Temat: ebay i sprzedaż zabawek do stanów..

Ma ktoś może jakieś doświadczenie pod tym kątem?! Chodzi mi głównie o kwestie płatności, bo przelewy na konto Inteligo/Mbank np. ze Stanów troszeczkę za dużo kosztują....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

2

Odp: ebay i sprzedaż zabawek do stanów..

Uderz do duddiego, On handlował na ibeju ZTCP.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: ebay i sprzedaż zabawek do stanów..

duddie uzywa moneybookers , lub przelewy via iban europa to ze brak pelnego paypal-a w polsce to duzy negatyw jakies 70% omija takie aukcje w szczegolnosci jezeli gosc posiada naklejke POLAND , taka niestety prawda

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

4

Odp: ebay i sprzedaż zabawek do stanów..

No ja robie zakupy na ebayu (i czasami cos sprzedaje) no ale ja mam paypala (w usa i uk). Ludzie z zachodu jeszcze sie boja kupowac cos od Polakow, bo mysla ze zaraz to bedzie oszustwo. Tak jak bylo z Nigeria (do Nigerii nikt nie sprzeda niczego).

5

Odp: ebay i sprzedaż zabawek do stanów..

<OFF> Z ta Nigeria, ze to centrum oszustw fnansowo-internetowych,  to myslalem ze to taki urban legend... Przeciez nikt normalny nie nabralby sie na taki numer ;) Ale ostatnio ogladalem program o tym procederze i okazalo sie, ze sa cale organizacje nabranych w ten sposob Niemcow.

6

Odp: ebay i sprzedaż zabawek do stanów..

Monsoft napisał/a:

No ja robie zakupy na ebayu (i czasami cos sprzedaje) no ale ja mam paypala (w usa i uk). Ludzie z zachodu jeszcze sie boja kupowac cos od Polakow, bo mysla ze zaraz to bedzie oszustwo. Tak jak bylo z Nigeria (do Nigerii nikt nie sprzeda niczego).

Ten problem w moim przypadku odpada - bo zostałbym przez kogoś polecony... jako sprawdzona osoba..

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

7

Odp: ebay i sprzedaż zabawek do stanów..

nosty: no pewno ze oszustwo i to widac prawie od razu.
U mnie bylo tak, ze sprzedawalem oryginalne gierce na nokia n-gage, i normalna cena za ok 10 sztuk na ebayu wynosi 20 funtow, a tu koles z Nigerii przysyla do mnie informacje ze mi oferuje 180 funtow + 20 na przesylke, bo chce zrobic synowi prezent na urodziny i ze jak sie zgodze to przysle mi czek ;)

Odp: ebay i sprzedaż zabawek do stanów..

Piguła/Shpoon napisał/a:
Monsoft napisał/a:

No ja robie zakupy na ebayu (i czasami cos sprzedaje) no ale ja mam paypala (w usa i uk). Ludzie z zachodu jeszcze sie boja kupowac cos od Polakow, bo mysla ze zaraz to bedzie oszustwo. Tak jak bylo z Nigeria (do Nigerii nikt nie sprzeda niczego).

Ten problem w moim przypadku odpada - bo zostałbym przez kogoś polecony... jako sprawdzona osoba..

eee , to taki pic na wode fotomontarz
juz takie przekrety byly ktos kogos polecil itd , ludzie sa wredni
jedyna szansa mosisz byc cholernie tani i powoli powoli czegos sie dorobisz

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014