1

Temat: Głuchołazy 2k7...?

Powoli czas się zbliża, o Arturze cicho, więc z pewną taką nieśmiałością... Tylko, co na to główny organizator...?

Sikor umarł...

Odp: Głuchołazy 2k7...?

Jeżeli będzie taka Wasza wola to "jestem za a nawet przeciw" jak mawiał nasz ulubiony prezydent. A tak już poważniej piszcie czy przyjedziecie a ja zacznę organizować.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

3

Odp: Głuchołazy 2k7...?

O.K. - proponuję standardowy termin: ostatni weekend lipca/pierwszy sierpnia 2k7. Czas zaklepywać ewentualne urlopy ;)

Sikor umarł...

4

Odp: Głuchołazy 2k7...?

Ja jestem za! Miejscówka jest spox, Policja już znajoma i jest OK!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Głuchołazy 2k7...?

Choć wolałbym Opalenice (zawsze bliżej) .... to było rulez.

6

Odp: Głuchołazy 2k7...?

Z wielką przyjemnością przyjadę w tym roku :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

7

Odp: Głuchołazy 2k7...?

Ja też się chętnie pojawię! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: Głuchołazy 2k7...?

same!:)

9

Odp: Głuchołazy 2k7...?

jak los nie skomplikuje zbytnio sytuacji i finanse pozwolą to też z chęcią pojawię się

10

Odp: Głuchołazy 2k7...?

I w tym roku chętnie odwiedzę Głuchołazy.

ślamk!

11

Odp: Głuchołazy 2k7...?

ja tysz

12

Odp: Głuchołazy 2k7...?

Rysiu, to jak: na kiedy szykować urlop...?

Sikor umarł...

13

Odp: Głuchołazy 2k7...?

jade. Mam dodatkowo propozycję :) - jeśli KTOś Z KRAKOWA MOZE MI POżYCZYć PRZYCZEPY - TO ZABIORE LODóWKę NA BROWARY :D:D:D :)-

serio :)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: Głuchołazy 2k7...?

Wpisujcie miasta: http://atariarea.krap.pl/party07/

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Głuchołazy 2k7...?

Czy ktoś z rejonów Gdańsk/Elbląg/Olsztyn będzie się samochodem do Głuchołazów wybierał? Bo chętnie bym się dołączył Na stronce party jest Gepard wpisany... z nim to nawet pociągiem 15h nie straszne :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

16

Odp: Głuchołazy 2k7...?

mam zamiar pojechać, tylko przeraża mnie odległość(:
z warszawy to była wyprawa a z trójmiasta...

pewnie bite 8godzin w jedną stronę :)

17

Odp: Głuchołazy 2k7...?

Adam: jak do czasu Głuchołazów kupię samochód, to pewnie tak, ale muszę wygrać w totka (trzymaj kciuki), bo robotę rzuciłem i rozglądam się za inną, więc z wypłaty na razie nie odłożę ;)

18

Odp: Głuchołazy 2k7...?

Mac to spotkamy się w libatronie czy w aucie???
mi od 1997 roku nie udało się inaczej przyjechać na każde następne party niż autem... leń ze mnie...
chociaż ostatnio pojechałem do wawy ic.. przy każdym siedzeniu był nawet prunt do laptopa i netu za bardzo nie zrywało :) ach te czasy postępu :)

19

Odp: Głuchołazy 2k7...?

Czy już wiadomo jakie mogą być atrakcje ?

Na Platariady 2007 był Atari laptop, 1450 XLD. A co u nas ?
Piszcie co - kto przywozi,   tzn. jak ciężki bejzbol mam zabrać ;)

20

Odp: Głuchołazy 2k7...?

Nie piszcie, tylko rusz tyłek, przyjedź i sam zobacz...

21

Odp: Głuchołazy 2k7...?

heh, tez bym chcial zobaczyc... napisalem nawet ze na 90% dojade, ale chyba ze bardzo nie dopisze moje towarzystwo (urlop juz byl zarezerwowany od 23.07 do 07.08) ale to bardzo - to przyjade pobawic sie z ludzmi na ktorych na 100% moge polegac - znaczy sie w atarowym towarzystwie...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

22

Odp: Głuchołazy 2k7...?

a moze by tak w Glucholazach rozpoczelo sie jakies kompo na ST, ja dzisiaj zaczalem "stawiac" :) pierwsze piksele w CrackArt'ie i mam zamiar zakonczyc do party, w sumie jesli by sie uzbieralo 3 prace to mozna by wlasnie jakies oficjalne kompo na gfx'y ST w 16 kolorach.
Sa jacych chetni do konkurowania z moimi "szesnastoma" kolorami w 320 x 200 ?

23

Odp: Głuchołazy 2k7...?

Kraków, autko, anyone?

Ostatnio edytowany przez Meśka (2007-07-13 23:08:42)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

24

Odp: Głuchołazy 2k7...?

Ponieważ od jutra jestem wybyty, rzutnik przekazałem Gzyniowi i on go przywiezie (jak dobrze pójdzie, weźmie i UPSa). Tymczasem spadam do pakowanka (urlop mode: ON! :D).

I Ty zostaniesz big endianem...

25

Odp: Głuchołazy 2k7...?

A czy organizator moglby sie postarac o jakis prawdziwy rozklad jazdy autobusow PKS z Opola do Głuchołaz?
A moze jest tu ktos z Opola i moglby choc fotke rozkladu do Glucholaz cyknac?
Nie moge za cholere znalezc i wogole nie wierze PKS jak politykom (mnostwo razy sie nacialem na falszywe rozklady).
Na stronie PKS Opole nic nie ma: http://www.pks.opole.pl/index.php?p=rozklad

Jakas mapka dojscia do partplace na stronie by sie tez przydala...
Dzieki.