76

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Mikey: POKA FOTY!

Grey, ja mam podobne zdanie, jak myszey jeśli chodzi o wielkomiejskie zloty. Co oczywiście nie spowoduje faktu nieprzyjechania na party :) Mikey z pewnością chciał powiedzieć, że Gdańsk OK byle udało się załatwić miejsce z dala od miejskiego huku, gdzieś na obrzeżach itp. Z pewnością takie miejsca są i mamy nadzieję, że uda Ci się załatwić taką miejscówkę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

77

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Panowie: Grey się deklaruje a Wy tylko fochy stroicie. nie dość, że brak czasu goni, to "To jest be", "A to za duże miasto", "a to za mała sala"... Sory, nie pieprzcie bzdur...
Grey: ustalaj wejściówki i dawaj namiary. Komu się nie podoba niech sam znajdzie salę i wszystko załatwi.
Oczywiście, można było załatwić mniejsze miasto, ale nie wymagajcie DCW aby wykonać to w tydzień czy dwa. Eijk zapowiedział Ornętę i było ustalone, a że się p...o to9 trudno, zróbmy gdzie można. Ewentualnie na party trzeba coś ustalić na 2k7, no chyba że do -XI- na Słowację wszyscy pojedziemy i już ;)

Sikor umarł...

78

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

MacGyver: Oliwa? Oj, Giertych sie klania :P Kiedy byla bitwa pod Oliwa ?

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

79

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Sikor: po prostu nie każdy przepada w sierpniu za rozgrzanym betonem i lepkim asfaltem.

KMK
? HEX$(6670358)

80

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

podobno ma być zimno i deszczowo :>

81

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Nie wiem w jakim miejscu będzie Silly, ale myślę że ostatnia lokalizacja nie była zła. Skoro "dano mi" tak mało czasu na organizację to wolę zrobić party w sprawdzonym miejscu, gdzie mam już nagłośnienie i b. dobry kontakt z dyrekcją szkoły (mogę się dogadać finansowo jeśli nie dopiszą partyzanci). Deklaruję na 100% że robię imprezkę aby letniej tradycji stało się zadość, na pewne rzeczy jest jednak już za późno.

Pozdrawiam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

82

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

No to chociaż wiemy już, że:

- jeśli przyjedziemy tym samym pociągiem co ostatnio, to "kto pierwszy do kolejki po hamburgerz0rz na CPN"
- wiemy gdzie są winiacze
- i gdzie "nie prowadzą"
- w Iławie jest dobra herbatka zajebista.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

83

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

No to moze jednak gdzies w bardziej sprzyjajacych warunkach naturalnych ?

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

84

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

dely napisał/a:

- jeśli przyjedziemy tym samym pociągiem co ostatnio, to "kto pierwszy do kolejki po hamburgerz0rz na CPN"

Przykro mi sie to kojarzy ;]

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Jest pierwsza oferta ze szkoły 150 zł za dobę, wynajmu sali gimnastycznej wielkości boiska do koszykówki. Dodatkowo dostaniemy jeden pokój i materace do ćwiczeń.Na sali będą krzesła i stoły. Jutro będę rozmawiał z dyr. drugiej szkoły. Czekam na Wasza decyzje.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

86

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Dobra, to ja za przeproszeniem dziękuję i pozdrawiam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

87

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Ech, k*a, p*licie.  Ja ze swej strony powiem tyle, że choć podczas wakacji w Gdańsku mieszkałem na siódmym piętrze przy rondzie, gdzie przez 3/4 doby pop*lały tramwaje, uważam wakacje za udane, bo przecież nie musiałem tam spędzać całej doby - nad morze blisko, do lasu blisko. A prawda jest taka, że zlotów w mniejszych miasteczkach nie spędzamy w całości na party-place, bo jest przecież to wyjazd nad jeziorko, to na mecz, to na dicho, tudzież inne zawody kółek różańcowych. Nie trafia do mnie również argument, że na party jedzie się, żeby wypocząć, bo trudno nazwać wypoczynkiem trzy doby chlania/kodowania/innych zabaw, często niemal bez snu; party ma atmosferę z natury hałaśliwą, więc nie zaszkodzi mu wielkie miasto (inna rzecz, że Trójmiasto to nie NY), tym bardziej, że to minimalizuje problemy z dojazdem, zaopatrzeniem, zakwaterowaniem niby to dla żon i kochanek (na którym tak bardzo pewnym osobom zależy), oraz wyborem sposobów spędzania czasu poza party-place.
Ja na SV w Gdańsku przyjeżdżam.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

88

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

tru.

Epi z eastem... to za wczesnie :/ zeby cos oglaszac... zobaczymy. jak Bozia pozwoli to bedzie.

89

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

qrwa!!!
- panowie Grey się zapowiedział chce zorganizować zlot to w czym jest problem???

90

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

grey/msb > Ty sie nie łam tylko powiedz jak można Tobie pomóc?

91

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Rysiek zapodał 150zł/dobę, razem 450zł za 3 dni, sala z krzesłami, materace (od ćwiczeń, czyli miękkie - extra sleeping room). Jak się zrobi wejściówki po 25 to i na nagrody starczy - ja jestem jak najbardziej za. Tylko trza szybko podjąć decyzję. Mały: projektor aktualny...?
Jak szkoła, to i prysznice powinny być w szatni jakby co ;)

Sikor umarł...

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Przed  chwilą rozmawiałem  ponownie z p. Dyrektor potwierdziła cenę.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

93

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Rysiek: ja jestem za.

Sikor umarł...

94

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Podstawowa sprawa: termin ! Im wcześniej będzie znany - tym lepiej, bo z urlopami teraz u nas kiepsko, a jakbym nie dostał to raczej odpadam, trochę spory kawałek, ledwie bym przyjechał na party i już musiałbym wracać. Nie ukrywam, że do Gdańska mam bliżej i mam dobre bezpośrednie połączenia, także tam mógłbym się pojawić nawet bez urlopu, ale skoro większość zadecydowała...

Ostatnio edytowany przez macgyver (2006-06-27 17:28:45)

95

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

mac: jeszcze nikt nie zadecydował
rysiek: frasun za rozpoznanie terena!!!

Ja bym optował za Rysiowicami. Rysiu, a moze jakieś foty ośrodka? Więcej szczegółów men?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

termin 28 30 lipiec

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

97

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

IMO termin w pyteczkę. Tradycyjny rzekłbym.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

DELLY fon do p dyr na pryv

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

tera dla reszty , szkoła na ulicy Kraszewskiego , do granicy 1,5 km, obok knajpa i Biedronka, dalej was poprowadze

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

100

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

W takich warunkach terminowych to na oba można przyjechać. Źle? Chyba nie... :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.