26

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Mad_lamer: przyjedź sobie dwie godziny wcześniej. Pozwiedzasz sobie Piotrków, a jest na swój sposób ciekawy. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

27

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Jakby co to Ja + Sqward jedziemy z katowice/sosnowiec cieńkim więc jakieś miejsce jest....

przynajmniej pierwsze party na które nie trzeba jechać za kółkiem 12 godzinek...
tylko tak z 1h/1,5h

Paskud

I kolejny Paskud'ny dzień

28

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Eee tam, Paskud, jakie pierwsze...? A to w Mikołowie ;)

Sikor umarł...

29

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

mały update:
wybiorę chyba inną drogę niż Sikor, żeby było ciekawiej, a mianowicie:
Piotrków Tryb,
Bełchatów,
Wieluń,
Gorzów Śląski,
Opole,
Prądy (Prady?)
Nowy Świetów

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

30

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

O.K. Mam komplet - TDC się zgłosił.

Sikor umarł...

31

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

ja jade w piatek:
18:00 - Swinoujscie
20:15 - Stargard Szcz.
08:05 - Kedzierzyn K.
09:16 - Nowy Swietow
a dalej cos sie wyczaruje . . . :)

I love  ! ATARI !

32

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Sikor - napisz mi o ktorej w piatek rano bedziesz w: Rawie, Tomaszowie, Piotrkowie.
Chce zobaczyc gdzie mi najlepiej pociag dopasuje zeby sie dosiasc.

Wiem, ze mozesz podac tylko orientacyjnie ale ja nie potrafie ocenic wogole - raz ze nie jezdze wogole brumbrumami po polskich trasach, dwa, ze Ty znasz swojego najlepiej ;)

33

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Hmm, około 5:45 ruszam z Warszawy, więc:
* Rawa Mazowiecka: 6:45 (mogę skręcić gdzieś do samej Rawy na przystanek jakby co)
* Tomaszów Mazowiecki: 7:10 (hmm, może by skręcić na Zaborów, aby się nie szukać...?)
* Piotrków Trybunalski: 7:30 (tam jest obwodnica, więc trzeba się dokładnie umówić jakby co)
Daj znać, gdzie Ci najlepiej pasuje. Aha, czasy podane orientacyjnie...

Sikor umarł...

34

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

umówcie się w macdonalds na trasie, może się dogadamy, to mogę zgarnąć nosty'ego z dworca pkp z piotrkowa i podrzucić tam (macdonalds), bo ja się będę chciał przedostać do głuchołaz inaczej.

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

35

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Sun, dzieki ale do Tomaszowa jest rano lepszy dojazd.
Sikor - nie skrecaj na Zaborow tylko wal na dworzec PKP (chyba jest tylko jeden w miescie - ktos Ci pokaze). Moj pociag dojezdza tam o 7:17. Nie znam  kompletnie Tomaszowa wiec wolalbym nie szukac trasy warszawskiej - latwiej Wam bedzie znalezc autem dworzec.
Jak bedziecie 7 minut wczesniej to najwyzej wyskoczycie na hot doga i po szklo :)
Tel podam na priv.

36

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

O.K.
W takim razie dworzec PKP w Tomaszowie ;)

Sikor umarł...

37

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

last minute :)

Jeśli ktoś jest zainteresowany mam 4 wolne miejsca.
Wyruszam w piątek rano między 4:00 a 5:00 z Brwinowa pod Warszawą, trasa taka jak u Sikora.
Mogę podjechać do dworca PKP w Pruszkowie (tam dochodzi SKM).

sun> właśnie sobie pomykałem dziś kawałek z cz-wy drogą na opole, masakra.
Co masz na myśli?

38

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

No brawo brawo :)
A ja przypominam ze w czwartek w nocy odjezdza RLT na trasie Lublin-Radom-Kielce-Opole.
22:07 odjazd z lublina, mozna sie dosiadac po drodze, przedzial bedzie oznakowany :)

39

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

jotaj: gdyby nie RLT to bys mnie mogl zabrac z Otrebus... ;) Ale ja jade juz w czwartek.

40

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

jotaj: jest szansa, ze zrobisz detour przez ostrow wlkp?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

41

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

AXE: Przez Ostrów Wlkp. raczej marna szansa, ale możemy się umówić w Opolu na określoną godzinę.

42

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

jotaj napisał/a:

last minute :)

Jeśli ktoś jest zainteresowany mam 4 wolne miejsca.

Ja bylbym zainteresowany jesli jest jeszcze miejscowka, musze tylko sprawdzic jak sie dostac na pkp w Pruszkowie w
tak porannych godzinach :)

43

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

a z krakowa kto jedzie i jaka droga ?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

44

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Z Kraka jedzie skład: Meska, Pin, Scorpio (ponoc), Jad (ponoc) oraz ja. Na dobra sprawe Jad jeszcze nie potwierdzil na 100% (w sumie Scorpio tez).
Plan jest taki aby jechac A4 a pozniej odbic na (E)40 bodajrze w Ujazdzie, ale to juz kwestia dogadania i pewnie wyjdzie w trakcie jazdy;)

45

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Hmm, jest jeszcze jedno miejsce w Poldku - jakby co na priv!!! Prawdopodobnie As przyjedzie z Zajcem...

Sikor umarł...

46

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Mialem sie zabrac z Lotharkiem ale on cos od dluzszego czasu milczy. Wiec, w razie niemca, jedzie ktos przez Katowice w piatek po 16? Albo z Katowic obojetnie jak i czym?

Ostatnio edytowany przez mazi (2006-07-26 15:02:25)

47

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Pozostały 2 wolne miejsca
AXE, jury - jeśli jesteście zainteresowani to kontakt na priv

48

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

mnie mozesz skreslic z listy oczekujacych

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

49

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Hmm, mam 2 miejsca wolne jeszcze, jakby co... Sprawa awaryjna - zainteresowany jak zechce, to wyjaśni na forum, rzecz bardzo osobista, więc nie mogę jej tutaj poruszyć. Tak więc, jak ktoś jest jeszcze chętny to zapraszam.

Sikor umarł...

50

Odp: Brum-brum do Głuchołaz...

Sikor

Mozna poprosic nr tel do Ciebie w sprawie wyjazdu na zlot na skrzynke XAL na serwerze O2.PL. Sprawa wyglada tak ze generalnie zglosilem chec
wybrania sie z jotaj'em, ale nie uzyskalem od niego potwierdzenia, wiec jakby co to bym sie zglosil.