26

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

Nawet jeśli pojeździmy w tym roku do Ornety, to kto zorganizuje ten zlot, a co ważniejsze kto to zrobi w przyszłym i kolejnych latach? Jeśli potraktujemy poważnie słowa Ejka, że atmosfera w Ornecie się popsuła i zlot nawet jeśli by się odbył był by ostatnią imprezą, dojdziemy do wniosku, że i tak trzeba poszukać nowej miejscówki. Dajmy więc szansę Głuchołazom. Jeśli tam party się uda może przecież odziedziczyć atarowsko-ornecką  tradycję. Jeśli nie będziemy szukać na spokojnie lepszej na przyszły rok.

Głosuję za Głuchołazami, choć podobnie jak większość z was mam wątpliwości związane głównie z sentymentem, którym darzę orneckie zloty.

27

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

po prostu zamieszanie. Jeśli ktoś postanowił zorganizować GŁUCHOŁAZY - to oczywiście od razu pomysł z nimi związany - ORNETA :) - i co - w obliczu Ornety należy Głuchołazy odwołać ?? - zły pomysł raczej - choć ornete lubie bardzo. Mam prywatny tel. do Eijka - udostępnie Zajcowi - niechaj dzwoni - i zapyta zainteresowanego. Proste.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

28

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

Panowie :) Niektóre wypowiedzi przypominają mi cytat z pewnego filmu, że "ludzie lubią te piosenki, które już wcześniej słyszeli".
Parafrazując niektórzy lubią tylko te zloty, na których już wcześniej byli. A co złego w nowych miejscach? Czyżby obawa przed nieznanym? ;)

Na dobrą sprawę party mogłoby się odbyć w dowolnym miejscu (nawet w Wąskich Cipkach, jak to ktoś zasugerował w sąsiednim topicu :D). Na pewno jest przynajmniej z 1000 miejsc w Polsce, gdzie jest równie miło i ładnie jak w Głuchołazach, ale skoro Rysiek tam mieszka, zaproponował, podjął się, a jest człowiekiem solidnym, to nie widzę problemu, aby w tym roku spotkać sie z Wami wszystkimi w tym właśnie miejscu.

Po co się na siłę pchać do Ornety, skoro w Głuchołazach jest (z tego co przeczytałem i zobaczyłem na fotkach) znacznie więcej atrakcji i różnego rodzaju przybytków? Może niewielu to zauważyło, ale za czasów niemieckiego panowania to miasteczko było wziętym uzdrowiskiem.

Moja sugestia jest jedna - zajmijmy się przygotowaniami do tego, co ma być i już, bo inaczej będzie tak, jak przepowiedział Sebastian. A tego chyba byśmy nie chcieli.

Ostatnio edytowany przez alex (2006-06-29 23:37:01)

29

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

Lepiej tego nie mozna bylo ujac :)
Glucholazy nalezy wyprobowac!

30

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

oka - pytanie - kto na ochotnika moze poskładać prowizoryczną stronkę o party w głuchołazach - do której dostanie TXT ??

Głucho-e'party :) - może nazwa

albo łazy-party... japierdole :)

trzeba to rozkminic max do końca tygodnia najlepiej.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

31

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

Co do nazwy, to ktoś tam przetłumaczył "Głuchołazy" dowcipnie na angielski, brzmiało to nieźle?

32

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

Ja mogę zrobić, dajcie txt to wrzucę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

Azbest: w Alstomie mam znacznie lepsze perspektywy.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

34

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

A ja proponuję po prostu nazwę Głuchołazy 2k6. I logo wymyśliłem - ale nie narysuję ;) Może Dely...?
Proponuję - zgodnie z nazwą miejscowości - wystylizować Ucho z butami, wkomponować jakieś logo atari, dorobić rączki aby było dynamiczne... Co wy na to...?

Sikor umarł...

35

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

Albo buta z uszami :P

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

W herbie mamy koze, kozią głowe z szyją.Tradycja mówi że podczas tatarskiego oblężenia pewien spryciaż zabił ostatnią kozę, mięso podzielił wsród ludzi a sam ubrany w jej skóre łaził po obronnych murach. Przebiegli azjaci doszli do wniosku że głodem miasta niewezmą i odstąpili od oblężenia. Może ten wątek umieścić w logo party.Chociaż niekoniecznie.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

37

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

Jurgi: moja przewrotna propozycja, która się przewinęła przez to forum to Deafcrawlers Party 2006 :)

Ewentualnie możemy wykorzystać oryginalną niemiecką nazwę Bad Ziegenhals 2006 - brzmi prawie jak turniej skoków narciarskich :D

A to taka mała ciekawostka http://bazy.opi.org.pl/raporty/opisy/do … d50668.htm

38

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

No dobra Panowie, przekonaliście mnie swoimi wypowiedziami do tych głuchołaz. Wiem że Orneta, bez Eijka to by była bardzo dziwna Orneta... tak więc może faktycznie dajmy szanse NOWEJ ŚWIECKIE TRADYCJI :).

PINEK!: Jak masz telefon do Eijka, skontaktuj sie z nim i powiedz mu żeby wysłał FAX z rezygnacją do Ornety, to dostanie zwrot kosztów. W innym wypadku o terminie pewnie dyrekcja MDKa zagarnie 1k PLN. A szkoda by chyba było.

Zajec/sword ;)

39

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

Proponuję - zgodnie z nazwą miejscowości - wystylizować Ucho z butami, wkomponować jakieś logo atari, dorobić rączki aby było dynamiczne...

Dorobię jeszcze traktor, Swiętego Mikołaja, słoneczko oraz piętnaście mrówek. ARRRRGH! Sikor, LITOŚCI MEEEN!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

40

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

?nie lubisz rączek? :o

41

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

sikor: jak już mówimy o logach, to kiedy doczekamy się oceny logosików radiouxa? :-)

42

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

Lisu: oficjalnie nic nie wiem ;) Poza tym jestem tylko jednym z oceniających, Dely nie wskazał, komu mam przesłać wyniki. Jak już - ścignijcie mnie wieczorem, bo pewnie w weekend mnie nie będzie... Albo będę - na 100% będę wiedział jutro rano ;)

Sikor umarł...

43

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

to ja ci mówię za delyego - oceń i wyślij mu wyniki :-)

44

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

Jurgi2 napisał/a:

?nie lubisz rączek? :o

Raczej tej dynamiki :)

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

rysiu zapomniales dodac ze ten spryciaz zwal sie helmut

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

Książenta  opolscy wywodzili się od piasta ale byli zniemczeni.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

znam dwoch talich : miroslav i lukas(z)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

48

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

Fajniasto te okolice (chyba nie mykę się? czytałem już dośc dawno)  opisywane są w "Narrenturmie" Sapkowskiego. Moża jakaś wyprawa śladami? ;p

49

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

A może by tak powrót do tematu...

Czy zamykamy? :P

I Ty zostaniesz big endianem...

50

Odp: Info o MDKu w Ornecie.

Hola. W Narrenturmie to są opisywane moje okolice: Kotlina Kłodzka. Do Głuchołaz jeszcze kawałek ;)