Temat: Głuchołazy 2006

Wielkie słowa podziękowania i szacunek dla RYSIA za organizację i całokształt !!! Dzięki wszystkim za wszystko. Miło znów było spotkać Was. Mówię z tego miejsca cześć wszystkim, którym z racji pory niemogłem powiedzieć - CZEŚĆ i dozobaczenia. Siemianowice , Czeladź i Sosnowiec już w domu, tylko Darek jeszcze będzie walczył z komunikacją jadąc do Gorlic. Wszystkim życzę udanego powrotu!

Żyję bo Bóg tak chciał.

2

Odp: Głuchołazy 2006

I ja rowniez juz dotarlem do domku, bylo fajnie choc jeszcze do konca nie odespalem tygodnia :)

Pozdrawiam wszystkich uczestnikow i uczestniczki!

ślamk!

3

Odp: Głuchołazy 2006

Już w domu. Łącze się w wyrazach podziękowania dla Ryśka. Fajnie było Was znowu widzieć !

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

4

Odp: Głuchołazy 2006

dojechalem do domu.

acha, lotharek zachowales sie nieprzyzwoicie. tak napisze zeby nie klnac.

5

Odp: Głuchołazy 2006

Wielki szacun dla Ryśka za zorganizowanie mega-party. Rządzisz men i tyle!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Głuchołazy 2006

Szacun dla Rysia, fajna impreska ale chyba społeczeństwo tego miasta nie jest tak do nas nastawione jak Ornecianie..

Kto to słyszał zwywać policję do Atarowców (..)

Ostatnio edytowany przez AS... (2006-07-30 17:28:24)

7

Odp: Głuchołazy 2006

To teraz niech ktoś zapoda szybko prace z gfx oraz msc compo. Bo prace w basicu mnie nie interesują!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

8

Odp: Głuchołazy 2006

Było spoko. Nawet misiaki zbytnio się nie nachodziły (smerfy te niebieskie ;), choć mina vice dyr była taka owaka...

Hej Mikey - jak tam psiunia, Twój obecny kundel go zaakceptował ?

Szacunek dla Rycha.

9

Odp: Głuchołazy 2006

Frasun~!
Żeśmy dotarli w składzie (po kolei) Pin, Scorpio, Meśka no i Ntp, który jeszcze musi pokonać drogę do Proszowic ;].
Party było na serio udane, kupa zajebistych ludzi :D Wszyscy mi mówili, że bawiłam się świetnie.

Nietoperz, frasun za podwiezienie ^^"

"je****ć, jeeeebaać".

Fotki wrzucę na Azbestownie jakoś jutro. Na razie mam ochote walnąć się na wyro i nara ;p.

No... to w sumie nara :D.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

Odp: Głuchołazy 2006

Bardzo Was proszę piszcie podziękowania do Gimnazium http://www.wodip.opole.pl/~g1glucholazy/index.php3

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

11

Odp: Głuchołazy 2006

Dzięki Rysiu! Fajnie było.

Vicedyro to informatyk?

12

Odp: Głuchołazy 2006

Coś mi ta stronka nie działa...

13

Odp: Głuchołazy 2006

Dotarlem:) Wielkie dzieki dla Ryska za organizacje. Impreza rewela!

14

Odp: Głuchołazy 2006

Hej, hej... Ja proponuję powtórzyć!!! Najpóźniej za rok!!! Było super!!! :)

Sikor umarł...

15

Odp: Głuchołazy 2006

http://www.deviantart.com/view/37167322/

To tak jako kwintesencja zlotu ;]. Mam nadzieje, ze mnie sami modele nie zabiją za wrzucenie fotki na moj acc na DA :>.
Opis zdjęcia dedykowany wszystkim, którzy byli ;].

There's special place for me in hell. It's called the throne.

16

Odp: Głuchołazy 2006

Ej, było party ? Czego nikt mi nie powiedział :P

A ogólnie to grtx dla organizatora, wszystkich którzy roznosili szkołę w mak, twórcy kopiera który zrypał ( ? ) mi sample do muzyczki, PKS'u że dość terminowo mnie pod dom podrzucił, ........................................ ( to miejsce na twoje intencje ).

BTW. Mikey wziął psa do domu, czy dobił, żeby się nie męczył ? :)

--
Dhor/M.E.C.

17

Odp: Głuchołazy 2006

Rysiek, a na który email trzeba pisać? To się zrobi wezwanie ogólnopolskie do pisania!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Głuchołazy 2006

Mnie wychodzi że tu  g1glucholazy@wodip.opole.pl <g1glucholazy@wodip.opole.pl> 
Pan V_ce dyr. prowadzi naukę informatyki.
                   RM

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

19

Odp: Głuchołazy 2006

Rysiek, dzięki za ZLOT, jesteś WIELKI !!!

A odpowiedni e-mail dziękczynny już poleciał do p.Dyrektora :)

Pozdrawiam cie serdecznie, trzymaj sie ciepło... i oszczędzaj sie :) na przyszły rok ;-)

Zajec/sword ;)

20

Odp: Głuchołazy 2006

Również dołączam się do opinii o party i wszystkich pozdrawiam!

21

Odp: Głuchołazy 2006

Śmigło, mam twoje zródłowki jakies. sorry jesli byly tajne :) Oczywiscie nikomu ich nie pokazalem/nie pokaze.
Ale powiem ci ze: napi* napi*, masz talent.

22

Odp: Głuchołazy 2006

Frasun dla Rysia za organizacje. Oby za rok ponownie sie udalo.

23

Odp: Głuchołazy 2006

Równiesz przyłączam się do podziękowań dla Rysia.
A tu http://83.15.14.194/~pinokio/grzybson/g2006.htm moja relacja.

Ostatnio edytowany przez grzybson (2006-08-08 18:28:14)

grzybson/SSG^NG

24

Odp: Głuchołazy 2006

Grzybson - ten osobnik z nożyczkami-breloczkiem to ja :D ...i wcale się nie męczyłem ;)
Pozdrawiam.