabie w Warszawie :)

dely napisał/a:

tdc, każdego obowiązuje regulamin, do którego link jest na każdej stronie forum.

Oj już nie bądz taki oficjalny :) więcej pogody ducha :) w końcu w mojej wypowiedzi nie brakowało jej :)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P