1

Temat: Pilny mirror potrzebny...

Jeśli jeszcze nie ma - to potrzebny pilny mirror strony fandala: http://atari.fandal.cz/ - zapowiada on zamkniecie strony (na razie tylko updejtów, ale nic nie wiadomo) ;(

Sikor umarł...

2

Odp: Pilny mirror potrzebny...

No jak fandal nie da źródeł swoich plików PHP, które odpowiadają za download to mirrora raczej się nie zrobi.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Pilny mirror potrzebny...

Hmm, ktoś go zna na tyle, aby poprosić...?

Sikor umarł...

4

Odp: Pilny mirror potrzebny...

a napisać do niego nie mozesz ? tylko szukasz ludzi do tego ;> ? heee... toć to nei boli ;P

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: Pilny mirror potrzebny...

Stryker: nawet jeśli by mi pozwolił, nie mam serwera, na którym mógłbym to umieścić, a to jest największy problem w tej chwili.

Sikor umarł...

6

Odp: Pilny mirror potrzebny...

to akurat nie jest problem...
jak zalatwisz sprawe z fandalem to pewnie dely (a wlasciwie krap) da miejsce do reki...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

7

Odp: Pilny mirror potrzebny...

na azbestowni tez sie miejsce znajdzie... ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

8

Odp: Pilny mirror potrzebny...

Sikor... krew mnie czasem zalewa jak widze, gdy ktos szuka gdzies miejsca na dane... A po kiego ja zbieralem kase na pigwe? Po kiego wplacaliscie czy dawaliscie sprzet? dla jaj? Ftp.pigwa.net stoi otworem - 160GB na dane dla atarowcow na stuff nie zawsze zwiazany z atari... To malo? Czy kiedys komus odmowilem?
Czasem ma wrazenie, ze eftep jest jakis tajny i wiem o nim tylko ja i moj pies... Nie robcie - prosze - scen...
A co do fandala - jak jutro bede mial chwile to postaram sie cos znajstrowac... Pytanie tylko czy chcecie miec mirror 1:1 - jesli tak to bedzie ciezko, ale jest to wykonalne. Jesli tylko pliki i dane (obrazki, opisy) to da sie to zrobic o wiele prosciej.

PS. A tak w ogole, to  jak to napisal Dely - "Sikor - przetrzyj pingle" :)

Ostatnio edytowany przez Azbest (2006-10-03 21:08:14)

9

Odp: Pilny mirror potrzebny...

Azbest napisał/a:

Czasem ma wrazenie, ze eftep jest jakis tajny i wiem o nim tylko ja i moj pies...

Za malo lansu :)

10

Odp: Pilny mirror potrzebny...

O.K. - wysłałem zapytanie do Fandala, zobaczymy, co z tego wyniknie.

Sikor umarł...

11

Odp: Pilny mirror potrzebny...

Robi sie mirror. Wszystkiego. Jak sie zrobi to powiem cos wiecej.

12

Odp: Pilny mirror potrzebny...

Oki.

Sikor umarł...

13

Odp: Pilny mirror potrzebny...

Sie zrobilo - ~410MB.
Jak ladnie obrobie to umieszcze. O ile oczywiscie Fandal nie bedzie mial nic przeciwko.

14

Odp: Pilny mirror potrzebny...

Oki. Na razie pisze, że będzie uaktualniał stronkę raz na tydzień, ale myślę - że trzeba z nim pogadać. Kto ma z nim najlepszy kontakt od nas...?

Sikor umarł...

15

Odp: Pilny mirror potrzebny...

Mikey

16

Odp: Pilny mirror potrzebny...

WTF?

Ja to ogolnie nie rozumiem calej akcji. Gdzie fandal napisal ze POTRZEBUJE MIRRORA i ze ZAMYKA STRONE?
Jedyne co napisal to ze jebnal focha bo ma za maly feedback....

17

Odp: Pilny mirror potrzebny...

Była kiedyś taka bajka Brzechwy o ptaszku, który się przeziębił... plotka poszła do innych ptaków, każdy przekazywał informację dalej, aż do tego chorego dotarła informacja, że... umarł ;) Ciekawe kiedy Fandal dowie się, że porzucił atari i wszystko co się z tą marką wiąże ;)