1

Temat: Zamienię parę rzeczy...

Dzień dobry :)

Przy okazji wysyłki kilku rzeczy do nosty'ego przegrzebałem szafę pełną niespodzianek i w związku z tym mam na zejściu następujące rzeczy:

- carty do NES (oryginalnego) sztuk 4: Super Mario Bros / Duck Hunt, Rad Racer, Double Dragon III oraz Pro-Am, ta ostatnia BOX :P
- cart do Sega Game Gear: Yaiba BOX + manual
- Schneider 6128 + monitor zielony + kabel (podejrzewam, ze drukarkowy) + sporo dyskietek. Sprzęt na chodzie, wymieniony pasek od FDD na nowy w związku z tym stacja działa elegancko co (podobno) rzadko się zdarza.
- cart Awesome Golf dla Atari Lynx - BOX FOLIA!!!!!!111(jeden).

Nie sprzedaję, wymienię na coś atarowskiego, najchętniej gry na Lynxa, Jaga, Atari 8-bit w pudełkach (folii nie musi być bo i tak ją zerwę, a film z tego procederu wrzucę na JuTjub dla tru kolekcjonerów) względnie stare gazety komputerowe.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Zamienię parę rzeczy...

masz jeszcze zestaw CDTV ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

3

Odp: Zamienię parę rzeczy...

zamawiam zamianke za gre do POFO - za co - niestety i dla mnie stanowi to niespodziewajke - może zobacze do swojej szafy :) -

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: Zamienię parę rzeczy...

ja rezerwuje cart Awesome Golf dla Atari Lynx :)

zobacze co mam podwojnego albo na Jaga albo na Lynxa ... chyba ze inteesuja Cie gazetki typu ST Format, ST World ?

Piter

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

5

Odp: Zamienię parę rzeczy...

nie wiem, czy zdążyłeś - ale jakoś na carta do Lynxa zdecydowałem się 4 minuty wcześniej :P :);) - hehe

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Zamienię parę rzeczy...

masz jeszcze zestaw CDTV ?

Mam, chcesz?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Zamienię parę rzeczy...

tak , co Ci jeszcze zostalo ?

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2006-10-26 11:58:10)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

8

Odp: Zamienię parę rzeczy...

To, co wyżej no i ta Amiga + stacja do niej.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Zamienię parę rzeczy...

Apropo CDTVki, to ostatnio zakupiłem i mam problem... u kumpla jak mi pokazywał, to ładnie działała z TV (kabel chinch), ale moja karta TV w blaszaku bugi kolory, obraz jest taki dziwny... wie ktoś może co może być nie tak? I przy okazji: po co jest zaślepka z przodu CDTV?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

10

Odp: Zamienię parę rzeczy...

Apropo CDTVki, to ostatnio zakupiłem i mam problem... u kumpla jak mi pokazywał, to ładnie działała z TV (kabel chinch), ale moja karta TV w blaszaku bugi kolory, obraz jest taki dziwny

Karty TV często (nie wiadomo czemu) nie współpracują poprawnie z oldtimerami, kiedyś miałem taką jedną, na której nie działał Jaguar i Atarka, ta którą mam teraz działa elegancko.

I przy okazji: po co jest zaślepka z przodu CDTV?

Tam miały być instalowane karty do zapisywania sejwów.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Zamienię parę rzeczy...

dely napisał/a:

Karty TV często (nie wiadomo czemu) nie współpracują poprawnie z oldtimerami

Znaczy że wogóle nie wyświetlają obrazu który generuje konsola/komputer? Dziwność.
Bo to że obraz wymaga czasem dscalera/deinterlacera, to normalka, ale żeby tak wogóle go nie było?

12

Odp: Zamienię parę rzeczy...

Nom, nie mogłem Jaga "złapać", a Atarka była czarno-biała i bez dźwieku. Na tym Leadteku co mam teraz wszystko działa.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: Zamienię parę rzeczy...

dely napisał/a:

Nom, nie mogłem Jaga "złapać", a Atarka była czarno-biała i bez dźwieku. Na tym Leadteku co mam teraz wszystko działa.

Czy mógłbyś podać symbol, bo właśnie chcę takie cudo kupić, to może kupiłbym dobre od razu.

http://www.5oft.pl/

14

Odp: Zamienię parę rzeczy...

Ja na staruskim Averze mam klopoty ze zlapaniem synchonizacji pionowej niemieckiego Atari ST - znaczy obraz jest prawie stabilny ale czesc ekranu z gory jest na dole albo odwrotnie.. juz nie pamietam. Czesto tez w 2600 z niemiec dzwiek jest przesuniety o taka czestotliwosc ze nie moge go zlapac razem z obrazem. Nie wnikalem, ale na "prawdzimym" TV jest ok.

Swoja droga ostatnio przetestowalem 3 karty TV, w tym nagradzanego WinFast 2000 Expert czy cus takiego i 10-letni Aver 95 jest wciaz bezkonkurencyjny jezeli chodzi o jakosc obrazu...

15

Odp: Zamienię parę rzeczy...

Czy mógłbyś podać symbol

Leadtek WinFast 2000 Expert. Polecam każdemu i wszystkim :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Zamienię parę rzeczy...

No wlasnie mam WinFasta i kupa :(

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

17

Odp: Zamienię parę rzeczy...

No wlasnie WinFast 2000 Expert strasznie mnie zawiodl!
Tzn jest na nowoczesnym chipie, ma radio, jest niskopodlogowy i wogole. Kazde oprogramowanie go lyka, obsluguje pauzowanie itp.
Co z tego, skoro na ekranie mam 3x wiecej zaklocen niz na Averze? Pokazuje takie jakby przesuwajace sie poziome szare pasy na tle czerni - na realnym TV i na Averze sa one ledwo zauwazalne a na WinFascie widoczne jak diabli :/

18

Odp: Zamienię parę rzeczy...

niskopodlogowy

ROTFL
To kwestia wieku. Starzejemy się i wszystko, co było kiedyś, jest lepsze. ;)

Odp: Zamienię parę rzeczy...

nosty: fakt faktem ze to może być dlatego ze WinFast jest za dobry... Teraz sprzedam wam kombatancką, acz prawdziwą,  historyjkę:

Lat temu wiele, za ciemnej komuny, w okolicach roku 60, profesor Politechniki Warszawskiej wybył do Belgii czy innej Holandii na wykłady. Z tego wysoko opłacalnego wojażu, przywiózł między innymi telewizor marki Phillips. W naszym wspaniałym kraju królowały wówczas jakieś Wisły czy inne marki teleodbiorników (ktoś bardziej kombatancki ode mnie zapewne mnie poprawi).
No i podłączyli tego Phillipsa i... śnieg, zakłócenia, ledwo da się oglądać. Nie były to czasy że można było toto tak po prostu do serwisu wysłać, lecz od czego bycie profesorem politechniki.
Ponoć cały wydział sie męczył z tym cudem techniki, aż w końcu doszli że telewizorek jest za dobry. Dokładnie rzecz biorący zbyt czuły. Po prostu wyłapuje zakłócenia których odbiorniki produkcji polskiej, nawet nie zauważały.
Pomyśleli trochę nad tym docenci, profesorowie i doktorzy, i skonstruowali specjalną antenę. Ponoć zajmowała cały dach domku jednorodzinnego, ale efektem był krystalicznie doskonały obraz.

Morału brak :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

20

Odp: Zamienię parę rzeczy...

On topik panowie, on topik bo morałem będzie ban :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

21

Odp: Zamienię parę rzeczy...

wlasnie :)

tego Golfa wzial Pin czy nie ? bo jak nie to ja jestem chetny ...zreszta Pin Ty w swoim poscie (4 min przed moim )nic nie pisales o gierce na Lynxa  ze ja chcesz - chyba ze mi sie na moim monitorze nie wyswietla ;)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050