Temat: Koszulki kupie

Pamietam, ze kiedys byl na Quast czlowiek, ktory zawsze przyjezdzal i sprzedawal po 20 zlotych koszulki z logo Atari. Czy ta osoba jest tu gdzies? I czy moze mi podac jakies wyceny zrobienia koszulek, np. 20 sztuk? Albo ma ktos jakies doswiadczenia w drukowaniu na koszulkach - i wie gdzie da sie to zrobic taniej?

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

2

Odp: Koszulki kupie

To Eijk sprzedawał zazwyczaj koszulki, ale były (sorry Eijk) tanie, ale nie za dobre.
Na allegro pełno ludzi oferuje różne nadruki, da się znaleźć taniej, ale na allegro łatwiej :)

: 404. Stopka not found

3

Odp: Koszulki kupie

hej,

ja pracuje w firmie w ktorej robimy koszulki :)

mysle ze moglbym Ci pomoc

mamy dobre jakosciowo koszulki no i robimy na nich nadruk :)

co potrzebujesz?

moj mail: piotr@kni.com.pl

pozdr

Piotr

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

4

Odp: Koszulki kupie

Piter, za te koszulki z SV2k4 powinieneś spędzić 20 lat w kamieniołomach :D "Rozdźwięk" pomiędzy projektem a wykonaniem był jak odgległość Polski do Chin...

Ale ponoć człowiek uczy się na błędach? :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

5

Odp: Koszulki kupie

Unikaj firmy która ma nick na allegro "supernadruk"... Miałem kiedys kupic u nich t-shirt i z moich obserwacji wychodzi na to, że po uzyskaniu kilku/kilkunastu negatywów zmieniaja konto, sprzedając cały czas te same koszulki/Commodore/Atari/. Odradzam też t-shirt promostars-ich trwałość i gramatura jest adekwatna do ceny, a bardzo często własnie na nich robi się nadruki. Mam i narzekam... :)

6

Odp: Koszulki kupie

Hmm, chyba Nosty robił kiedyś koszulki, o ile dobrze pamiętam. Mopże puść do niego maila...?

Sikor umarł...

7

Odp: Koszulki kupie

Jar-eck napisał/a:

Unikaj firmy która ma nick na allegro "supernadruk"... Miałem kiedys kupic u nich t-shirt i z moich obserwacji wychodzi na to, że po uzyskaniu kilku/kilkunastu negatywów zmieniaja konto, sprzedając cały czas te same koszulki/Commodore/Atari/. Odradzam też t-shirt promostars-ich trwałość i gramatura jest adekwatna do ceny, a bardzo często własnie na nich robi się nadruki. Mam i narzekam... :)

Ja od nich zakupilem w sumie 8 koszulek i nie mam powodu do narzekan, jakosciowo sa OK jak i rowniez nadruk po WIELOKROTNYM praniu trzyma sie dobrze. Dodam, ze nie mam z nimi nic wspolnego :) wiec to nie jest kryptoreklama :). Ale to fakt ze czesto zmieniaja nick na allegro, pierwsza koszulke kupilem od nich jak jeszcze mieli nick "rafsc", kolejne jako "superkoszulki", a teraz maja nick "supernadruk"

8

Odp: Koszulki kupie

Grey: a pamietasz jak nie moglem doprosic sie o projekt :) a jak juz projekt byl to nie moglem koszulek zamowic bo nie wiadomo kto przyjedzie a kto nie ( nie znalismy rozmiarowki)  - malo czasu mielismy !

party juz sie zaczelo a my walczylismy z koszulkami ! :)

pozdr

Piter

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

9

Odp: Koszulki kupie

Jednego nie da sie zaprzeczyc jesli chodzi o koszulki z SV, kazda ma swoj indywidualny urok. :)

ślamk!

10

Odp: Koszulki kupie

Ej! Ja za to śmiem twierdzić, że koszulki z sv2k4 to uwaga... NAJLEPSZE JAKIE MIAŁEM OKAZJE KUPIĆ NA JAKIMKOLWIEK ZLOCIE. Dobry materiał, bardzo trwały nadruk i w ogóle. Jakby jeszcze jakieś zostały to ja chętnie. Jeśli byłyby robione to poproszę o taką samą technikę druku i "model" materiału.

Natomiast koszulki z QuaSTa (szczególnie ostatnie) są bardzo słabe, a te z forevera / noise to już w ogóle poniżej krytyki. Po jednym praniu nadają się na mojego 3,5-letniego syna.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Koszulki kupie

Dely: jeden wniosek: staraj się o drugiego syna, bo po kolejnym praniu... ;)

Sikor umarł...

12

Odp: Koszulki kupie

Hmm, będzie SV2k6 będą koszulki :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

13

Odp: Koszulki kupie

Koszulkę można przygotować w bardzo prosty i szybki sposób samemu.
Oto instrukcja:
kupujemy: koszulkę, farbę akrylową (wodną), wałek lub pędzel, samoprzylepny papier do drukarki (zwykły)
drukujemy żądany wzór/napis
wycinamy dokładnie (nożykiem lub żyletką ) szablon
naklejamy na koszulkę
nanosimy farbę (pamiętając o podłożeniu np. tektury między dwie warstwy koszulki)
suszymy suszarką 2-3min
odklejamy szablon
Koszulkę można spokojnie prać w pralce ? nic się jej nie stanie :)

Jeśli chodzi o koszulki z naprawdę porządnym nadrukiem, to udało mi się taką tylko raz dostać, w jakimś londyńskim sklepie gdzieś ok. 8 lat temu. Nadruk wysokiej jakości, wypukły, błyszczący (srebrny), wygląda prawie jak logo na obudowie atari. Koszulka ma już swoje lata i jest mocno wyeksploatowana, ale jak jest nowa to te oferowane na allegro wyglądają jak jakaś nędzna amatorka ;)
http://img227.imageshack.us/img227/6072/dsc003268gb.jpg

14

Odp: Koszulki kupie

Hmmm... Ja 2 lata temu swoje koszulki zaprojektowalem i zamowilem wykonanie kilkudziesieciu sztuk u tego goscia z Allegro (ktory caly czas sprzedaje koszulki z logo Atari na allegro).

I powiem, ze jesli chodzi o jakosc nadruku, to nosze te koszulki do dzisiaj (nawet mam jedna od niego na sobie wlasnie ;)
Napisy sa prawie nizniszczalne o ile sie nie pierze w pralce w bardzo goracej wodzie tylko recznie.
Natomiast gosc zwodzil mnie bardzo dlugo i czarowal z jednym wzorem 3-kolorowym, az w koncu przyznal sie, ze nie potrafi wykonac poprawnie takigo nadruku i oddal pieniadze. Ale moze od tamtego czasu zdobyl nowe umiejetnosci?
Inna sprawa to sama koszulka. Dobra koszulka o duzej gramaturze sporo kosztuje (>20zl nawet).