176

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Popieram. Proponuję rozważyć: kto może pomóc Pinokiowi przewieźć sprzęt nagłaśniający? Zawsze to taniej (oczywiście zależy, ile dyrekcja zażąda, jak niewiele, to szkoda się solić; może Lotharek jako sprzętowiec obejrzy ten szkolny sprzęt, na ile sensowny?).

177

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Sprawa jest w toku, konfiguracja serwera jest uzgadniana z Naczelnikiem Serwera.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Lotharek- jasne że tak ,Każda pomoc na wage "piwa".Na sli naliczyłem aż 2 gniazdka 230v i jedno pewnie w pokoju nauczyciela wf. więc musimy rozwiązać problem zasilania.Sala gimnastyczna to prostokąt, wzdłuż dłuższych boków puścimy przedłużacze i te są kluczowym problemem.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

179

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Rysiu, przedłużacze to ludzie sobie raczej przywiozą... ;) Lepiej dopilnuj tych materacy - będzie na czym spać ;)

Sikor umarł...

180

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

a ja się nieśmiało zapytam: Czy Azzaro też będzie ??? Bo mam jeszcze zwitek plakatów z QP2k5 i z chęcią oplakatuje mu furke ponownie.

mam też pytko co do planowanej trasy wyjazdu:

w rozkładzie PKP wynalazłem dla siebie takie coś:

Koło (21:03) -> Poznań Gł. (22:36)

Konin (21:21) - Jurgi, Tkacz ?!? :)


Poznań Gł. (22:45) -> Opole Gł. (2:51)

Vasco, MadTeam'owcy ?!? :)


Opole Gł. (5:41) -> Nysa (7:17)


a dalej chyba PKS....

w teorii jest PKP, ale wyszukiwarka PKP nie ma takiej miejscowości - bezsens.... rysiu może jakiś skan rozkładu jazdy?

ktoś może mi to zoptymalizować pod kąterm kosztów i szybkości

Ostatnio edytowany przez Casper (2006-06-30 19:08:54)

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Casper  w Opolu przesiądż się na PKS dojedziesz do Głuchołaz.Dworzec PKS w Opolu przy wyjściu z PKP.Trochę wcześnie przyjedziesz do OPOLA.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

182

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

nic na to nie poradze - moge jeszcze innym połączeniem do opola, ale cena jednej osoby x2 :( - z 42.70 do prawie 80 zeta, a to jest wejściówka w kieszeni...

mam też pytko odnośnie rulesów ... jeśli bym przyjeżdżał, to prawdopodobnie z narzeczoną (dwie pieczenie na jednym rożnie :> - party i urlop...), z tego co zapodał jurgi, to dość ładnie jest głuchołazach...

czy kobitki mają wejście gratis ...y... znaczy free of charge... ;) ?

Ostatnio edytowany przez Casper (2006-06-30 21:07:22)

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

183

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

ciężko chyba znaleść "party" na którym nie mają..

184

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

tak tylko pytam... bo niedoczytałem sie rulesów w/w party...

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

185

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Casper: w weekendy są bilety weekendowe... 60zł od piątku (niestety) od 18-tej do poniedziałku do 6 rano na PKP...

Sikor umarł...

186

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

znalazłem troszke lepiej opisane atrakcje w okolicach Głuchołaz...

http://glucholazyokolice.webpark.pl/

Większość jest po stronie Czeskiej... W związku z tym, zadam dla niektórych głupie pytanie, ale cóż nie znam odpowiedzi, więc je zadam. czy do Czech wjedzie się na Dowodzie Osobistym ? (nie mam Paszportu) ??

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

187

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

jeśli ważny dowód - nie powinno być problemu - czy może raczej - nie mają prawa cię powstrzymać. Jak nie - to pozostaje zielona granica :) - a co.

Co do sprzętu - dziś wyszedł zonk - ale i tak to zdążymy naprawić - problem z jednym kanałem końcówki - zobaczy się na ile to poważna sprawa. paki można zabrać na przyczepe :) - cóż - szału nie będzie z takim klamotem - no ale jak trzeba będzie - to się zabierze.

Z przedłużaczami - faktycznie może być problem (w opozycji do zdania - że nie ma problemu - niech sobie ludzie przywiozą) - będzie problem taki, że ktoś sobie podłączy na początek przedłużkę z ZSRR o kablu, gdzie żyła ma 1mm - do tego podłączy się następny z iskrownikiem z Czechosłowacji :) - i następny - i nagle okaże się, że do którejś tam przedłużki zostanie wykonane połączenie testowe na numer telefonu: 998 - po prostu przydał by się przedłużacz o wyższej wydajności prądowej - że tak to nazwe.

RULEZY proponuję STD - oczywiście coś napisać gdzieś trzeba - przygotowuje się te sprawy. Ogólnie - jak już ktoś coś napisze - to ma odpalić na moim klamocie - specyfikacja poniżej.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

188

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Pin: Ja mam ADS LX500 w domu jakby co :)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

189

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Czeska i Słowacka brać została już oficjalnie poinformowana: http://www.milar.name/atari/news_detail … t=2000043.

190

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Sqward - jak coś - to skorzystam;- jeśli nie dopprowadzimy tego tu do ładu.

Proponuje zorganizowac wjazd za free, lub polowe ceny - dla osob z "zagranicy".

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

191

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Tym razem nie wiem czy uda mi się wyrwać na party.... za dużo wydatków... za dużo zmian w życiu osobistym ;)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

192

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Okej. No to dobra... o ile bardziej w lecie mi pasowało party nad wielką wodą, tak ok, jakoś przeżyje, ale powiedzcie, że mają tam taki wynalazek jak jezioro. Bez byczenia sie nad wodą nie ma party :P.
Jakoś się postaram wyrwać... Za przejazd już widzę że będzie 7 dych jak w mordę strzelił. Spoko.

No więc teraz sakramentalne pytanie: Kto jedzie brum brumem przez Królewskie Miasto Kraków i mnie przygarnie? Byłabym wdzięczna.
Potrzebuję jeszcze tylko wiedzieć jakie nasze zakwaterowanie ma warunki sanitarne w sensie prysznica...? Byłoby to BARDZO fajne.
Co by tu jeszcze...Na razie chyba tyle pytań ode mnie. Nie obiecuję, ale zobaczymy. Wszystko od pieniądzorków zależy.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

193

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

ja jade przez Zieloną Górę - mówię od razu :) - haha

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Jest basen w Pokrzywnej, ok 6 km od Gł-łaz ,basen kryty w Czeskiej Wsi ok 10 km i Jezioro Nyskie z plażą lepszą niż w niejednej miejscowości nadmorskiej.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

195

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

ja jade z katowic. Moge zabrac z 3 osoby. ktos chetny ??? MAzi ???

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

196

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Meśka napisał/a:

No więc teraz sakramentalne pytanie: Kto jedzie brum brumem przez Królewskie Miasto Kraków i mnie przygarnie? Byłabym wdzięczna.

Prawdopodobnie będę jechał samochodem wiec kilka osób mogę zabrać. Krakowska brać niech da znać.

197

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Ja się natomiast najprawdopodobniej nie wybiorę, bo wszelkie plany urlopowe ułożyłem sobie jeszcze zanim idea "Ornety/łotewa els" wzięła definitywnie w łeb (poza tym jadę dokładnie w drugą stronę i na party mogę się po prostu nie wyrobić finansowo).

Także - Miłej Zabawy i ewentualnie wypijcie za mnie...

I Ty zostaniesz big endianem...

198

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

ktos kiedy powiedzial  - "Mikerku, Mikerku - przyjezdzaj na rowerku !"

tak wiec rowerek i heja do G-AZ. nic to nie kosztuje ;-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

199

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Urlop już przedłużyłem o dodatkowe 3 dni... nie wiem wprawdzie jak przeżyję finansowo te wakacje... ale niech tam....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

200

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

hehe, na rowerku... żeby mnie jakiś pijany idiota tirem do rowu strącił....

nie - serio nie tym razem... cały czas rezerwowałem extra 1-2 dni na sierpień.

I Ty zostaniesz big endianem...