Temat: vortex atonce

kupie vortex'a atonce - emulator sprzetowy 386 jeden do atari st drugi do amigi 500 w sumie dwa.
kupie gemulator isa do pc - emulator sprzetowy atari st i maca w jednym
kupie Catweasel mk isa - emulator sprzetowy amigi do pc

bede budowal niezla fortece sprzetowa... potrzebuje informacji gdzie zdobyc ten sprzet
kupuje odrazu.

KAMIKADZ3.HTR@MAIL.RU

2

Odp: vortex atonce

O gemulator spytaj Paskuda - on swego czasu sprzedawał takie ustrojstwo i pewnie jeszcze ma ;)

Sikor umarł...

3

Odp: vortex atonce

kamikadz3 napisał/a:

kupie vortex'a atonce - emulator sprzetowy 386 jeden do atari st drugi do amigi 500 w sumie dwa.

Nie chcę Cię rozczarować, ale ATonce emuluje "jedynie" 286, czyli owe AT w nazwie właśnie ;)

4

Odp: vortex atonce

Nieprawda. Były ATonce z procesorem 386.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: vortex atonce

Szczerze mówiąc pierwsze słyszę ;) Z tego co pamiętam lepszy od ATonce (dostępny dla Amigi) był KCS Powerboard... ale 386 sprzętowe do ST/Ami, hmmm... Jeśli masz jakieś źródło - chętnie poczytam.

6

Odp: vortex atonce

Ehh. http://www.google.pl/search?hl=pl&q … aj&lr=

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: vortex atonce

386sx bylo kompadebilne w dol z 286 do tego stopnia ze ztcp nawet mozna bylo podmienic procek (ten sam rozklad nozek, ta sama ich ilosc), tak wiec dosc dziwne by bylo nie wykonanie atonce z jego wykorzystaniem...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

8

Odp: vortex atonce

Tak, pod warunkiem, że było to 386SX. Nie pamiętam już, ale aby wsadzić na płytę AT procesor 386, trzeba było mieć podstawko-przejściówkę.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

9

Odp: vortex atonce

prawdopodobnie chodzilo o rozne typy obudowy...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

10

Odp: vortex atonce

Nie ma ktoś na sprzedaż ATonce 386 SX do TT / Mega STE? Spodobało mi się w Głuchołazach :D

11

Odp: vortex atonce

a poszło do kolekcjonera...:
http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=7725

12

Odp: vortex atonce

No ale to raczej co innego niż ATonce 386 sx dla Mega STE/TT, więc nie żal mi ;)
P.S. Nadal poszukuję takowego, ktokolwiek słyszał, ktokolwiek ma (na sprzedaż)... ;)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2010-08-09 20:57:22)

13

Odp: vortex atonce

Ten AtOnce był raczej tylko dla Mega STE. Na pewno nie TT.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

14

Odp: vortex atonce

Dlaczego na pewno? Większość kart graficznych, sieciowych np. na VME było wspólnych dla Mega STE i TT. Ominęliby topową TT-kę i nie zrobili 386 sx dla niej?

Ostatnio edytowany przez Jacques (2010-08-09 22:17:53)

15

Odp: vortex atonce

Tak, ponieważ ATonce jest instalowany (fizycznie) jako nakładka na procesor, a TT ma inny procesor. Karty graficzne były zawsze na VME, a to co innego.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.