1

Temat: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

Oki, co mam każdy wie, a jak nie wie - to trudno. Ktoś chce, abym coś ze sobą brał na sprzedaż...? Jakby co - wpisywać się co i w jakiej ilości, oczywiście mówię o osobach, które jeszcze nic nie zamówiły/nie wygrały na allegro w ostatnim czasie itp ;)

Sikor umarł...

2

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

Ja bym lyknal Atarynke #3 oraz #4. Masz je jeszcze w zapasie? Dyskietki do wydan rowniez, cos mi sie obilo o uszy, ze byly do ktoregos numeru. Cena 7,50 aktualna?

3

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

Ja nie wiem, co masz? Może jednak zdradzisz tajemnicę...

4

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

poniewaz moj urlop nagle okazal sie osiagalny w glucholazowym terminie poprosze o recytacje na party place wybranych pozycji z tomiku wierszy i aforyzmow sikora :)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

5

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

A i jeszcze cos. Jak wyszla Atarynka #5 to tez bym chcial.
Masz Tekblasta na karcie?

6

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

Gry mam na dyskietkach tylko, co do dyskietki do Atarynki #3 - obecnie nie ma już ich, ale możesz dostać archiwum (jak podłączę dysk do TT-ki) w zip-ie i już. Atarynki mam jeszcze wszystkie. Są jeszcze plastikowe kubki i kilka otwieraczy (zdjęcia na allegro), co do softu można spojrzeć na moją stronę firmową: sikorsoft.internetdsl.pl - najechać na Atari i już. Można zamawiać "Budget Packi" - info na allegro, mogą być w nieco innej konfiguracji dla Sceny.

Sikor umarł...

7

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

Weź od Mikera wtyki monitorowe do STefana - koniecznie.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

Pin: wtyczki już mam ;)

Sikor umarł...

9

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

Czyli rozumiem, ze dalej sa w cenie 7,50 pln. W takim razie potwierdzam zamowienie na numery #3,#4 i #5.

10

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

Atarynki #3, #4, #5 dla Mazi-ego: przyjąłem zamówienie ;)

Sikor umarł...

11

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

SIKOR: A nie zastanawiałeś się nad wydawaniem ATARYNKI ale w wersji cyfrowej ? PDF. Napewno byś miał lepszą dystrybucję i zasięg, mógłbyś zmniejszyć koszt jednostkowy jednego egzemplarza, zwiększyć zasięg. Np. przelew na konto 6 PLN, a ty przesyłasz e-mailem gazetke....

Paweł trza iść z postępem ! ;-)

aaaa no i mógłbyś wydawać gazetke, co miesiąc a nie co pół roku :)

Ostatnio edytowany przez Mariusz Zając (2006-07-14 15:01:43)

Zajec/sword ;)

12

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

Ta, tylko później by było Atarynka.6.POLiSH.eBook-BRUTUS.rar ;)

No chyba, zeby PDF były z jakimś self-security, ale to tez w miarę łatwo zdjąć.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

Poza tym - to nie to samo co papier ;)

Sikor umarł...

14

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

No i kto napisze tyle artykułów co miesiąc?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

15

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

Sikor napisał/a:

Poza tym - to nie to samo co papier ;)

ale kto będzie chciał, to se wydrukuje...

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

16

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

PDF fajna rzecz :) Axel już tak od jakiegoś czasu robi. Płatność SMS-em :) O ile pamiętam jest Newsweek i parę innych gazetek.
A co do zabezpieczeń to jakby zaszywać numer seryjny w każdym pliku to łatwo by się zlokalizowało tego, kto wpuści do sieci :)

17

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

i co ty na to sikorku ?

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

18

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

A macie pomysł jak zaszyć numer? :P

Można robić tak:

1. Numer seryjny jako watermark mały - zdejmujemy Acrobatem, którego zasysamy z naszego ulubionego warez site ;)
2. Hasło dla każdego użytkownika unikalne - zdejmujemy bazylionem dostępnych w sieci programów

Innych w miarę skutecznych rozwiązań nie znam.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

19

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

Nie jestem pewien, ale jak się skonwertuje pdf-a na np. dokument odt i wyeksportuje się go z powrotem do pdf to te informacje po drodze zgubi.

20

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

Numer trzeba byłoby zaszyć w samym tekście, np. przez zakodowanie odpowiedniego układu literówek w całości numeru.

KMK
? HEX$(6670358)

21

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

Ja znam sposob niezawodny. Niech Sikor do kazdego egzemplarza narysuje logo. Nie do podrobienia :)

22

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

Pie***licie Panowie. W PDF-ie nie będę robił i już. Gazetka ma być oldschoolowa i tyle.

Sikor umarł...

23

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

ale zobacz sikorku, ile logosów mógłbyś narysować :] :>

Ostatnio edytowany przez Casper (2006-07-16 08:59:08)

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

24

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

20 stron galerii w każdym numerze... cud miód i orzeszki! :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

25

Odp: Jakieś zamówienia do Głuchołaz...?

Ja miałbym młe zamówionko, ale nie związane z SikorSoft. Otóż poszukuję przelotkę do HDD 2,5 -> 3,5 cala. Złaziłem całą Częstochowę i nic. Jeżeli ktoś mma taką wolną lub mógły zakupić taką w swoim mieście byłbym wdzięczny. (należności of coz uregulujemy na party).

grzybson/SSG^NG