Temat: Problem pierwszy

Taki tytuł ponieważ problemów mam węcej, zaś rozwiązać chcę je w miarę szybko tz. finał na F2K6. Każdy z problemów będzie pojawiał się w osobnym poście, bowiem tematy bardzo rozbieżne.

Kupiłem niedawno Atari XE Game System (uszkodzony) ... tak gostek opisał ów usterkę: Niestety sama konsola jest uszkodzona - po włączeniu tylko piszczy i nic więcej...

Pytanie: Mam dawcę organów w postaci Atari 65 XE i 800 XE; co może być uszkodzone w XE game i jaka jest zbieżność architektury elektronicznej XE game ze standartowym XE?

Żyję bo Bóg tak chciał.

2

Odp: Problem pierwszy

piszczy ? ciekawe co tam moze piszczec. a co do schematow - looknij na strone j.soboli. albo pisz na priva...troche jest inaczej, ale mialem w rekach tylko wersje SECAM, i jak wynikalo ze zdjec mial inne rozmieszczenie elementow na plycie.

Ostatnio edytowany przez alp (2006-03-12 17:13:23)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

3

Odp: Problem pierwszy

Inne rozwiązanie na płycie to pól biedy ważne aby elementy były te same mogę wymienić wszystko byleby ruszyło. Dzięki alp

Żyję bo Bóg tak chciał.

4

Odp: Problem pierwszy

mmu jest inne - to na pewno. reszta taka sama...

Ostatnio edytowany przez alp (2006-03-12 16:53:03)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: Problem pierwszy

mirusvf - zajrzyj do regulaminu forum, dokladniej do sekcji zwiazanej z nazywaniem topicow...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

6

Odp: Problem pierwszy

Ja wiem co tam moze piszczec ... specjalnie dlatego licytowalem... ale sam rozumiesz :)

<joke>

7

Odp: Problem pierwszy

a ja wlasnie kupilem xegs - treaz mu zaloze 1mb, sparte, kmk, stereo, 8osos, sio2pc. karte cf 128 mb z czytnikiem... calosc w stanie wizualnie allmost perfect - Ktos chetny ???

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

8

Odp: Problem pierwszy

A po co komuś 8 osów i taka mała karta? :P

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Problem pierwszy

alp napisał/a:

a ja wlasnie kupilem xegs - treaz mu zaloze ... kmk ... Ktos chetny ???

A od kiedy masz pozwolenie na dystrybucję?

KMK
? HEX$(6670358)

10

Odp: Problem pierwszy

doh :)

11

Odp: Problem pierwszy

A od kiedy masz pozwolenie na dystrybucję?

nie mam - kupilem od Pigooly - i moge z nim zrobic co chce, nieprawdaz ??

Ostatnio edytowany przez alp (2006-03-13 12:52:59)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

12

Odp: Problem pierwszy

Tak, jeśli kupiłeś od niego gotowy interfejs, to faktycznie, możesz z nim zrobić co chcesz.

Po prostu nie chciałbym się taką drogą dowiedzieć, że je składasz.

KMK
? HEX$(6670358)

13

Odp: Problem pierwszy

dely napisał/a:

A po co komuś 8 osów i taka mała karta? :P

8 osow .a ja wiem...w sumie 4 tez beda OK. a karta mala ? 128 mb ?  ile to masz softu na hdd ??? 10 mb ??

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

14

Odp: Problem pierwszy

Hmm, na płytce mam nagrane jakieś 400MB softu, więc 128MB to rzeczywiście nie za wiele...

Sikor umarł...

15

Odp: Problem pierwszy

ile to masz softu na hdd ??? 10 mb ??

7 partycji mam zajętych w tej chwili, stepy obrazków, źródełka, moduły, gry, katalogi z party, zdjęcia do jpegview, a gdzie filmy do r0lo playera i takie tam różne?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

16

Odp: Problem pierwszy

masz racje Dely. zawsze mozna karte wymienic bezbolesnie na wieksza - np. 256 mb. nawet 512. a to juz az nadto ? zgodzisz sie ?

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

17

Odp: Problem pierwszy

ile za to chcesz?
jak dolozysz jeszcze arc i aki - chetnie moge sporo przeplacic...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

18

Odp: Problem pierwszy

aki to jest kupa. raczej ciekawostka niż do używania.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

19

Odp: Problem pierwszy

rzecz gustu, a o tych się nie dyskutuje - mi akurat AKI pasuje a z racji przyzwyczajenia do klawiatury grzybowej wolę AKI niz native XE keyboard ;)

20

Odp: Problem pierwszy

mac - czasem nawet mundrze prawisz ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

21

Odp: Problem pierwszy

Pewnie dobrze jest mieć AKI jako opcję.

KMK
? HEX$(6670358)

22

Odp: Problem pierwszy

co do aki i jej pokrewienstwa z kalem  - nie zgadzam sie.  uwazam ze za przemawia:

- swietna sprawa sa sterowanymi z klawy stanami pinow ra0-ra2, ktorymi mzona sterowac np. wyborem cwiratki w epromie, stereo, sparta, sio2ide d1/d9...itd itp

- dziala jednoczesnie z klawa z atarki

- sam wybierasz sobi klawe na ktorej ci wygodnie stukac - nie jestes skazany na gumki

tak wiec - same zalety

mozna by sie pokusic o probe znalezienia klawiaturki, ktora bedzie mozna zastosowac w miejsce orgynalnej w obudowie atarki...w sumie manta jakies malenstwa ostatnio wypuszcza.

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

23

Odp: Problem pierwszy

próbowałem na jednej z nich pisać i szły bluzgi w niebogłosy.

a odnośnie aki to wypowiadam się na podstawie krótkiego testu na sprzęcie pinokia. nie zawsze działało tak jak można by oczekiwać. chyba że wadliwy egzemplarz, czego prawdopodobieństwo jest nie wielkie, bo było to zaraz jak go dostał prosto spod pasiowej igły.
mowa o przyzwyczajeniach do mnie nie trafia. bo nie jest to już ani klawiatura grzybowa, ani XE.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.