Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Jest zielono, w górach można wejść na Kope Biskupią , lub dla leniwych na Górę Chrobrego ,pivo czeskie , kąpiel w Pokrzywnej lub w czechach 10 km albo w górskiej rzece Biała Głuchołaska

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

102

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Rysiek: czy termin i to, ze party bedzie jest juz pewne na 100%? Jesli tak to napisz pare slow o wejsciowkach, godzinach otwarcia itp.

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Kochani , wszystko zależy od "dyrekcji" to znaczy od was, ponieważ szkoła jest pusta, jak zarządzićie tak będzie

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Mój syn kończył tę szkołę,dałem DELLEMU nr  fon do p DYR ,myślę że jest miejsce wiaryodne

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

105

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Tak wiec zarzadzamy party w Glucholazach. ;)

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Otwarte będzie bo będzie p WOŻNY

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

107

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

No dobrze, ale mamy se wejsc? Czy jak, bo ja juz nie lapie.
Rysiek: wlaz na #atari8 to sie cos ustali.

108

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Dobra, pojade gdzie powiecie. Juz ide sprawdzac na googlemaps gdzie te Glucholazy
Kazdy przywozi m2 asfaltu a Dely pacholki i ulozymy gustowna petle przed szkola ;)

109

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

No i z wąskich cipek nici... :D Ale może będą jakieś w Głuchołazach? :D
A tak na poważnie, Rysiek, jest tam jakiś hotel czy pensjonat?

110

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

No nic, rozumiem że party w Gdańsku już nie wchodzi w grę. Szkoda, dzisiaj dałbym więcej szczegółów bo chciałem dzwonić do dyrekcji szkoły.

Jeśli moja 100% gotowość do organizacji party zmobilizowała Ryszarda do działania, to dobre i to.

pzdr

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

111

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Glucholazy yeah :)

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Jeżeli chodzi o noclegi to są 2 hotele, LEŚNA i SUDETY oraz prywatne kwatery.Mój nr na kom 500 141 560. Kto musi niech dzwoni.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

113

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

grey/msb napisał/a:

No nic, rozumiem że party w Gdańsku już nie wchodzi w grę. Szkoda, dzisiaj dałbym więcej szczegółów bo chciałem dzwonić do dyrekcji szkoły.

Nie, nikt tego nie powiedzial. Narazie jest pelna dezorientacja jak dla mnie.

Rysiek: wez no sie okresl co i jak z tym party. Z jednej strony piszesz jakie sa koszty sali i jak wyglada cala otoczka, z drugiej strony wysylasz telefon do dyrektorki szkoly, zeby 'dyrekcja czyli my' sobie pogadala. Czy to  oznacza, ze jest sala, ale nie ma organizatora? Jesli tak to powiem, ze wole party w miesice (Gdansku) z organizatorem niz na lonie natury (Glucholazy) zorganizowane nie wiadomo jak i przez kogo. Czy wyobrazasz sobie, ze ktokolwiek bedac co najwyzej po kontakcie telefonicznym z ta szkola, wezmie na siebie odpowiedzialnosc za party?

grey/msb napisał/a:

Jeśli moja 100% gotowość do organizacji party zmobilizowała Ryszarda do działania, to dobre i to.

Grey: jesli moje powyzsze przypuszczenia co do organizacji party w Glucholazach sa prawdziwe to mysle, ze party w Gdansku jest lepsza alternatywa.

Reszta: chcialbym uslyszec Wasze opinie nt sytuacji majac na wzgledzie powyzsze moje i nie tylko slowa.

114

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Wolabym Glucholazy lecz jak patrze w netowych rozkladach jazdy pkp+pks to za nic w swiecie nie moge znalezc polaczenia :| Rysiek, jak to u Was wyglada?!

A na Atari8.info jest juz anons o tym party :)

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Podejmuję sie organizacji party w Głucchołazach pod warunkiem że mi pomożecie przynajmniej dobrą radą. Z Panią dyrektor ustaliłem termin i odpłatość za salę.Co mam zrobić więcej?

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Moje GG 5794236

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

LewiS wczoraj napisałeś że robimy party w Głuchołazach a dzisiaj jagbyś zmieniał zdanie. Najgorsza jest niepewność . Ja wiem że "potężne lobby pomorskie" naciska jak może ale w końcu coś zdecydujcie i nie zmieniacie zdania. Gdzie jest Kierownik tego zamieszania ?

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Dojazd z NYSY PKS lub FAN- prywatna linia BUS-owa, lub z PRUDNIKA.Jak będzie potrzeba to pojade swoim autem i was dowioze.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

119

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

SŁUCHAJCIE, QR*.*

Jeśli chodzi o mnie to 100% GWARANCJI że się nie wycofam. Bufet z tanim żarciem prawie non-stop (kto był na SV2k4 ten wie!), darmowe nopoje (w końcu lato), prysznice, 2 sale do spania z materacami, obecność mediów (np Radio), blisko party place tanie noclegi...

Zobaczcie starą stronkę - sv2k4.atari.org (oops, chyba ktoś zdjął stronkę z serwa... Moonie, jak możesz, weź zarzuć ją choć na parę dni).

Pozdrawiam i czekam na Waszą decyzję. Ja jestem ready, ale nie chcę tracić kolejnych dni bo to mi po prostu UTRUDNIA jakiekolwiek ruchy w tym kierunku.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2006-06-28 08:46:08)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

120

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

A ja jestem w 100% za tańszą alternatywą. Wiemy, ile co kosztuje w Głuchołazach. Grey: ile co kosztuje u Ciebie. Ponieważ nie mogę sobie pozwolić na duży wydatek - pojadę na tańszą imprezę. Koszt przejazdu będzie się niewiele różnił w sumie (PKP weekendowy + autobus na PP).
Za Głuchołazami przemawia standardowy termin QuaSTa, za Gdańskiem - połączenia międzynarodowe.
Za Głuchołazami przemawia bliskość pepiczkowego piwa - za Gdańskiem zabytki.
Imho jest jedno ale: weźcie się ludzie zdecydujcie DKN, bo w końcu g... wyjdzie z jakiegokolwiek party w tym roku.
--------------------------------------------------------------------------------
Rysiek, w razie czego służymy pomocą: słordzi zadeklarowali Big Screena (rzutnik - prześcieradło jakieś pewnie się znajdzie), Pin pewnie wspomoże od swej strony prowadzeniem kompotów. Spytaj jeszcze o możliwość nagłośnienia (jakieś głośniki i mikser by się przydał, opcjonalnie mikrofon czy dwa). Pomysł z dyżymi materacami w sleeping roomie jest zajebisty - nie dźwigamy karimat, tylko śpiwory i już.
--------------------------------------------------------------------------------
Co do tanich noclegów: jest to rzecz względna. Dla jednego 50zł to tanio, dla drugiego 30zł to za dużo. A prawdziwy partyzant śpi na PP.
--------------------------------------------------------------------------------
Niniejszym deklaruję 99% na przybycie na tańszą opcję, tylko proszę o informację jeszcze w tym tygodniu - tak czy siak muszę wziąć dwa dni wolnego, a z tytm u mnie ciężko teraz...

Sikor umarł...

121

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Wejściówka nie więcej niż 40zł, termin - muszę ustalić, na pewno Sierpień.

Na Waszą decyzję czekam najpóźniej do Piątku. Sorry, ale dla mnie tak krótki okres jako orga jest nie do przyjęcia i KAŻDY dzień jest na wagę złota. Po Piątku nie wypowiadam się już w tym temacie.

Pozdrawiam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

122

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Rysiek: z dodatkowych rzeczy to przydało by się tanie beczkowe piwo na party place i mapka, jak trafić nad jeziorko/rzeczkę/basen :)

Powiem tak, nie mam pojęcia gdzie są Głuchołazy, sam tam pewnie nie dojadę, ale chyba jest przyjemniejsze miejsce niż Gdańsk, w którym niestety jest drogo i gwarno (tłumy turystów). Idealnym rozwiązaniem są dwie imprezy :) i myślę, że wielu by się ucieszyło.
Jednak co mała miejscowość to mała miejscowość - zawsze bardziej można wypocząć i jest to jakaś odskocznia od wielkiej aglomeracji.
Co prawda wolałbym imprezę bardziej w stylu Leisure Party gdzieś na mazurach lub nad morzem, ale chyba w tym roku się nie uda.
Poza tym w Grańsku pewnie większość z nas była, a Głuchołazach pewnie nikt :) Z tego co Rysiek napisał wydaje się, że jest to bardzo miłe miejsce gdzie jest wiele atrakcji, więc czemu by nie zaryzykować?

Może Deafcrawlers Party 2006 :) zapoczątkuje nową świecką tradycję?

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Piwo się załatwi ,mapke też a tu masz mapę polski http://www.emapa.pl/mapa/mapa.asp?Zoom= … mp;Group=0

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

124

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Rysiek, pomoc z mojej strony masz. Powiedz czego potrzebujesz, a się załatwi, rzutnik masz - Swordzi obiecali. Skoro sala kosztuje 150 zł za dobę to wynajmujemy na 3 dni co daje nam 450 zł czyli wejściówki można ustalić na 30zł - przy 15 osobach zwraca się koszt sali, a resztą dysponujesz Ty. Można przeznaczyć na nagrody, ew. koszty sprzątania sali itp.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

125

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

stronka SV2k4.atari.org działa. zobaczcie lokalizację, bufet, sale do imprezowania, prysznice, ośrodek parę metrów od partyplace gdzie można przenocować i zjeść pyszne jedzonko (dla odwiedzających Silly wynegocjuję niższe ceny).

http://www.ateko.pl/sv2k4/location.html

pozdrawiam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)