51

Odp: Doradzcie mi ile płacą za instlowanie netu

Tomek taką okazję przepuściłeś????? No chyba, że to był jakiś "przysłowiowy pasztet" :D.

52

Odp: Doradzcie mi ile płacą za instlowanie netu

To za ile ten net i ile zębów można wybić tytułem rękojmi? :P

I Ty zostaniesz big endianem...

53

Odp: Doradzcie mi ile płacą za instlowanie netu

Dely: :D
Turbo miała duże i sprężyste :D
Co się zaś tyczy magnetofonu... :D
...to nie miał turba i to było dla niej bardzo dobre, bo w czasie gdy program się ładował Ona mogła się mną zająć czyli poTURBOwać. Przy stacji dysków to już było by trudniej...

Ale ! widziałem ostatnio podkładkę pod myszkę z turbem ;)

PJ: powiem tak: czy atrakcyjna dziewczyna ma doświadczenie w zastawianiu (sobą) jedynej drogi ewakuacji ??
... właściwie to całe jej zachowanie było dziwne - szczególnie w tym wieku (!)

miker: to już nam powie PJ, jak zrobi net i podliczy zęby (po obu stronach) :D

--------------
PJ - odnośnie tych Twoich ostatnich postów to:
... ale dałeś....
Co to ?liceum? z Tobą zrobiło...

Naprawdę... co tu odpisać ???? :(
Wyzwiska, insynuacje, złośliwości, czepianie się... jak na mnie to poziom żenujący... niestety :(
(szczególnie że wiele osób chciało udzielić Tobie wyczerpujących informacji)

Odpiszę Tobie na e-maila bo bez sensu jest pisać na forum o Tobie.


Nie wiem o co tu chodzi, ale co tylko spotykam jakiegoś młodego człowieka to ma naprawdę poważne problemy z nerwami ! Co tu się dzieje ??! Jakaś plaga ?! Jeden przed egzaminem z nerwów dostaje ataku takiego że karetkę wzywają, a ostatnio zadzwonił do mnie jakiś gość co twierdzi że chce się uczyć programowania gier ? nie zdołaliśmy się umówić a on już opowiadał mi różne tak DZIWNE historie ze swojego życia, że...


Oczywiście popieram stałych bywalców forum AA: ich wypowiedzi były często trafne i zabawne (np. szympans był bardzo fajny (i nawet przez myśl mi nie przeszło że to ma niby chodzić o Ciebie !)).
popieram: epi'ego, Monsofta, macgyvera, delyego, jelloneka, mikeya.

PJ napisał/a:

jak dla mnie na forum jest pytanie, jest odpowiedź, a nie całe pieprzenie o szopenie.

Widzisz ja tu ostatnio napisałem, że czasami lubię namieszać (dla dobra dyskusji), dlatego forumowicze na wszelki wypadek tego posta potraktowali z rezerwą ? tak aby wybadać sprawę. Dopiero gdy jasno określiłem że zależy mi na faktach to dopiero zaczęli pisać na temat :) :) :)
Ale faktycznie każdy temat jest tu rozumiany jako dobry pretekst do pogadania o wszystkim i o niczym ? co sobie cenię :) (to odnośnie wypowiedzi Monsofta) W końcu forum jest dla ludzi a nie dla kompilatorów, które pomijają komentarze :)

PJ napisał/a:

wygląda to tak, jakbyście uważali się za elitę informatyczą Polski, świata...? Sam nie wiem czego. I każdego z miejsca szufladujecie jako lamera

W tym poście piszesz nawet czasami z sensem, ale to co tu zacytowałem to jest.... :-0 :/ 8-|

Ech... to tyle choć i tak wszyscy wiedzą że ja mógłbym tu DUŻO więcej...

Ostatnio edytowany przez Tdc (2006-11-24 04:00:44)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

54

Odp: Doradzcie mi ile płacą za instlowanie netu

PJ: Już miałem napisać, że ..., ale nie dam się sprowokować ... tak jak Ty :D

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2006-11-24 15:51:03)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

55

Odp: Doradzcie mi ile płacą za instlowanie netu

ej. doksztalc sie, bo poprawnie to sie o nas pisze "elyta" ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

56

Odp: Doradzcie mi ile płacą za instlowanie netu

Konkretne przyklady zgloszone przez  'fachowcow' najetych do reinstalu windowsa, podlaczenia routera itp. jako problemy z siecia:
-Nie zainstalowana karta sieciowa (Naprawde XP nie wykrywa wszystkich sieciowek);
-Uszkodzona sieciowka (Naprawde MAC 00:00:00:00:00:00 nie jest prawidlowy);
-Zbyt restrykcyjny firewall (Naprawde, jak sie odetnie DNS i DHCP to nie dziala za dobrze);
-Zle podlaczony router (Naprawde port opisany WAN cos oznacza);
-Podawanie jakichs kosmicznych numerow zamiast MAC routera (Naprawde MAC nie zaczyna sie od XN);
Oraz moj IDOL - nie wpiety kabel w sieciowke (Naprawde, mozna nie wpiac kabla i powiedziec, ze nie dziala...);

Kazdy z powyzszych przykladow powtorzyl sie kilkokrotnie i to zarowno mi jak i znajomym. Zdecydowana wiekszosc 'fachowcow' byla w wieku studenckim (ale czy byli studentami nie wiem)

ps A co do cen - kolega Meverik wprowadzil w firmie standard, ze zwykly reinstal windowsa XP 'prywatnie i po pracy'  kosztuje od 100 w gore.
I ciagle sa chetni.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

57

Odp: Doradzcie mi ile płacą za instlowanie netu

-Uszkodzona sieciowka (Naprawde MAC 00:00:00:00:00:00 nie jest prawidlowy);

Haha, też kiedyś byłem wezwany do komputera, w którym nie ma internetu i nie działa sieć lokalna :) Szybki rzut oka na MAC - oczywiście 00:00:00:00:00:00 :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.