1

Temat: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

NIESTETY Z BARDZO WAŻNYCH POWODÓW RODZINNYCH (ROZSTANIE Z ŻONĄ) ORAZ OGÓLNEGO BARDZO ZŁEGO SAMOPOCZUCIA JESTEM ZMUSZONY ODWOŁAĆ TEGOROCZNĄ IMPREZĘ.

PREZEPRASZAM WSZYSTKICH, DLA KTÓRYCH TA IMPREZA BYŁA WAŻNYM WYDARZENIEM ORAZ WSZYSTKICH, KTÓRZY W ZWIĄZKU Z NIĄ PONIEŚLI JUŻ PEWNE NAKŁADY FINANSOWE (sam zapłaciłem za salę 1200,00 zł więc znam ból).

JEST MI NIEZMIERNIE PRZYKRO, ŻE W TYM ROKU NIE SPOTKAM SIĘ Z WSZYSTKIMI FANAMI ATARI. NIE CHCIAŁBYM IMPREZY ORGANIZOWAĆ I W NIEJ NIE UCZESTNICZYĆ.

PROSZĘ TEJ DECYZJI ZBYTNIO NIE KOMENTOWAĆ - LICZĘ NA WYROZUMIAŁOŚĆ I ZROZUMIENIE...

JESZCZE RAZ WSZYSTKICH PRZEPRASZAM

VAN EIJK / ex Quast...

2

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

O ku... Mam nadzieję, że ktoś się Eijkowi na konto AA włamał.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

Eijk, to przykre i smutne. Czy można Ci jakoś pomóc ?   
I czy jest jakaś szansa, na przejęcie pałeczki ?  jeśli tak, to mogę spróbować wziąść to na siebie i może jednak udałoby się to party zorganizować ?
Choć bez Ciebie to już nie to samo.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

4

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

... :( ...

5

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

Lewis: a nie mówiłem? :( Mnie już dawno zastanawiało to milczenie ze strony Artura :(

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

6

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

No wielka szkoda... To co, ktoś inny coś robi czy kierunek North???

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

Martwiłem się że coś się złego dzieje, skoro Artur tak długo milczy, nie wiedziałem przecież czemu. (...) Smutne to.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

8

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

Słuchajcie ... w tej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zorientować się ile może kosztowac zorganizowanie party w Warszawie. Jest tylko jeden warunek: muszą się do mnie zgłosić osoby chętne do pomocy. Tak się składa, że mam mozliwość pogadania o wynajęciu sali nawet w kilku miejscach naraz. Musze mieć jednak pewność, że ktoś mi pomoże ponieważ sam nie dam rady.

Założenie pierwsze: ponieważ sale pochodzą od poważnych instytucji to nie wchodzi w grę picie i palenie na sali raczej. jeśli będzie zainteresowanie to mogę się tym zająć.

Oczywiście bez podniecania się panowie. Żeby była jasność to niczego nie obiecuję, ale możliwości są i to nie małe. Ceny sa kurna wysokie, ale myślę że i to mi się uda obejść.

Odzew.

p.s. Eijk nie pisał wielkimi literami nigdy.

All I hear is the sound of me falling on the ground

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

bez picia w sali ???

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

10

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

tatqoo: najrozsądniej byłoby wynająć salę w jakimś klubie lub lokalu na 2-3 dni, wówczas można się dogadać i mieć projektor, nagłośnienie, i piwo po 5 zł ;) ...ale każdy musiałby sobie znaleźć jakiś nocleg.

Ze swojej strony mogę załatwić coś takiego w jednym z klubów, ale za darmo się na pewno nie da. No i oczywiście nie weekend tylko w tygodniu, bo w weekend żaden klub się nie zgodzi.

11

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

A ja jestem za tym, żeby warunki były takie bardziej "partowe". Mogę spać na ziemi, a kto chce w wygodnym wyrku, ten niech buli dodatkowe $$$ we własnym zakresie. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

party MUSI zahaczac o weekend, inaczej wiele osob odpusci w przypadku niemozliwosci wziecia urlopu na te dni.
A wiadomo, z tym bywa roznie. Jesli party bedzie chociaz zahaczac o weekend, wtedy jest szansa na wieksza frekwencje wsrod takich osob

13

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

i c*** bombki strzelił....a tak sie nastawilem psychicznie... Szkoda - Eijk - sam jestem zonaty i wiem ze sa dni lepsze i gorsze. Stary, rostanie to jest IHMO ucieczka - bycie razem to wyzwanie

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

14

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

o qfa!!! Ejk współczuje !!! ( czy nic się nie da zrobić ? )..

-trzeba pomyśleć o alternatywnym party (!!) może dołączymy się do North-a, ewentualnie ile może kosztować wynajęcie Emdeka w Ornecie (?)

*przecież można zrobić zrzutkę na jakieś konto on-line ...
każdy kto chce przyjechać do Ornety wpłaci np. 50pln ( może być i 100pln ) ...
Pewnie dla większości nie robi to różnicy aby przyjechać do Ornety naszej stolicy!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez AS... (2006-06-09 21:09:22)

15

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

c*** bombki i $$$ strzelil... Ale skoro sala jest zabookowana to moze cos da sie z tym zrobic?

16

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

No właśnie, skoro kasa za salę i tak poszła... może coś z tym zrobić ? Rozumiem, że Eijk nie ma teraz do tego głowy (sytuacja życiowa), ale może spróbować zrobić to tam, gdzie miało to być ?

17

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

NIE CHCIAŁBYM IMPREZY ORGANIZOWAĆ I W NIEJ NIE UCZESTNICZYĆ.

czytajcie uwaznie

18

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

no tak.... jak party było, to nie chciało się jechać, jak powiedziałem, że jade, a $$$ wynajde, choć nie wiem jeszcze skąd, to party szybciej się skończyło, niż zaczęło :(

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

19

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

mikey napisał/a:

NIE CHCIAŁBYM IMPREZY ORGANIZOWAĆ I W NIEJ NIE UCZESTNICZYĆ.

czytajcie uwaznie

czyli nie wyklucza to sytuacji typu:  nie organizowac i uczestniczyć    albo     nieorganizować i nieuczestniczyć.

czytaj uważnie

Ostatnio edytowany przez xray (2006-06-10 00:21:02)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

20

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

sam się ostatnio z żoną rozstałem - a na party jechać chciałem :D - mi to daje motywacje do konskruktywnego działania raczej :)

panowie - zamało k****
:) - pomysł inny - OPALENICA :) - Wasko - da rade ??

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

21

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

xray napisał/a:

czyli nie wyklucza to sytuacji typu:  nie organizowac i uczestniczyć    albo     nieorganizować i nieuczestniczyć.

Wyklucza. Kasa za sale zaplacona ergo Eijk organizuje.
A poza tym to nie wiem o co ci chodzi :P

22

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

poza tym odwołany został Qast :) - proszę czytać uważnie :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

23

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

Pin, wez ty sie poskladaj wreszcie do kupy :)

24

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

Zastanowcie sie ziomy ..;proponuje wam party w Wawie...po prostu zmieniamy miejsce  tyel...nawet jest szansa ze termin sie nie zmieni ...jedyne co to to, ze to bedzie piwewsza tego typu impreza w tej instytucji...wiec nie moze byc mowy o chlaniu i innych tego typu uzywkach. Zrozumcie.

Do was nalezy dezycja czy sie piszecie czy nie. Na reakcję czekam do konca audycji radia u xa ...

Moze sie okazac, ze sie uda w miare tanio to zorganizowac...czas start ....

poniewaz oferta jest powazna nie bede wiecej na ten temat pisac ... POWAGI .... I JESZCZE RAZ POWAGI ...

@bitam: nie komentuj tylko przyjedz: dla spoza_polski_visitors wejsciowka bedzie raczej dobrowolna ...

Ostatnio edytowany przez tatqoo (2006-06-10 03:55:02)

All I hear is the sound of me falling on the ground

25

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

ja tam jestem za taka Wawą nawet:-) także popieram Tatqoo'a na całej linii; obiecuje także nie pić na sali...

Eijk: szkoda; wielka szkoda,cóż...życie:-(

gep/lamers^dial