1

Temat: kazdy ma mambo mam i ja

Witam,

potrzebuje web admina ze zdolnosciami graficznymi do zajecia sie stronka na ktorej ja (byc moze inni tez) beda mogli umieszczac raporty z prac nad jakas gra + dolaczac pliki, grafiki itp.


:p

---
www.project.atari.pl

Ostatnio edytowany przez xxl (2006-11-14 09:14:35)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

2

Odp: kazdy ma mambo mam i ja

Powodzenia z mambo :) Kiedyś próbowałem zrobić szablon do własnych potrzeb... i dałem sobie spokój :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: kazdy ma mambo mam i ja

xxl - skorzystaj z Bugzilli - link masz bodajże na atari.online.pl w wątku o kolony....

Sikor umarł...

4

Odp: kazdy ma mambo mam i ja

Bugzilla jest imho trochę zbyt kobylasta na takie potrzeby. Ale w tym kierunku może coś sie znajdzie. Jeśli issuetracker miałby tu zastosowanie, to ja z powodzeniem i zadowoleniem używam flyspraya

5

Odp: kazdy ma mambo mam i ja

ale ja potrzebuje czegos prostego np z taka funkcja:

1. ktos (w domysle ja) oglasza projet,
2. wyszukuje zespol - moze pozniej mozna by bylo opublikowac conieco jak powstawala gra ;-)
3. publikuje zalozenia - modyfikowane (w pewnych granicach) przez userow
4. zainteresowani userzy rejestruja sie dzieki czemu dostaja zawsze najswierzsze kompilacje
5. oficjalnie publikuje gre i instrukcje
6. jesli trzeba (i w zaleznosci od raportow) po pewnym czasie dokonuje aktualizacji

zaleta taka ze nie smiece w 10 miejscach z projekcikiem, nie prosze sie o to czy ktos nie zechcialby zajac sie muza/grafa (mysle ze moglaby byc jakas zakladka na stronie gdzie mogly by sie rejestrowac 'dusze do wynajecia')

raczej nie na bugraporcie by mi zalezalo (przynajmniej nie w pierwszej kolejnosci)

---
no i joomla swietnie sie do tego nadaje (chyba)

Ostatnio edytowany przez xxl (2006-11-15 09:28:41)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

6

Odp: kazdy ma mambo mam i ja

Już widzę tabuny chętnych do rejestrowania się, bugtrackingu itp. ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: kazdy ma mambo mam i ja

poczytaj o trac - issue tracker
krotko - umozliwia przechowywanie informacji o projekcie (np. newsy na jego temat), ma system śledzenia błędów (podstawowe zadanie), bardzo dobrze wszystko zintegrowane z wewnętrznym wiki + interfejs do svn-a

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

8

Odp: kazdy ma mambo mam i ja

trac jest całkiem fajny. Doczytałem że można trzymać w nim kilka projektów. Jest odrazu repozytorium źródełek na svn. Przy odrobinie dyscypliny mógłby się nadać

9

Odp: kazdy ma mambo mam i ja

Potwierdzam - trac jest OK - używam go aktualnie w pracy. Jedyna wada to xhejnowa konfiguracja (wszystko trzeba wklepywać z konsoli), ale może w nowszej wersji jest lepiej - u nas z jakichś względów musi być wersja dostarczona z dystrybucją Debiana, czyli dość wiekowa.

http://www.5oft.pl/

10

Odp: kazdy ma mambo mam i ja

ale narzekacie... ktos uzywa jira? :)

a odnosnie strony i watku... tak jak pisal dely mambo to dosyc dlugie siedzenie i obczajanie o co chodzi, przy czym efekt moze byc sredni... moze tak wordpress? grafika nie bedzie trzeba - chyba, ze do jakiegos logo, etc. pelno do tego jest themesow, ktore naprawde niezle wygladaja + instalacja to czysta klikologia nie to co mambo.

11

Odp: kazdy ma mambo mam i ja

True, Wordpress jest bardzo przyjemny. Szablonologia jest łatwa, a i system jako taki jest dosyć rozbudowany i bardzo miły dla zarządzającego.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: kazdy ma mambo mam i ja

A ja myślę że robi się zamieszanie.
Jedni polecaja bugtrackera/issue trackera, inni CMSy, a xxl tak naprawde szuka jeszcze czegoś innego ;)

13

Odp: kazdy ma mambo mam i ja

atari.area forum / fabryki ? :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

14

Odp: kazdy ma mambo mam i ja

lewis w zasadach fabryki napisał/a:

...
2. Projekt musi byc rozpoczety. Sam pomysl to za malo.
...