26

Odp: Grzybsoniada 2007

Nie, dlaczego, u nas na fizyce są wyczesane lachony. ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

27

Odp: Grzybsoniada 2007

Skoro nie będzie wydzielonego sleeping-roomu to chociaż załatw jakieś dobre głośniki, żeby było pod czym spać ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

28

Odp: Grzybsoniada 2007

Dely:
Co powiesz na Tonsile Mildtony 80? Takie najlpesze mam w domu. Plus wzmacniacz Diora WS 442. A jak to mało, to pogadam z Pinokiem ... :)

Epi:
U nas jest ich tylko 8, z czego tak ze dwie jeszcze do przyjęcia...

grzybson/SSG^NG

29

Odp: Grzybsoniada 2007

Mogą być Tonsile, co prawda to nie taka wygoda i brzmienie do snu jak Opalenickie estradówki, ale jakoś się wyspać może da ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

30

Odp: Grzybsoniada 2007

Pogadaj z Pinokiem. :)
No to jak do przyjęcia, to na przyjęcie!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

31

Odp: Grzybsoniada 2007

Mam pewną propozycję:

Co sądzicie o dodatkowej kategorii konkursowej ATASCII-ART Compo?
Czegoś takiego raczej na atarowskim party nie było (albo było może z raz...).

grzybson/SSG^NG

32

Odp: Grzybsoniada 2007

dokladnie o intrze ktore by sie miescilo w tej kategorii myslalem w nocy... czyli gr.0 + ANIMACJA ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

33

Odp: Grzybsoniada 2007

Ja jestem za!

34

Odp: Grzybsoniada 2007

zostalo cos kolo 20 godzin starego roku.
wypadaloby sie odezwac jeszcze choc raz w starym

co do Grzypsoniady to - zaczynam planowac sobiea czas

pozdro for ALL in new year !

I love  ! ATARI !

35

Odp: Grzybsoniada 2007

Witam Ziomali Atari.
Jeśli znajdę chwilkę i w tym czasie nigdzie nie wyjadę to przyjadę na zlot. Dawno Was nie widziałam:))) , a Do częstochowy zawsze bliżej niż do Trencina:)))
Pozdrawiam.

8 bit rulez!!!

36

Odp: Grzybsoniada 2007

Witam Wszystkich
Wiem, ze nie udzielam sie na forum zbyt czesto (co nie wynika bynajmniej z braku czasu ;-)) ale w związku z tym, ze wszystko wskazuje na to, ze (jeszcze kilka razy musze to powtórzyć) szanse na to, ze uda mi sie przyjechać na ten zlocik rosną chciałbym zadać pytanko - czy bedzie mozna zabrac ze sobą atarynke - ale tutaj apel/uwaga, gdyż atarynka zdechła jakiś czas temu (pewnie ROM bo włacza sie ok ale poza tym echo) czy bede mogł poprosić kogoś bezpośrednio na zlocie o fachową porade oraz/lub naprawde owego maleństwa?
Narazie to wszystko - pozdrawiam Bractwo i mam nadzieje do zobaczenia w CZH !!!

edit: Jeszcze jedno pytanie - czy bedą dostępne jakieś "wolne" monitory do podłączenia swojego Atari? Czy raczej każdy ma własny i o odbiornik trzeba samemu zadbać? Dzieki i Pozdro

edit offtopic: jak można zmienić sobie tutaj na forum login (nick) ?

Ostatnio edytowany przez [e!]MWK (2007-02-24 13:02:19)

37

Odp: Grzybsoniada 2007

Witam

Deklaruje obecnosc na party (jesli sa jeszcze wolne miejsca oczywiscie) - bede sie wybieral samochodem ze stolicy, wiec jesli ktos jest zainteresowany miejscowka w aucie to to nie ma prolemu.

pozdrawiam

38

Odp: Grzybsoniada 2007

Hey friends,

why not announcing Grzybsoniada 2007 on demopary.net ? there are already some other oldskool platform parties registered  like Forever8 or the Silesia party in Katowice.

http://www.demoparty.net

take care,
\twh

39

Odp: Grzybsoniada 2007

Zmiany na stronie
Dodałem dokładny opis dojazdu na party place, przygotowałem spis znajdujących się w pobliżu obiektów noclegowych oraz przygotowałem mapkę z zaznaczonymi drogami na party oraz innymi istotnymi punktami. A tak poza tym to przygotowania trwają. Jeszcze tylko 53 dni :)

grzybson/SSG^NG

40

Odp: Grzybsoniada 2007

Już przyszykowałem rower. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

41

Odp: Grzybsoniada 2007

Niech żyje Grzybson!

edit: btw. czy bedzie na zlocie ktos kto ma "respirator" do atari ? innymi slowy jakis majsterkowicz, ktory bylby w stanie przywrocic zycie mojej atarce ;-(

Ostatnio edytowany przez [e!]MWK (2007-03-14 14:18:46)

42

Odp: Grzybsoniada 2007

może respirator Pasiu. Ale to już z nim dogadać musisz. Przywieź klamot - to się zobaczy, co mu dolega :)-

Dely: istnieje możliwość, że uczynię Twój sen - spokojnym. końcówka 2*200W - ale te midltony, czy jak to tam się zwało - mogą się zapalić, więc może uda się coś bolszego przytaszczyć z Krakowa :) - zagadam z właścicielem "głośniczków" :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

43

Odp: Grzybsoniada 2007

hehe dzieki wielkie Pin, przykitram sztywniaka ze sobą, już sie skontaktowałem z odpowiednimi jednostkami no a jeśli chodzi o MOC(z) to jak dla mnie : im wiekszy firepower tym lepszy sen :cool:
Nie mogę się doczekać! Pozdrowienia i Do Zobaczenia!

44

Odp: Grzybsoniada 2007

Będe i ja.... w końcu do Częstochowy to 20-30 minut
(lub dwa dni pieszo.... testowałem niejednokrotnie)

a ze mną sqward... najprawdopodobniej....
jedziemy moim cieńkim.. raczej dużo nie bierzemy... więc od biedy kogoś można zabrać...

Paskud

I kolejny Paskud'ny dzień

45

Odp: Grzybsoniada 2007

Ja to jeszcze nie wiem czy przyjade ($$$, i pewnie dopiero w sobote) ale jesli by sie tak zlozylo to mam fajny pociag z lublina, ale do Cz-wy Stradom. Czy ktos mi moze powiedziec czy to daleko i ewentualnie jak sie dostac z dworca w stradomiu na pplace? dzieki.

46

Odp: Grzybsoniada 2007

EBCZ. Ja też jadę tym pociągiem, damy radę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

47

Odp: Grzybsoniada 2007

zjazd mam wtedy i to jakas prezentacje do oddania/prezentowania w tym czasie :/
a myslalem ze samochodem pojade zabierajac mikeya i delego :/

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

48

Odp: Grzybsoniada 2007

jell: nie ściemniaj. Olej zjazd, weź zwolnienie i już ;)

Sikor umarł...

49

Odp: Grzybsoniada 2007

Jelon, studiować można długo, jadziesz z nami :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

50

Odp: Grzybsoniada 2007

Mikey: postaram się w miarę szybko (w tym tygodniu) dołożyć z dworca na Stradomiu i machnąć opis. Dwozec na stradomiu znajduje się na obecnej mapce w kwadracie F4. Jakoś dotrzesz :)

Ostatnio edytowany przez grzybson (2007-04-03 14:42:22)

grzybson/SSG^NG