1

Temat: Kushchuck

http://www.youtube.com/watch?v=KJfW3hrzAz8

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

2

Odp: Kushchuck

No to Fox masz przerąbane u kierownika :)... mało że adres nie skrócony przez TINĘ ;-) to jeszcze zamiast w "dwulinijkowcu" wpisać URL'a to ty tworzysz OFF Topicowy temat :)

pozdrawiam wszystkich króli OFF Topicu ;-)

ps. Tak apropos:

     [ Jakie jest najlepsze zdjęcie trenera Janasa ?]
     [ zdjęcie Dudka ]
     :)

Ostatnio edytowany przez Mariusz Zając (2006-05-31 08:55:10)

Zajec/sword ;)

3

Odp: Kushchuck

dlaczego? ten gol przejdzie do historii :-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

4

Odp: Kushchuck

Jakie jest najlepsze zdjęcie Rasiaka?

Zdjęcie z boiska.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

5

Odp: Kushchuck

Nie znam się na tym, ale chyba chodzi o jakiś dobry lol. :]

ps. A po jaką cholerę skracać linki na forum? Przynajmniej widać, czego można się spodziewać po takim linku.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

6

Odp: Kushchuck

a co to za mecz? to juz odpadlismy z mistrzostw świata?

Odp: Kushchuck

gdzie dudek ??? matko i corko z czym do ludzi

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

8

Odp: Kushchuck

laoo/ng napisał/a:

to juz odpadlismy z mistrzostw świata?

Jeszcze nie, ale już wiadomo, z kim spotka się reprezentacja Polski po meczach grupowych.

Z kibicami na Okęciu.

:)

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

9

Odp: Kushchuck

Na forum nie skracamy, chyba, że link ma 3 miliony znaków :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: Kushchuck

Rozumiem, że powyżej 3 miliona link staje się ujemny...? ;)

Sikor umarł...

11

Odp: Kushchuck

Windows się wiesza. :)

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

12

Odp: Kushchuck

http://tvp.cdp.pl//video/2006/05/30/74998/film.asf - ta sama akcja, tylko tutaj lepiej widac o co chodzi ;)

13

Odp: Kushchuck

Mówiłem że to głupota. Dobrze że nie oglądałem, jak zawsze zresztą. Wynik wiadomy był przed meczem, sory przed mistrzostwami. Dobrze że się skończyły, mniejszy wstyd

14

Odp: Kushchuck

Zenon bez urazy, ale nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych pojecia nie masz i ktorych nie lubisz. Niebawem zacznie sie na AA istne kolko rozancowe i moherowych beretow, wszystko jest Be, polska jest BE, i w ogole life sux, "kupic se schnoorek". Mistrzostwa przed nami, bedzie spoko, jestem zawsze dumny z kazdego sukcesu PL - nie wazne czy jest to scena i dema na zachodnich parties, czy scena atari i fenomen skilla polakow (fakt ze ostatni bastion, ale tak zawsze bylo), top3 swiata w starcrafcie, siatce, skokach, firmach, miss urody i cokolwiek; D.

Przed elimnacjami zagralismy nedze z dania 1:4 potem awans;
2 lata temu przed Mistz. Europy Grecja dostala od nas baty (tuz przed mistrzostwami), aby potem siegnac po tytul ME.

ABy byc sprawiedliwym, gdyz Kuszczak zbiera niesamowite noty w lidze angielskiej: (bitman obejrzyj... :O).

http://www.youtube.com/watch?v=1tlqxW4qTPs&search=kuszczak

Noszkurwa nie moge, 1 mecz i juz niczym fani rydzyka (ten sam sposob reagowania) leci sie i sapie (jestem po wojence na pewnym forum pol forum vs pol forum;); 1 slabyy mecz, rownie dobrze moglo byc tak - popieprzona publicznosc, ktora gwizdala na naszych i kibicowala kolubmii (tak bylo!), bo nei ma franka i dudka (a co maja do tego inni pilkarze, ktorzy wiecej sie zasluzyli w eliminacjach chocby Zurawski?) spowodowala, ze nikt nie gral - w drugiej polowie nasi stali w miejscu, tez bym nie ryzykwal kontuzji i OUT z reprezy na MS dla takich pajacow - pierwszy raz w zyciu odkad moje oczy ogladaja pilke widzialem cos takiego, co pokazala publicznosc - dno.

Ostatnio edytowany przez solo/ng (2006-05-31 16:08:06)

15

Odp: Kushchuck

Kuszczak miał nie wiele do gadania. wystarczy zobaczyć jak ta piłka się odbiła i gdzie (przed polem karnym). poza tym kto widział bramkarza który stoi między słupkami kiedy bramkarz drużyny przeciwnej wybija piłkę. ja chyba takie nie widziałem w życiu. miał pecha i zabrakło mu 1 kroku.

16

Odp: Kushchuck

już widze pierwszy mecz reprezentacji polskiej, wszyscy kibice zasiadaja wygodnie w fotelach, przygotowuja sie na długie widowisko i ... zaczynają kibicować drużynie przeciwnej :D

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

17

Odp: Kushchuck

Czy to znaczy że ktoś wprowadził mnie w błąd?

18

Odp: Kushchuck

wiki:

"Kibic - osoba zainteresowana jakąś publiczną dyscypliną, najczęściej sportową. Aktywnie uczestniczy w zdarzeniach związanych z jego ulubioną dyscypliną. Do kibiców zalicza się przede wszystkim widzów widowisk sportowych na stadionach, halach i innych obiektach, ale także telewidzów oglądających sport lub osoby wspominające czasami o danej dyscyplinie. Istnieją specjalne "kluby kibica", tworzone zazwyczaj przy klubach sportowych, a także przez osoby prywatne.

Słowem pseudokibic lub inaczej chuligan określa się zazwyczaj agresywnych widzów, przede wszystkim na meczach piłkarskich. Przywiązanie takich osób do barw klubowych lub reprezentacyjnych graniczy z fanatyzmem, skutkiem czego dochodzi do walk między grupami (z wypadkami śmiertelnymi), a także gróźb i czynów (także zabójstw) wobec sportowców, którzy zawiedli oczekiwania (Kolumbijczyk Andreas Escobar w 1994, bramkarz młodzieżowej reprezentacji Beninu Yessouffo Samiou w styczniu 2005).

Rolą prawdziwego, wiernego kibica powinna być próba wsparcia swojej drużyny zarówno w sytuacjach dobrych, jak i złych.".

19

Odp: Kushchuck

Solo nie piernicz glupot. W meczu z Grecja bylo tylko 1:0 dla Polski i to po samobojczej bramce Grekow. Wiec nie wciskaj ciemnoty, ze dostali baty. To byl tylko FUKS. A to co sie dzialo w Chorzowie to popieram bo Janas debil mysli ze reprezentacja czyli nasze dobro narodowe jest jego wlasnoscia i odpierdala szopki. Skoro nie ma tych co nie grali w klubach to co tam robia Mila, Kosowski, Krzynowek oraz emeryt Bak z absurdalnej ligi Katarskiej. Nie ma Klosa i zobacz z jaka latwoscia przeciwnicy wchodza pod nasze pole karne. Zenada i tyle.
Nie pisz glupot, ze Zurawski bardziej sie zasluzyl niz Frankowski. Popatrz na mecze i liczbe strzelonych goli oraz sam sobie odpowiedz.
Zreszta zeby nie Frankowski to Janas juz by dawno byl na zielonej trawce a nasi szykowali sie na eliminacje mistrzostw europy bo mundial mieliby z glowy.

Jak ktos najpierw mowi ze wszyscy sa naladowani, w super formie, ze rozniosa Kolumbie a nie gra potem z zaangazowaniem, odpuszcza mecz i pieprzy okazje za okazja to niech liczy sie z gwizdami.

20

Odp: Kushchuck

Mazi a ogladales mecz z Grecja? Moglo byz znacznie wyzej. Piszesz o Frankowskim - sorry widziales go neidawno w meczu z Litwa? *WIDZIALES*? To co pokazal? 45 minut i (uwaga) ani 1 strzalu? Gral juz nie gra, bywa, to jest sport! Wiesz tez oczywiscie, ze Kuszczak ma najladniejsza parade sezonu ligi angliejskiej 2005/2006? Ze wszyscy go wychwalaja? Rowniez zaluje, ze Frankowskiego nie ma, bo rowniez go b. lubie, co nie znaczy ze nei szanuje decyzji ekspertow (calkowicie niemarketignowa, ale byc moze sluszna sportowo).

Rownie dobrze mozna powiedziec, ze gdyby nie zuraw (bramka na 2:1 z walia, podanie Mili), krzynowek, kosowski  - ktokolwiek kto strzelal. Robi sie z Franka i Dudka meczennika narodu - przypomnij sobie JAK GRAL bardzo niedawno w meczu z Litwa, nie widziales obejrzyj. Trudno - Janas podjal swoja decyzje, co nie znaczy ze nie jestem wdzieczny szymkowi, kosie, milil, baszczowi, bakowi, krzynowkowi za eliminacje; notabene - zobacz jak gral krzynowek w eliminacjach i lidze, jaka slaba forme ma teraz; Ogolnie jest lipa z nasza pomoca, miala swietna forme, obecnie nic. I nie ma dobrych zmiennikow! W ataku - owszem, paradoksalnie, jak nigdy - mamy.

Zamiast 0- formy Franka mamy w ataku Smolarka, ktory gra obecnie LEPIEJ. Rasiak to lawka.

Ostatnio edytowany przez solo/ng (2006-05-31 19:07:11)

21

Odp: Kushchuck

Tak, ogladalem wszystkie mecze o ktorych tu jest mowa.
Chodzilo mi o naciaganie faktow (mecz z Grecja).
Do Kuszczaka nic nie mam, uwazam ze to b. dobry bramkarz i stawialbym go przed Borucem. Lecz coz wpadka jest wpadka.
Mecz z Litwa ogladalem i nie podobal mi sie. Tak jak ten wczorajszy zreszta. Gadasz na Franka, ze gral 0. A powiedz mi jak gral Krzynowek, ktory strzelal w kosmos a i podania mial mizerne. Stracil forme w polowie jesieni ale Janosik tego nie widzi. Frankowskiego od poczatku bojkotowal dopiero media i kibice 'wymusili' na nim powolanie. I nie pisz, ze w meczu z Litwa nie mial ani jednego strzalu. Mial, zdjal pilke Mili z nogi lecz nie trafil w bramke :)

22

Odp: Kushchuck

Widzisz bo teraz nikt nie chcialbyby byc na miejscu janasa.

Pamietaj ze przed eliminacjami bylo 0:1 z usa, 1:1 z usa, 1:5 z dania; a potem - wiadomo - awans:).

jednakze martwi mnie, ze nie ma tego kosy i tego krzynowka; z takimi skrzydlami i zurawem+zibim w srodku moglby sie kazdy bac o swoja bramke. szkoda, ze to nie rok temu, mielismy takie skrzydla ze eh :O. srednio 3 bramki na mecz, 27-9 w eliminacjach (anglia miala 17-7?). eh. zobaczymy heh.

23

Odp: Kushchuck

Wnioski wyciagnijcie sami:
http://homepage.ntlworld.com/jackes6/Po … lumbia.rar

Zalosne :/

24

Odp: Kushchuck

mazi ale dalej nie rozumiem czemu 1 mecz - niczym krytykanctwo - od razu sie robi wielkie halom, a jak graja swietnie to 80% nawet nic nie pisze, nie wrzuca na ftp;) -> jak zdazy sie kicha - od razu wielkie halo; takie to polskie ?xd

mazi - no to polecam linka ktorego ja dalem.

Ostatnio edytowany przez solo/ng (2006-05-31 20:24:37)

25

Odp: Kushchuck

Widzialem.
Tu nie chodzi o to, ze wyszla kicha tylko, o czym juz wspominalem wczesniej, o wykonanie. Sposob gry, ze odpuscili, ze nie walczyli itp. itd. Toz Columbijczycy grali z nami na boisku w glupiego jasia :/ Do tego dochodzi frustracja z niepowololaniem co poniektorych oraz ignorancja janosika.