1

Temat: CHIP i stare komputery :)

W styczniowym numerze CHIPa jest artykuł który traktuje o muzyce komputerowej. Jest tam mowa o Atari ST, trakerach na Amidze oraz SAPach i SIDach.
Całkiem ciekawe zestawienie tematów, które wielu z nas interesują.

Ostatnio edytowany przez Tdc (2006-12-30 23:07:49)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

2

Odp: CHIP i stare komputery :)

znowu zaczynasz awanture :D

bez napiny :P

3

Odp: CHIP i stare komputery :)

Tak tym razem będę się awanturował z CHIPem :D :D :D

Jednak każdy kto mnie zna wie że jestem łagodny jak baranek. Sam możesz się o tym przekonać :)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

Odp: CHIP i stare komputery :)

Można skan poprosić?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

5

Odp: CHIP i stare komputery :)

Adam: niestety nie mam skanera (zepsuł się).
Ale w każdym kiosku, czy empiku możesz sobie go przeczytać (w końcu będzie jeszcze dostępny przez kilka tygodni). A może nawet kupisz ? ;)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

6

Odp: CHIP i stare komputery :)

Jak wstane moge zeskanowac, tyle tylko ze sprawy zwiazane z naszymi ulubionymi komputerkami (wliczajac takze konkurencje w postaci commodore) zajmuja w tym artukule jakies 10 slow, z czego 3 wymienie od razu: SAP, SID, MOD.
Nawet nazw komputerow nie wspominaja, artykul jest o sposobach zapisu (konkretnie kompresji) dzwieku w plikach, a te formaty wzmiankowane jako dosyc egzotyczne, glownie pisze sie tam o MP3, WMA, AAC i OGG...

Tdc: Szkoda bylo nawet o tym tekscie tu wspominac, ja tez wylapalem tam slowo SAP i co z tego...

Ostatnio edytowany przez Pecus (2006-12-31 01:56:21)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

7

Odp: CHIP i stare komputery :)

Pewnie, że szkoda było.

http://images3.fotosik.pl/315/dc4f092829db1e8c.png

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: CHIP i stare komputery :)

Dely: ale lans z DelyPlayerem;) zakrawa o nepotyzm;)

Ostatnio edytowany przez gepard (2006-12-31 11:07:16)

gep/lamers^dial

9

Odp: CHIP i stare komputery :)

Buehehe.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: CHIP i stare komputery :)

Tdc napisał/a:

Jednak każdy kto mnie zna wie że jestem łagodny jak baranek. Sam możesz się o tym przekonać :)

TDC - nie łagodny jak "baranek" - tyle co jak "Jellonek" :P:P:P:P ;)

hehe

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info