Temat: Rzutnik na Party w Gł-zach

Witam !!!
   Mam prośbę, jeżeli jest ktoś kto posiada rzutnik i może go wypożyczyć - przywież na Party do Głuchołaz, to bardzo proszę o info . Chodzi mi o to aby rzecz była pewna już dzisiaj i z tąd moja prośba. Za życzliwość z góry dziękuję.
             RYSIEK_M

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

Mały/SWD - alo, alo :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

Muszą być cziksy, bo inaczej Swordzi nie pojawią się :D

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

No to Cie macgyver przepraszam ,ale niewiem co to jest po polsku CZIKSY ?

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

5

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

babeczki, dupeczki, kobitki :P poszukaj se w googlach :) powinienes znaleźć .... pozdro. ! :P

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

Też Cię kocham.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

7

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

Witam.
Oczywiscie moge pozyczyc projektorek, lecz ktos musi po niego podjechac.. Warszawa /okolice Silver Screen (metro pola mokotowskie) ew. Ch.Land Wałbrzyska (8-16) pon.pt, ale najpierw poprosze o smsika lub fona;D
0502834822...

pozdrowka...

W gluchych lazach nie robimy Missa Mokrego;D

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

8

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

No Mały jesteś gość. Pewnie Sajkor mógłby podskoczyć i zabrać.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

Mały: dasz radę dać Asowi...? Jedzie ze mną, więc NoProblem ;) Ewenttualnie podskoczę jakoś do Ciebie, ale musisz dać namiary ;)

Sikor umarł...

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

Dziekuie za pomoc.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

11

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

w łeekend mogę podskoczyć do Małego...

12

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

O.K. - As - bierzesz od Małego projektor. Ustalone. ;)

Sikor umarł...

13

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

Sikor - podjeździe do Małego razem po prostu - będzie przynajmniej bezpiecznie :).

Mały_SWD - THX !!!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

Taaa, o 5-tej rano w piątek... Mały byłby szczęśliwy ;)

Sikor umarł...

15

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

Panowie kiedy dokladnie (data) chcecie po to podjechac... bo musimy sie jakos ustawic dokladnie co i jak...:)

As -> juz nie mieszkam przy pl. bankowym:) nowe lokum przy Madalinskiego od Puławskiej:D

Sikor - AS: dajcie znak na tela to sie dokladnie dogadamy, jutro np. jestem w pracy od 7:00 wiec mozemy sie minac:]

pozdrawiam i czekam na jakies info..

ps. musicie zalatwic sobie kabel:
S-Video -> Atarka
Chinch "(czy jakos tak) ->Atarka

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

Kurcze Madalińskiego ,Puławska, to mi coś przypomina. Niedaleko bo na Wiktorskiej 23 mieszkali moi wujostwo, czasami tam  tam jeżdziłem.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

17

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

Mi też to coś przypomina. :)

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

18

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

Fox.. to chyba gdzies nawet obok Ciebie mieszkam (tzn tam gdzie kiedys Ty mieszkales.... :)  oj ta impra u Ciebie:)... i jakis barszczyk czerwony,,,, a i ta fajna stara sasiadka:D

Fox .. kiedy "Cien Foxa 3" ;>

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

19

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

Ej warszafka, dajcie tu cynki jak z tym rzutnikiem bo cos czuje ze bedzie lipa.
AS, mozna na ciebie liczyc?!

20

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

Mikey jutro pomęcze Małego.. W łeekend nie udało mi się do Niego dodzwonić (!!!)

21

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

Spoko spoko, wez tylko pod uwage ze czasu coraz mniej .... a maly zapracowany czlowiek :)

22

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

"Chopaki" aby rozwiac wasze watpliwosci to na 100% bede od poniedzialku dostepny pod fonem.. dzis robilem duzego relaxa po calotygodniowym galopie w pracy:D

Asiak, zadzwon do mnie okolo 14:00-16:00 to sie ustawimy na wtorek i odbierzesz projektorka... bo nie ma co tu gadac:]

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

23

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

No i? Ruszylo cos?
Panowie nie dajcie dupska!!!

24

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

Ta /.. na jutro wieczor dogadany odbior przez ASa

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

25

Odp: Rzutnik na Party w Gł-zach

No to jestescie goscie! :)
Piwko ze mnie
pax