1

Temat: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

W związku (radzieckim) z otrzymaniem z Shipit paczki z Ubuntu Linux zostało mi kilka nadmiarowych sztuk wersji dla platformy i386.

Płyty są oczywiście oryginalne w tekturowym, kolorowym etui (folii brak), gdyby ktoś reflektował to na najbliższym party mogę przekazać. Jako, że zostało mi 6 sztuk można sobie zarezerwować w tym wątku. Pocztą nie wysyłam.

Cena: 0.00 PLN

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

a propos, darmowe płytki do domu:
http://free.thelinuxstore.ca/

3

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

do mnie tez dotarl 3-pak ubuntu, widac robili jeden rzut na wschodnia europe.
jak tak patrze na ogrom pracy wlozonej w rozwoj dystrybucji, jakosc wydania, przesylke i to wszystko za free to odzyskuje wiare w ludzkosc.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

4

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

No, ja tez jestem pod wrazeniem. Mam nadzieje ze canonical nie zrobi 'vendor-lockout' za jakis czas, bo wtedy okazali by sie c*** :)
ps. z 5CD ktore dostalem grzecznie 4 rozprowadzilem wsrod znajomych. 3 osoby na stale przesiadly sie na ubuntu :)

5

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

To ja się piszę. Gdyby mnie nie było w Głuchołazach, uprzejmie proszę o przekazanie za pośrednictwem ob. Pinokia.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

6

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

Ja również poproszę. Również przez Pinokia.

thePink

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

a ja rozprowadzilem juz 10, nastepne w drodze :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

8

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

A gdzie zapisywalisci sie na Ubuntu ??

9

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

raczej tu: https://shipit.ubuntu.com/

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

10

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

A ja próbowałem ten system zainstalować na trzech bardzo różnych pecetach i totalny klops - blue screeny, zwisy, itp., itd. MD5 sprawdzone, 2 razy płytki wypalalem... Aurox, fetora - no problemo.

http://www.5oft.pl/

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

Jakiegoś strasznego pecha masz...

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

12

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

Tez sie zapisuje. Obiore osobiscie na party.

13

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

Epi, mazi i thePink zarezerwowali sobie. Zostały jeszcze 3 sztuki.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

14

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

To ja tez prosze o jedna sztuke. Odbiore na party.

15

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

A rozdaja gdzies ladnie wydanego Slackware?

bits received: 001000100010110000100010

16

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

to ja też poproszę sztuczkę...

A gdybym się jednak nie pojawił to proszę o przekazanie przez Sikora.

I Ty zostaniesz big endianem...

17

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

Miker, niestety Tobie tylko odbiór osobisty ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

18

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

Pod wlos...

19

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

Jak komuś została sztuka to też poproszę...

20

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

Jakby ktoś coś ... To mogę wziąć parę sztuk ( 9-ć ? i386 ). Do Głuchotychtamtych.

--
Dhor/M.E.C.

21

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

AS, jakbby co to czekam na przesyłkę. Pewnie za 2 miesiące dostanę, więc na któryś sztab wezmę dla Ciebie. BTW, mam kilka sztuk poprzedniej wersji 5.10 i jedną 5.04. Moge przekazać przez kogoś z Wawy wybierającego się do Głuchołaz.

BLB, ładnie zapakowanego Slackware'a możesz zamówić na http://store.slackware.com/. ;)

Ostatnio edytowany przez Lizard (2006-07-14 20:44:06)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

22

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

Liz dawaj na party..

23

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

Nawet jakbym się wybierał, to i tak nie miałbym czego ze sobą zabrać, tzn. 6.06. Ale jeśli są chętni na 5.10, to Tobie, As, przekażę z przyjemnością 4 kopie. :)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

24

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

Hmm, z tego wniosek - że jest to nowsza niż dostałem od Mikera. Może więc... Jakby co... Z pewną taką nieśmiałością też bym poprosił...?

Sikor umarł...

25

Odp: Ubuntu 6.06 LTS - rozdaję

A czy komus udalo sie uruchomic po Ubuntu plugina do Firifox'a Macromedia Flash Player z dzwiekiem ??