51

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

Śledztwo dzień 1: na razie dowiedziałem się tyle, że sale którymi dysponują raczej ine sa na taka liczbę miejsc, jaka podałem (min. 70). Została namierzona jedna sala w Domu Kultury, w którym powinno być zaplecze typu prysznic, itp. Dalsze wieści jutro.

All I hear is the sound of me falling on the ground

52

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

nosty napisał/a:

...
A tak powaznie - proponuje wziac gleboki oddech, przemyslec sprawe i poczekac TYDZIEN.
Tydzien opoznienia chyba nic w naszej sytuacji nie zmieni, a mysle, ze to dlugo dla EIK'a.

Moze zmieni zdanie? Moze podpowie cos jeszcze konstruktywnie w sprawie organizacji w Ornecie?

Racja. Poczekajmy TYDZIEN - i zobaczymy co sie bedzie dzialo.

Eijk - glowa do gory.

Pozdrawiam,

thePink

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

53

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

Póki co na razie nie mam z kim tam pogadać, urlopy mode on niestety. Do tematu wracam po weekendzie.

All I hear is the sound of me falling on the ground

54

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

Oki, w takim razie trza zacząć "Ostre Poszukiwania Sali na Party", w skrócie OPSP ;)

Sikor umarł...

55

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

A może coś w Opalenicy??

Może dziadzio Vasko zrobi LatoLudzikuff???

56

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

Mysle, ze jest to dobry pomysl.

Vasco, co Ty na to???

thePink

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

57

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

A może zamiast sali, lepiej byłoby wynająć ośrodek? W sierpniu wynajęty zostanie np. ośrodek w Dobczycach, pod Krakowem - odbędzie się tam ogólnopolski zlot FSO.

Zróbcie coś w północno-zachodniej części Polski, może w końcu będę mógł przyjechać :)

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

58

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

Mateoos, ale ja nie mam FSO! Mam komputer Atari. Chociaz wlasciwosci jezdne ma pewnie podobne :P

59

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

Chodzi mi o samą ideę - zamiast sali w domu kultury można wynająć ośrodek wypoczynkowy, lub jego część. Osobiście ucieszyłbym się, gdyby impreza FSO oraz Atari była połączona... ;)

A ja znów zajmuję się sprzętem, który oficjalnie już wychodzi z użycia, a garstka zapaleńców robi z tymże różne ciekawe rzeczy, haha!

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

60

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

Dobra ziomy. Lipiec nadszedł, czas męskich decyzji. Czy cokolwiek wiadomo? Wypadałoby sobie zorganizować czas i pieniądzory w razie czego...

There's special place for me in hell. It's called the throne.

61

Odp: Qast Last 2006 - WaŻne !!!

No widać, że mężczyzną nie jesteś, bo gdyby tak było, to już byś wiedziała, że wszystko wiadomo. ;) Czytać, czytać, czytać! :P

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.