Temat: Najlepsze gry na Lynxa

Stałem się szczęśliwym posiadaczem Lynxa, a wraz z nim 5 uniwersalnych cartridge (c)Pasiu. Nie za bardzo się orientuje w grach na Lynxa, wiec proszę mi coś polecić. Aha, California Games mam oryginalne.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Najlepsze gry na Lynxa

I BĘDZIESZ PIRACIL?

Ze swojej strony polecam Rampart, Ninja Gaiden, Chip's Challenge, Gauntlet, Rygar.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Najlepsze gry na Lynxa

Shadow of the Beast, Shanghai, Klax, BlockOut. NIgdy nie gralem ale zawsze zachwalano Blue Lightning i Chequered Flag. No i warte rozpatrzenia moga byc desert Strike i Lemmings. Poza tym FAT BOBBy i BATMAN RETURNS sa fajnie zrobione bardzo. Jest jeszce Alien vs Predator. Wiadomo :)

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

Odp: Najlepsze gry na Lynxa

dely: no, wyjścia innego nie widze ;(

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

5

Odp: Najlepsze gry na Lynxa

Ja jestem dziwny, ale zawsze i wszędzie Gates of Zendocon. Tylko.

http://www.5oft.pl/

6

Odp: Najlepsze gry na Lynxa

Pole Position.

gep/lamers^dial

7

Odp: Najlepsze gry na Lynxa

Wspomniany już Rygar - masakra !! Kumpel amigowiec kupił Lynx'a specjalnie dla tej gry :) Klax jest przereklamowany.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)