51

Odp: Nacisk na McMastera

lublin

w tym roku sie nigdzie nie wyrwe...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

52

Odp: Nacisk na McMastera

ja jestem za poczatkiem listopada... Ja chce Easta... ale nie moge w pazdzierniku!!!! Myszej będzie jesli sie tylko zgodzi :P

Ostatnio edytowany przez wilson (2006-10-15 21:06:54)

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

53

Odp: Nacisk na McMastera

No cóż. W imieniu #atari8 community przedstawiam wynik długotrwałych debat tamże odbytych, który jak do tej pory oscyluje wokół 4 listopada.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

54

Odp: Nacisk na McMastera

hmm...
Akurat w epicentrum "akcji znicz"

mam wybitnego pecha do tych dni...

ogólnie to k...a jesień idzie!

55

Odp: Nacisk na McMastera

Akurat będę w tym czasie w Wawie... :(

56

Odp: Nacisk na McMastera

Ej, no chyba nie będziesz jeździł po cmentarzach przez cały tydzień? Pomijając już fakt, że (nie chcę tutaj nikogo urazić) osobiście uważam to w ogóle za bezsensowny zwyczaj.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

57

Odp: Nacisk na McMastera

Zwyczaj zwyczajem... No ja odpadam, w ten dzień będę we Wrocławiu :)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

58

Odp: Nacisk na McMastera

Dobra. Od piątku wieczor 3 do niedzielnego wczesnego popołudnia 5 listopada. Jeden warunek. Ponizej ma sie wpisac 5 pewniakow. Epi jak widze jedzie na pewno wiec... zostalo czterech. No szybciutko! raz! raz! :)

59

Odp: Nacisk na McMastera

Ja będę na 95% (być może nie sam - ale to się obaczy) :)

I Ty zostaniesz big endianem...

60

Odp: Nacisk na McMastera

Pisze sie, jezeli Grubshy bedzie obieral ziemniaki :P

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

61

Odp: Nacisk na McMastera

a Yezus paliłw piecu ?? :) - ;P

ja niestety w tym czasie bede u Lewisa :)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

62

Odp: Nacisk na McMastera

ja sie nie musze wpisywac :)

63

Odp: Nacisk na McMastera

No i czwarty jest wpisany powyżej Wilson, a do piątki brakuje już tylko mnie, czyli zaklepane! :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

64

Odp: Nacisk na McMastera

Grubshy prawdopodobnie w przyszly weekend ma przeprowadzke... a Ty Kasjan, wyszedles do cywila i co? zapomniales jak sie obiera?:)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

65

Odp: Nacisk na McMastera

Ja juz swoje naobieralem :P

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

66

Odp: Nacisk na McMastera

zatem potwiredzam. szybkie info: Zatem spotykamy sie w na East 3-5 listopada, czyli za tydzień! zabrać ciepłe rzeczy, zeby potem nie odchorowac. Ja bede w Monkach w piatek od okolo 18. Miejsce znane...

67

Odp: Nacisk na McMastera

minusem tego jest ze nie stac mnie na rum....<beczy>

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

68

Odp: Nacisk na McMastera

Prawdopodobnie zawitam na zlocie... nie będę długo, ale na browarka (lub może więcej) czasu wystarczy - sądzę, że zjawię się w sobotę w godzinach popołudniowych, może lekko wieczornych ;)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2006-10-28 18:35:54)

69

Odp: Nacisk na McMastera

ekhm.. ze tak niesmialo zapytam.. jako ze nie siedze na ircu, to nie wiem.. jedziemy jakims RLT?? acha... ja niestety bede tylko w sobote do 18tej :/

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

70

Odp: Nacisk na McMastera

ekhm... wiec Mcm mnie zabije.. inni też... okazało się że niestety w piątek będę dłużej pracował :/.... wiec mógłbym dojechac w sobote rano.. i byłbym do 1830 :/... ale wątpię żeby mi się to udało.. jednak niczego nie wykluczam :)

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

71

Odp: Nacisk na McMastera

RLT odjeżdża z Krakowa Głównego o 10:38, o 16 z minutami jest na Centralnym w stolicy. Przed 21. na miejscu.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

72

Odp: Nacisk na McMastera

Niestety... raczej mnie nie będzie... podczas powrotu z Wawy auto się rozsypało... więc obawiam się, że raczej nie spotkamy się na zlocie... miłej zabawy :(

73

Odp: Nacisk na McMastera

No i? Kto byl? Macie jakies zdjecia? Bo ja mam: http://atari.org.pl/east2006-london-edyszyn/ ;)

74

Odp: Nacisk na McMastera

Stella Artois? To jakiś lokalny-londyński odpowiednik Heinekera? :P

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

75

Odp: Nacisk na McMastera

To jedno z popularniejszych piw. Taki Żywiec ;)