1

Temat: Komu jeszcze zależy na Atari?

Cześć!!!
Komu jeszcze zależy na maluszku? Gdy rozmawiam z autorami, to praktycznie każdy ma już gdzieś tworzenie gier na nasz sprzęt... A ja cały czas poszukuję chętnych - chcę wydać parę pozycji. Dodatkowo - chciałbym, aby były na cartridge-u. A wymagania mam spore.
Oczywiscie - za prace jest kaska. Nieduza, ale zawsze cos. Niestety, trzeba na nia poczekac - po wydaniu okolo 1-2 miesiace.
Chetnych prosze o komentarze i kontakt: sikor_soft@poczta.fm

Sikor umarł...

2

Odp: Komu jeszcze zależy na Atari?

Mi zależy, no mi.

Jestem otwarty na propozycje, ciągle coś tam "skrobie". Jedna gierke z Vidolem zamierzamy skonczyc do LastParty2002, a potem w koncu jedna z wersji DynaBlaster.

Ale jestem chetny do pomocy :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

3

Odp: Komu jeszcze zależy na Atari?

Pinokio napisze !!

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

4

Odp: Komu jeszcze zależy na Atari?

Vega cycu przeciez pinek juz wie ze ma robic, po co siejesz zament ?  :lol:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Komu jeszcze zależy na Atari?

A da się stworzyć 256KB cartridge? bo Yie Ar Kung Fu tyle będzie wymagać pamięci...:)

A Seriousa kolega widzial 8O   Jest tam o RamCarcie (a tym bardziej RomCarcie) po pachy informacji! :P

6

Odp: Komu jeszcze zależy na Atari?

Mi zależy, no mi.

Jestem otwarty na propozycje, ciągle coś tam "skrobie". Jedna gierke z Vidolem zamierzamy skonczyc do LastParty2002, a potem w koncu jedna z wersji DynaBlaster.

Ale jestem chetny do pomocy :)

ooo.. to moze niech vidol do mnie pyknie na priv'a? postaram sie w chacie znalezc animki do gierki, ktora nigdy nie ujrzala swiatla dziennego (a bylo troche tego) :) ... mozna ja przeznaczyc do pierwszej lepszej gierky. :)

7

Odp: Komu jeszcze zależy na Atari?

>>  da się stworzyć 256KB cartridge? bo Yie Ar Kung Fu tyle będzie wymagać pamięci...

Vega: nie da się jakoś bardziej zoptymalizować kodu ? Tak, zeby chociaz na 130xe giera sie uruchomila. (256 kB to strasznie duzo, 5 razy wiecej niz wersja na c-64, ktora zajmuje ok. 50 kB).

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

8

Odp: Komu jeszcze zależy na Atari?

rastan, ale na c-64 nie bylo msx z samplami, odglosow samplowanych i grafiki 3d. Po to wlasnie atari potrzebuje 256kb.

Przyjezdzaj na LastParty, Pigula zamontuje ci dodatkowa pamiec, tylko sie z nim umow.


p.s.

slaves, e-mail znasz, wiec tylko znajdź

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

9

Odp: Komu jeszcze zależy na Atari?

>> ... ale na c-64 nie bylo msx z samplami, odglosow samplowanych i grafiki 3d. Po to wlasnie atari potrzebuje 256kb.

no to full wypas ! :-)
Piguła: czy moglbys mi zamontować 256 kB (i ile by to kosztowało) :-) :-) :-).
btw. czy  Yie Ar chodzi pod emulem i czy są już jakieś wersje beta z samplami i grafiką 3d ?

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

10

Odp: Komu jeszcze zależy na Atari?

no Sikor jestem chetny, a Ty sie nie odzywasz

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

11

Odp: Komu jeszcze zależy na Atari?

Hmm, ja po prostu korzystam z kafei, i nie zawsze jestem na necie. Na przyszły tydzień przygotuję wstępny scenariusz i podeślę chętnym...

Sikor umarł...

12

Odp: Komu jeszcze zależy na Atari?

Aha, niektórzy już to widzieli  :D  :rolleyes:

Sikor umarł...