Temat: 2 zestawy Jaguara

Witam !

Sprzedaję kolejne zestawy z Jagiem w roli głównej.

1.
Konsola w stanie niemal idealnym. Zasilacz, kabel antenowy, pudło, oraz 2 pady w bardzo dobrym stanie. Do tego zestaw gier (wszystkie w bardzo dobrym stanie i - rzecz jasna - w pudełkach z instrukcją, nakładkami itp): Doom, Wolfenstein 3D, Tempest 2000, Bruce Lee: Dragon Story, Trevor Mc Fur in the Crescent Galaxy, Bubsy, Iron Soldier.

Cena 399 zł

2.
Konsola w bardzo dobrym stanie, oryginalny zasilacz, 2 pady (jeden "nówka nie śmigany" w pudełku, drugi wymaga przede wszystkim wymiany gumek w krzyżaku, choć płytkę ma generalnie sprawną). Zestaw gier: Tempest 2000, Iron Soldier, Trevor Mc Fur, Bruce Lee: Dragon Story (w pudełkach), oraz Wolfenstein 3D, Zool 2 i ALIEN VS. PREDATOR bez pudełek niestety (same carty).

Cena 399 zł

Ewentualne oferty proszę kierować na PM lub ziberro@poczta.onet.pl
Możliwość osobistego odbioru konsol w Białymstoku, Warszawie, Poznaniu.
Oferty ważne do najbliższego poniedziałku - kto pierwszy ten lepszy !

Ostatnio edytowany przez Ziberro (2006-10-19 15:12:24)

2

Odp: 2 zestawy Jaguara

Obie oferty bardzo atrakcyjne.
Oceniam, ze kazdy zestaw mozna rozbic na kawalki i sprzedac na sztuki  100 drozej.
Sam bym lyknal ale chwilowo za duzo kasy mam zamrozone :/

3

Odp: 2 zestawy Jaguara

Zamówiłem wczoraj pierwszy zestaw!

Żyję bo Bóg tak chciał.

4

Odp: 2 zestawy Jaguara

Zgadza się - pierwszy zestaw zaklepany.

Odp: 2 zestawy Jaguara

http://cgi.ebay.co.uk/ATARI-JAGUAR_W0QQ … dZViewItem

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

6

Odp: 2 zestawy Jaguara

Ja zastanawiam się nad drugim zestawem:)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

Odp: 2 zestawy Jaguara

gosc chce sprzedac ciekawe zestawy a ten mu startuje z ubajem , ech rysiek

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

8

Odp: 2 zestawy Jaguara

Rysiek - zobacz cene po zakonczeniu aukcji i dodaj 30 funcjakow za przesylke wtedy porownamy. A tam sa tylko dwie gry...
Ceny Jagow (szczgolnie zestwow z grami) ostatnio osiagaja oszalamiajace wyzyny na eBayu. Nic od paru miechow mi sie okazyjnie nie trafilo :/

9

Odp: 2 zestawy Jaguara

Drugi zestaw wędruje do Tdc.

Odp: 2 zestawy Jaguara

Bitman ,każdy ma prawo do ustalania dowolnej ceny /gwarantuje mu to rynek/ ,ale ja mam też prawo do oceny tego zjawiska i mówienia o  tym /gwarantuje mi to demokracja/  a Ty byś chciał abym milczał - dlaczego?
Nosty razem ok 50 funtów, to poniżej 300 zł, a przecież tu nie anglia i nasza poczta nie weżmie 30 funtów tylko poniżej 30 zł.
        Pozdrawiam
                                      RYSIEK_M

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

11

Odp: 2 zestawy Jaguara

Ryszard Mauersberg napisał/a:

Nosty razem ok 50 funtów, to poniżej 300 zł, a przecież tu nie anglia i nasza poczta nie weżmie 30 funtów tylko poniżej 30 zł.

nasza moze i tak, ale ich raczej by wziela 20-30 funtow za przesylke do Polski, ale co za roznica ile wezmie poczta, skoro w aukcji jest wyraznie ze wysylka tylko do UK

12

Odp: 2 zestawy Jaguara

a znając naszych pocztowców i celników na granicy to przesyłka może w ogóle nie dojść do adresata :P

13

Odp: 2 zestawy Jaguara

Tak czy siak mam dwa Jagi :)
Chce ktoś jaga ?? :P

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

14

Odp: 2 zestawy Jaguara

Lepiej może niech kto pokombinuje jak podłączyć normalny grzybowy napęd CD-ROM do jaga.

I Ty zostaniesz big endianem...

15

Odp: 2 zestawy Jaguara

O właśnie, miker dobrze powiedział.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

16

Odp: 2 zestawy Jaguara

miker napisał/a:

Lepiej może niech kto pokombinuje jak podłączyć normalny grzybowy napęd CD-ROM do jaga.

a po co ci to ? napędy z reguły bardzo szumią , lepsze byłoby podłączenie interfejsu USB czyli usb2jag
albo stworzenie uniwersal cart'a umozliwiającego zapisywanie na nim gier (analogicznie coś takiego jak cart 128k dla xl/xe)

17

Odp: 2 zestawy Jaguara

Wszystko jedno, po prostu nie chce mi się wydawać 300+ zeta na napęd dwukrotny sprzed 10 lat :]

Poza tym może mam ochotę pograć w goś co jest TYLKO na CD, także może jakiś sposób na zajęcie się obrazem płytki i "przekablowaniem" tego z grzyba do jaga.

I Ty zostaniesz big endianem...

Odp: 2 zestawy Jaguara

W JagCD chyba jakas dodatkowa elektronika jest, tak wiec zrobic cos alternatywnego moze byc ciezko, juz lepiej cart.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

Odp: 2 zestawy Jaguara

no jest interface ktory potrafi odpalic rom-y lub image cd jaguar z compact flash

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

20

Odp: 2 zestawy Jaguara

tak, ale chyba wymaga zhackowania...

I Ty zostaniesz big endianem...

Odp: 2 zestawy Jaguara

a jak inaczej sobie wyorazasz ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

22

Odp: 2 zestawy Jaguara

bo miker to taki cichy kolekcjoner jagów ;)

Odp: 2 zestawy Jaguara

Jaguary się rozmnożyły ,i ceny też
http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=136143822

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

24

Odp: 2 zestawy Jaguara

To jest prywatna aukcja drugiego zestawu, wystawiona na prośbę kolegi Tdc.

25

Odp: 2 zestawy Jaguara

hehehe, statsiarz :P

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep