Temat: Jaguar w b. ladnym stanie!

Europejski komplet Jaga a dokladniej wersja UK, przejsciowka do zasilacza na nasze gniazdka - dolaczona ;-) Konsola i pad w bardzo ladnym, idealnym stanie - niemal jak nowe(!) - rzadko sie trafia Jagi tak malo uzywane! Poza tym komplecik - czyli instrukcja, kabel TV i zasilacz ze wspomniana przejsciowka. Wszystko zapakowane w orginalne folie i pudelko, ktore choc nosie lekkie slady przetarc na rogach jest w ogolnym bdb stanie! Do kompletu GRATIS dorzucam klasyke dla Jaga - Iron Soldier w pudelku z instrukcja! Calosc 320 zl, dla forumowiczow przesylka gratis! Ponizej fotki zestawu (bez gry, ktora bedzie dolaczona):
http://nasdwoje.e9.pl/pictures/JAG1.jpg
http://nasdwoje.e9.pl/pictures/JAG2.jpg

Ostatnio edytowany przez sylwiusz (2006-10-16 22:08:06)

Pozdrowienia
Sylwek
Atari is dead. Long live Atari!

Odp: Jaguar w b. ladnym stanie!

Ja! Pierwszy :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: Jaguar w b. ladnym stanie!

Adam Klobukowski napisał/a:

Ja! Pierwszy :)

Uuuu... czyzbym mial stalego odbiorce towaru? :-P Jestes zdecydowany na 100%? Pytam bo byles pierwszy ale kolega mirusvf sie tez odezwal o 9:01:59 GMT +02:00, wiec musze wiedziec co mu odpisac ;-)

Pozdrowienia
Sylwek
Atari is dead. Long live Atari!

4

Odp: Jaguar w b. ladnym stanie!

Ja moze nie w temacie, ale bardzo się cieszę, ze Jag (i pewnie Mega) trafią do atarowców, a nie do kolekcjonerów, które położą je na półki (nawet nie otwierając) i będą się potem onanizować przy pudełkach :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Jaguar w b. ladnym stanie!

JEstem zdecydowany na 100%

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: Jaguar w b. ladnym stanie!

UK a pudło od USA, to na pewno nie dla kolekcjonera :D

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

7

Odp: Jaguar w b. ladnym stanie!

dely - ja mam dwa Jagi: jeden porysowany jak nieszczescie stoi na biurku i sluzy do grania. Drugi boxowany czeka az moje wnuki opchna go za nowgo Merca ;) Pudelka od gier leza bezpieczne w szafie ale same carty sa w pudelku od butow pod reka...
Mozna polaczyc przyjemne z przyjemnym...

8

Odp: Jaguar w b. ladnym stanie!

dely napisał/a:

Ja moze nie w temacie, ale bardzo się cieszę, ze Jag (i pewnie Mega) trafią do atarowców, a nie do kolekcjonerów, które położą je na półki (nawet nie otwierając) i będą się potem onanizować przy pudełkach :)

ROTFL! trzeba tylko mieć nadzieję,że jak sie im ten obiekt samogwałtu znudzi,to przed sprzedażą na allegro,chociaż wymyją dobrze pudełka...że o dłoniach nie wspomnę...

gep/lamers^dial

9

Odp: Jaguar w b. ladnym stanie!

gepard dobrze zna ten fach ;D :*

10

Odp: Jaguar w b. ladnym stanie!

No to definicję kolekcjonerów już poznaliśmy, to teraz proszę zdefiniować "atarowców"

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

11

Odp: Jaguar w b. ladnym stanie!

xray: atarowcy to ci ktory sluchaja radiauxa :D

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

12

Odp: Jaguar w b. ladnym stanie!

xray, niech zgadne: "atarowcy" (lub lepiej "prawdziwi atarowcy") to tacy, ktorzy jak dostana dowolny zafoliowany sprzet Atari, natychmiast drzacymi rekami rozrywaja pudlo i depcza styropiany, nastepnie czym predzej rozkrecaja obudowe i onanizuja sie patrzac na chipy, w drugiej rece tryzmajac rozgrzewajacą sie lutownice :D

13

Odp: Jaguar w b. ladnym stanie!

nie!!!
-w pierwszech chwili wywalają pudło styropiany gwarancję itd.
a później zaczynają tjuning...