Odp: Grzybsoniada 2007

Niestety, z urlopu nici, wiec nie bede na zlocie. Pozdrawiam wszystkich przyszlych uczestnikow.

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

77

Odp: Grzybsoniada 2007

MCM: Po "Czystej" i "Żytniej jest także "Mila" i "wesoła" w pobliżu...

grzybson/SSG^NG

78

Odp: Grzybsoniada 2007

Sie pogoda robi :) Czy na tych dzialkach jakies ognisko albo grill wchodzi w gre?
Nie wiem czy kaszanke z Lodzi przywozic...

A, Grzybson, jako dyzurny importer na tym forum ;) moge wziac pare cartow na Atari XE i Lynxa i Jaga na nagrdy w jakichs Crazy Compo. Potrzeba?

79

Odp: Grzybsoniada 2007

O, grill/ognisko to bylby swietny pomysl, zwlaszcza ze jak nosty zauwazyl -pogoda "sie robi" :).

Ja z Krakowa wyjezdzam rano w piatek (a o ktorej to pytajcie Pinokia ktora dla niego to rano ;D), wiec pewnie kolo pory obiadowej zawitamy ;>.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

80

Odp: Grzybsoniada 2007

Ha! Biore pistola i carty Bug hunter i Barnyard Blaster. Po przepisowej dawce % zrobimy sobie compo ze strzelania. Nagroda: jakies carty.
Druzyna Kolekcjonerow w mojej osobie złoi Wam wasze polutowane i upgreadowane dupska! :D

81

Odp: Grzybsoniada 2007

Nie no, Nosty, nie dałeś nam szans na trening ;) W dodatku po pijacku mamy strzelać ;)

Sikor umarł...

82

Odp: Grzybsoniada 2007

Spoko majonez, jego zafoliowana rare box bcm nówka nieśmigana rzyć też nie będzie miała lekko. ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

83

Odp: Grzybsoniada 2007

Epi! pijemy! kuźwa do tej pory nie wiem czy Grubshy jiedzie ze mną. mam nadzieję ze tak.

84

Odp: Grzybsoniada 2007

Hmm, problemy z żołądkiem... Pierniczę, i tak jadę ;) Najwyżej podróż z postojami będzie... ;(

Sikor umarł...

85

Odp: Grzybsoniada 2007

Ty Sikor, ja juz konsole 7800 dla Ciebie spakowalem! Nie rob zulu...
A jakby co to zadzwon, bede mial wiecej miejsca w plecaku na piwo ;)

86

Odp: Grzybsoniada 2007

Sikor: mam dla Ciebie makulaturę! Będzie się czym podetrzeć ;)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

87

Odp: Grzybsoniada 2007

A dla mnie też?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

88

Odp: Grzybsoniada 2007

Dely: a miałem coś mieć dla Ciebie ? :)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

89

Odp: Grzybsoniada 2007

Czuj się rozgrzeszony - mnie nie przywiózł co miał...

90

Odp: Grzybsoniada 2007

to kiedy jest to party ? ;)

91

Odp: Grzybsoniada 2007

Zapewne zwyczajem częstochowskim zostało przesunięte o tydzień. Nie wiem tylko, w którą stronę. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

92

Odp: Grzybsoniada 2007

Północ riprezents!

93

Odp: Grzybsoniada 2007

Party było zajebiste, żołądek przeszedł po leku, Sqward: dzięki za makulaturę, pewmnie się przyda, Nosty: dzięki za okularki i 7800, Grzybson: dzięki za party... Ufff, ale się napisałem... ;)
Aha, kto nie był ten trąba i już ;)

Sikor umarł...

94

Odp: Grzybsoniada 2007

Sikor napisał/a:

kto nie był ten trąba i już ;)

A Ty jesteś Sikor i już. :P

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

95

Odp: Grzybsoniada 2007

Brawa dla Grzybsona, Grzybona Seniora oraz Sikora.
O, o-o, o-ooo-o, o-o, O-o, o, O, o-o, o, o-o!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

96

Odp: Grzybsoniada 2007

Zdecydowanie brawa dla nich!

Chcialem dodac, ze compoty wogole nie mialyby sensu gdyby nie Sikor.
Nie chodzi po poziom prac - powiedzmy sobie szczerze, ze nie byl wysoki. Ale Sikorowi (i niewielu poza nim, jak Miker) wogole chcialo sie cos zrobic na compoty. Gdyby Sikor sie wypial jak wiekszosc z nas (tu bije sie w piersi), w zasadzie nie byloby sensu czegokolwiek oceniac bo nie byloby konkurencji w kategoriach...

Gorzej juz byc nie moze. Trzeba sie spiac przed nastepnym party albo mozemy wogole bigscreena nie odpalac :/

97

Odp: Grzybsoniada 2007

Z tymi pracami na party jest tak... wszyscy wiedzą, że trzeba się zmobilizować... ale to wygląda jak w jednym odcinku Alternatywy 4 - mieszkańcy bloku pchają dźwig Zenona Kotka, a za nimi idzie Stanisław Anioł i na wózku inwalidzkim jedzie Antoni Kierka i obaj kibicują: "razem, razem !" ;)

98

Odp: Grzybsoniada 2007

To może coś pd orgazniatora... :)
Party było super. Lepszej osiemnastki nie mo zna było sobie wymarzyć. Wszystko fajnie się poukładało. Bardzo mnie jedynie wkurza, że realtime padł w piątek i teksty z tego dnia poszły w las... Jednak z soboty i niedzieli coś bhędzie.
Partyplace już posprzątane, w tym miejscu należy podkreślić wkład mojej mamy, która no cóż umyła całą podłogę i nie tylko...
Pragnę też w tym miejscu podziękować paru osobom, które wbnisły spory wkład w party:
Gzyniowi jako sponosorowi nagród, Swordom za projektor, pani dyrektor GOKu z pobliskiej gminy za użyczenie nam głośników, oraz panu Jerzemu z Katedry Odlewnictwa na Inżynierii Materiałowej Politechniki Czestochowskiej, który pomógł mi wykonac pamitowe medale dla laureatów kompotów

Nosty: Zapomniałeś? Nie ma takiego poziomu poniżej którego nie moglybyśmy zejść... :)

Wiecie co, jak sprzątałem party-place, to każdy dźwięk przypominał mi muzyczki z Atari, nalewanie wody do wiadra, wykręcanie ścierki do podłogi, wiatr w drzewach, czy jakikolwiek inny dźwięk. Nawet w ciszy słyszę nieraz POKEY'a. Czy wy też macie coś takiego po party?

A w ogóle to "przeczyszcza łagodnie nie przerywając snu" :)

Ostatnio edytowany przez grzybson (2007-05-06 18:48:47)

grzybson/SSG^NG

99

Odp: Grzybsoniada 2007

Dołączam się do Sikora, czyli bardzo dziękujemy Tobie Grzybson za imprezkę !
To nie lada sprawa: dobrze się bawiłeś (oraz inni) na imprezce, którą sam zorganizowałeś !:)
oraz dołączam się oczywiście do "Aha, kto nie był ten trąba i już ;)"

Co się tyczy dźwięków POKEY'a przy pracach domowych to myślę, że na następnej imprezce to starczy kilka FOXów i będziesz miał nawet DLI w POKEYu :D :D :D

Ostatnio edytowany przez Tdc (2007-05-06 19:56:25)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

100

Odp: Grzybsoniada 2007

Jeszcze jedna sprawa (wspomniałem o tym juz u X'a):
kto na party miał kubek z postaciami z Walta Disney'a ? Konkretniej z myszą Minnie?

Ostatnio edytowany przez grzybson (2007-05-06 20:02:14)

grzybson/SSG^NG