Temat: Powrót z F2k6

Dracon__ i ja jesteśmy już w domu a LISU pewnie dojeżdża do Krakowa. Ale hitem dla mnie było kiedy podszedłem w Trencinie do zblazowanego LISa i mówię mu Lisu jedziemy na to LISu do mnie SIEMA powodzenia! - po czym zorientował się, że przecież z nami jedzie! ... No i świetnie wyglądał odbiór nagród przez Mikey`a i Lisa. Pozdrawiam wszystkich i mówię do zobaczenia zwłaszcza tym co z różnych względów nie mogłem im na party powiedzieć osobiście

Ostatnio edytowany przez mirusvf (2006-03-19 16:11:43)

Żyję bo Bóg tak chciał.

2

Odp: Powrót z F2k6

Było fajnie, red moon rzondzi, produkcje były gites, rispekt dla wszystkich autorów ze specjalnych wskazaniem Pr0be (!) i Mikeya (!), no i brawa dla organizatorów, że party się odbyło.
Do następnego!

: 404. Stopka not found

3

Odp: Powrót z F2k6

kiedy bedzie mozna obejrzec produkcje ?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

4

Odp: Powrót z F2k6

w sumie tez nie pomyslalem aby wziac i uploadnac;D bylo fajnie, w sobote tak 24 "zwalony", ale znow bylo spotkanie rady nadzorczej poland i finish slodki. jak bylo ogloszenie wynikow i lisu za wild, mikey za demo byli wyczytywani, na chama pobudka, azymut organizerzy przy scenie, ledwo trzymali sie na nogach , nie wiedzac co sie dzieje i gdzie ida, mega :-D

toast "to nara" oraz galowe "no smoking" rox;D

a warto przyjechac, zobaczyc jak Pin tanczy w holu breakdance, emuluje price of persia na polkach itd;D

Ostatnio edytowany przez solo/ng (2006-03-19 17:03:15)

5

Odp: Powrót z F2k6

dojechalem, ale padam na ryj, wiec fotki itp to potem

bawiłem się wybornie

6

Odp: Powrót z F2k6

Lisu - moje dzieci wyśmienicie bawią się Twoją nagrodą!!! Dzięki

Żyję bo Bóg tak chciał.

7

Odp: Powrót z F2k6

W koncu wygral dwa party X-D

Aha! Koniecznie atarowce musza zobaczyc fun/fake/crazy demo na ZX-a by yerzmey/hooy prg. koniecznie:)

Ostatnio edytowany przez solo/ng (2006-03-19 17:40:10)

8

Odp: Powrót z F2k6

ja tez juz jestem w domciu i tez padam na twarz :>

eru: o ktorej byles juz w Amsterdamie? kurna. taki samolot to niezla rzecz :)

9

Odp: Powrót z F2k6

niemozliwe aby Mikey cokolwiek zrobil, nie wierze :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

10

Odp: Powrót z F2k6

tebe ano zrobil i to cale duze demo:)

11

Odp: Powrót z F2k6

hehe, ja o 16 juz bylem w domq, ale spac nie ide jeszcze, bo nie chce sie znowu rozregulowac...

: 404. Stopka not found

12

Odp: Powrót z F2k6

a Vasco jeszcze jedzie ;D <evil> rozregulowanie to kicha sprawa, ciezko to ominac eh:x.

Ostatnio edytowany przez solo/ng (2006-03-19 19:16:57)

13

Odp: Powrót z F2k6

vasko nie jedzie tylko do Lichenia dybie na kolanach

Żyję bo Bóg tak chciał.

14

Odp: Powrót z F2k6

Party rzeczywiscie bardzo udane, wesolo, pomyslowo oraz przyjemnie.

Jedynie czego brakowalo mi z roku poprzedniego to tego naszego stolika na glownym korytarzu, a raczej klimatu otaczajacego te miejsce. Kazdy przechodzil, wiekszosc przystawala i dodawala czastke od siebie do panujacej tam atmosferki.

Obysmy w przyszlym roku rowniez tak licznie reprezentowali nasze grono.
Dzieki wszystkim za przybycie no i do zobaczenia na kolejnym party. :)

ślamk!

15

Odp: Powrót z F2k6

hehehe - ja odczuwam skutki napoju wysokooktanowego - U-70%, którego toast wyglądał tak:

"to nara" :D:D:D

Mam nadzieje, że wzorem imprez poprzednich - na następnych edycjach Forever nie zabraknie miłego pana we wdzianku "wotnałkami" nazwanym

Ogólnie party - zajebiście - jedno tylko poważne zastrzeżenie - fatalnie skopane nagłośnienie. Jesli w przyszłym roku będzie to samo - nie wystawiam niczego na msx compo :) . Sound system marki uduś - zresztą dokładnie ten sam (z czego pamiętam), co rok temu.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

16

Odp: Powrót z F2k6

Arghhh, było megawypas. TO NARA. A mikey, lewis, draco i miker jeszcze są w Trencinie i startują dopiero za godzinę! Dzięki wszystkim za zajebistą zabawę. YOU ROX!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

17

Odp: Powrót z F2k6

Popatrzcie jedni padają na pysk a X zafundował na krótszy bo krótszy ale kolejny cykliczny odcinek "W kręgu radiomana"

Żyję bo Bóg tak chciał.

Odp: Powrót z F2k6

yooo , impreza naprawde super !!!
no i w takim towarzystwie , extra zabawa
!!! POLAND !!!

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

19

Odp: Powrót z F2k6

Impreza gicior, XI i reszta organizerow spisala sie na medal, choc tak jak wspomial Dracon_(Szwagier:D) to mogli wstawic stolik w korytazu:), ale to szczegól;) Szacunek dla wszystkich, którzy przyjechali (i to z bardzo daleka!). Do nastepnego, oby tak licznego CP. "Nara!":D

20

Odp: Powrót z F2k6

A ja już w domciu! Zaraz pewnie jakaś potrawka regenerująca i pewnie się kimnę.

Było Super! (chociaż w sumie niewiele pospałem - ale to nie rzutuje).

Pinek: na drugi raz bądź bardziej przytomny i przytrocz atarkę do bigskrina, bo Polymatrix w końcu nie poleciał...

I Ty zostaniesz big endianem...

21

Odp: Powrót z F2k6

demko 'Bash' jest rewelka! ffx, msx, gfx... best congrats Mikey, Dely i Miker! szkoda że nie widziałem go na bigscreenie, ale może na innej bibie :-)

pozdr!!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

22

Odp: Powrót z F2k6

Dziendobry czesc i czolem, no ja dopiero dojechalem do domu :] extra 24h w Trencinie bylo wporzo, a nocny pociag rewelka :)
Dzieki wszystkim za zajebista zabawe, do nastepnego party... pewnie znowu cos zakoduje :) 'TO NARA' ;P

23

Odp: Powrót z F2k6

Demko wypaśnie - ale brakuje w nim jednej legendarnej części.... rybki...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

24

Odp: Powrót z F2k6

Cze~~sc~~ <>< Mikey ~~<>< :P Jak sie witasz z Mikeyem robisz reka rybke i wsio gra :-P

25

Odp: Powrót z F2k6

solo: aj low ju normalnie ;)