26

Odp: Powrót z F2k6

solo: siekierka na twoja czesc!

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

27

Odp: Powrót z F2k6

Oj, było fajnie. A tak propos zielonych napitków - prze chwila wchłonąlem zielone Karmii :)
Zrobiłem kilka zdjęć, zruzcę je z aparatu i gdzieś umieszczę... Jest brejk dans Pin'a :)

grzybson/SSG^NG

28

Odp: Powrót z F2k6

Pinek skaczacy z rekami w wotnaukach jest wypas. Poza tym, dopiero dotarlem do domu. Niedlugo zarzuce fot0rz. To nara! ;)

29

Odp: Powrót z F2k6

Urwał mi się lekko film z soboty. W związku z tym mam pytanie. Lewis czy Draco: kto mi stawiał piwo? Oczywiście dziękuję i odwdzięczę się niejednym...

30

Odp: Powrót z F2k6

cactus, pisałeś na sajcie forevera, że przepraszasz za coś tam z piątku, o czym się dowiedziałeś dopiero w czasie powrotu - o co biega? :-)

31

Odp: Powrót z F2k6

Cactus/Oxyron napisał/a:

Urwał mi się lekko film z soboty. W związku z tym mam pytanie. Lewis czy Draco: kto mi stawiał piwo? Oczywiście dziękuję i odwdzięczę się niejednym...

Jeśli masz na myśli sobotnie wyjście do knajpy tuż po komptach, to pewnie Lewis, bo mnie tam nie było. Padłem zaraz po kompo i wstałem dopiero o pierwszej w nocy.

KMK
? HEX$(6670358)

32

Odp: Powrót z F2k6

LiSU napisał/a:

cactus, pisałeś na sajcie forevera, że przepraszasz za coś tam z piątku, o czym się dowiedziałeś dopiero w czasie powrotu - o co biega? :-)

Powiedziano mi, że zachowałem się ogólnie niesympatycznie w stosunku do Wotnau'a. Darłem się na niego i takie tam... Nic, czym można by się było chwalić... :(
Eh, lepiej mi było się o tym nie dowiadywać... =)

drac030 napisał/a:

Jeśli masz na myśli sobotnie wyjście do knajpy tuż po komptach, to pewnie Lewis, bo mnie tam nie było. Padłem zaraz po kompo i wstałem dopiero o pierwszej w nocy.

Sobotnie wyjście do knajpy, ale nie tuż po kompotach, tylko już późno późno w nocy...
Cholera, wydawało mi się, że tam byłeś... Ale jeśli nie Ty, to kto? =)

Ostatnio edytowany przez Cactus/Oxyron (2006-03-21 22:32:44)

33

Odp: Powrót z F2k6

drac030 napisał/a:

Jeśli masz na myśli sobotnie wyjście do knajpy tuż po komptach, to pewnie Lewis, bo mnie tam nie było. Padłem zaraz po kompo i wstałem dopiero o pierwszej w nocy.

i pierwsze co zrobiles to szklanka whisky łihgih :D

A grzybsonowi megagretzy za bycie z nami do konca ;-D bylo spoko:>

Ostatnio edytowany przez solo/ng (2006-03-21 22:36:42)

34

Odp: Powrót z F2k6

Cactus/Oxyron napisał/a:

Sobotnie wyjście do knajpy, ale nie tuż po kompotach, tylko już późno późno w nocy...
Cholera, wydawało mi się, że tam byłeś... Ale jeśli nie Ty, to kto? =)

Znaczy technoparty.
To zdaje sie ze faktycznie draco albo eru stawial kolejke. sam niewiele pamietam, a ponadto mialem do pilnowania delego bo chcial krzyczec LEGIA!!!! na parkiecie ;)

35

Odp: Powrót z F2k6

mikey napisał/a:

sam niewiele pamietam, a ponadto mialem do pilnowania delego bo chcial krzyczec LEGIA!!!! na parkiecie ;)

Już sam fakt krzyczenia LEGIA jest lekkim przegięciem, a co dopiero na parkiecie... :P

mikey napisał/a:

Znaczy technoparty.
To zdaje sie ze faktycznie draco albo eru stawial kolejke.

Tak, tak... To by się zgadzało, bo to było jakieś technoparty, jeśli sobie dobrze przypominam... A lokal się chyba nazywał nawet Piano Club, zaraz przy party place? Zresztą Draco napisał, że wstał o pierwszej, to nie wiem czemu mi się skojarzyło, że to musiało być już w niedzielę rano...

drac030 napisał/a:

Jeśli masz na myśli sobotnie wyjście do knajpy tuż po komptach, to pewnie Lewis, bo mnie tam nie było. Padłem zaraz po kompo i wstałem dopiero o pierwszej w nocy.

A ja na pewno nie wcześniej wróciłem z Irish pubu...

36

Odp: Powrót z F2k6

mikey napisał/a:

bo chcial krzyczec LEGIA!!!! na parkiecie ;)

Wuahahh LOL. Widze, ze bylo zajebiscie :D

37

Odp: Powrót z F2k6

No, zabawa była przedniej marki :P

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

38

Odp: Powrót z F2k6

Cactus/Oxyron napisał/a:

A lokal się chyba nazywał nawet Piano Club, zaraz przy party place?

No tak, w Piano Club to byłem. Wydaje mi się, że Lewis stawiał.

KMK
? HEX$(6670358)

39

Odp: Powrót z F2k6

Ja nie wiem. Bylo nas chyba z pieciu, wiec kupilem chyba 3 piwa, a ktos kto stal za mna kupil kolejne dwa czy jakos tak. A czy to wazne?

40

Odp: Powrót z F2k6

I tak F do Easta kuca.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

41

Odp: Powrót z F2k6

Ej, nie ma co porownywac tych dwoch zlotow. Porownanie Forevera do jakiegokolwiek party raczej mija sie z celem, bo to jest multi... A zreszta: Epi, czy ze wzgledu na to nie pojedziesz na nastepnego Forevera? Ja tam jezdze na wszystko na co mi kasa pozwala...

42

Odp: Powrót z F2k6

ja myślę że porównanie Easta do jakiegokolwiek party mija się z celem. :]

być może nie pojadę. f2k6 po prostu mi się nie podobało. i już.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

43

Odp: Powrót z F2k6

bo?

44

Odp: Powrót z F2k6

bo juz nie tylko na forum trollowalem, ale i na jakims zlocie :D

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

45

Odp: Powrót z F2k6

lewiS: bo nudy były.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

46

Odp: Powrót z F2k6

hehe nie ma to jak quast i wystep epiego ;P :D ....
czyli nie mam czego zalowac ? :> ze mnei nie bylo ;P

"wszystko się kiedyś kończy......."

47

Odp: Powrót z F2k6

epi napisał/a:

lewiS: bo nudy były.

Wiesz, nie wiem czy komodziarze ze spektumowcami by przezyli okaz rowa lub miss mokrego podkoszulka... Na F musi byc kultura. Dla nich Poland! jest czyms prawie nie do zniesienia, a co dopiero takie akcje... ;) Ja tam sie bawilem wysmienicie (bynajmniej sam o tym wiem ;) ).

48

Odp: Powrót z F2k6

lewiS: nie potrzebuję rozebranych ludzi, żeby się dobrze bawić. Szkoda, że myślisz inaczej.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

49

Odp: Powrót z F2k6

I kto to mowi? ;) A emotikonow nie widzi? Ogolnie, skoro bylo Ci nudno to trzeba bylo rozkrecic jakis dym. Mi tam sie podobalo.

50

Odp: Powrót z F2k6

POlskie party mają inny klimat, znacznie więcej się dzieje. Forever zaś jest taki spokojny, kulturalny i niektórym może to nieodpowiadać. Ja, tak jak Lewis, jeżdzę na każde party na które mam kasę i dodatkowo, gdy tata nie ma nic przeciwko. Ogólnie mi się podobało, ale czekam na QuaST'a (a jak będzie miss mokrego czu cosik innego to wyjdę i siądę na ławce przed MDK'iem).

grzybson/SSG^NG