Temat: Spy Master Jeszcze Raz

Mam kłopot. W innym poście pytałem was o mapę do spy master. Niestety nie udało mi się znaleźć i postanowiłem sam ją zmęczyć. Ale:

1. Nie mogę otworzyć wszystkich drzwi - utknąłem w okolicach poziomu x=A y=3 i dalej nie potrafię wyjść

2. Do czego służy coś podobnego do teleportu - wchodzę znikam i wracam z powrotem - nic się nie dzieje

3. Nie mogę wskoczyć na półkę w x=1 y=2

help. Jak to przejść ???

Matthew

2

Odp: Spy Master Jeszcze Raz

Jeszcze jedno

W starym secret service nr 5 jest podobno dokładny opis. Nie moge go zdobyć może ktoś ma ten numer i mógł zrzucić ten opis do txt.

Matthew

3

Odp: Spy Master Jeszcze Raz

Na tej stronie zawarta jest informacja dotyczaca mozliwosci zameszczenia w przyszlosci przez autora strony mapy lub opisu do gry SPY MASTER.

4

Odp: Spy Master Jeszcze Raz

mam gdzies ten numer secret service ale nie wydaje mi sie aby tam byl pelen opis jak przejsc ta gre ... mapa do spymaster'a predzej byla zamieszczona na lamach TA - poszukam wieczorem w domu jak znajdę (opis lub mape) to podam linka abys mogl ja sobie zassac z mojej stronki ....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: Spy Master Jeszcze Raz

Wydaje mi sie ze masz skopana wersje Spy Mastera, kiedys na lamach Tajemnic Atari byla zamieszczona informacja ze po edycji pewnej ilosci sztuk tej gry (mowil o tym Dariusz Zolna w TA) wykryto w niej blad, ktory szybko poprawiono w nastepnym nakladzie.

bits received: 001000100010110000100010

6

Odp: Spy Master Jeszcze Raz

Swego czasu stworzyłem sporo map do gier. Prawdę mówiąc cały czas się w to bawię, tyle że z powodu braku czasu (i powoli kończenia się mapowalnych gier  :D ) w nieco mniejszym zakresie. BTW: Sporo moich prac wysłałem na stronę Atari Strikes Back (wszystkie podpisane Peter), ale przestałem z powodu braku aktualizacji strony (od dwóch lat  :cry: ).
Ale do rzeczy tj. do Spy Master'a. Otóż mapę do tej gry mam prawie kompletną (grę ukończyłem) z wyjątkiem trzech lokacji, do których nie mogłem się dostać (wydaje mi się, że jest to w ogóle niemożliwe), mianowicie 3-3, 4-3, 8-3. Do każdego innego miejsca można się dostać. Co do pytania 2, to podaj w jakiej lokacji znajduje się ten niby teleport. Jeżeli zaś chodzi o półkę w 1-2, to po prostu nie można na nią wskoczyć - trzeba iść z drugiej strony.

PS.  :idea: A może tak zrobić dział z mapami na AA, chętnie udostępnię swój dorobek (wszystkie swoje z ww. strony i trochę jeszcze nie publikowanych, łącznie ok. 30 map)

---> atarowiec od 1984r. <---

7

Odp: Spy Master Jeszcze Raz

Tak wiec nie zastanawiaj sie tylko przesylaj mapy :) Odpowiedni dzial sie stworzy skoro taka jest wola ludu !  :lol:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Spy Master Jeszcze Raz

tylko oby panie Dely nie trwało to pół roku  :twisted:

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

9

Odp: Spy Master Jeszcze Raz

Tak jak podsylanie przez Pana Pigule artykulow ?  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: Spy Master Jeszcze Raz

Eeee tam Dely przesadzasz, artki będą ... może nawet na party place po paru browarkach z okazji Twojego dzieciaka najdzie mnie wena ;)))

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

11

Odp: Spy Master Jeszcze Raz

Chyba muszę sobie kupić mocniejsze okulary, bo nie mogę dostrzec działu map  :( .

tylko oby panie Dely nie trwało to pół roku

Jak na razie minęło dopiero ćwierć (roku), więc ciągle jest szansa na zmieszczenie się w podanym terminie ;) .
A poważnie to wydaje mi się, że stronkę z nazwami gier i linkami do plików map można zrobić w max pół godziny. Nawet jeśli nie wyglądałoby to rewelacyjnie, na pewno spełni swoją rolę, a zawsze przecież można w późniejszym terminie zmienić lub uzupełnić kod. No chyba, że mapy nie są jednak mile widziane na atari area  :? :?:

---> atarowiec od 1984r. <---

12

Odp: Spy Master Jeszcze Raz

Ja miałem tą gra na kasecie w normalu, całe szczęście że nie była to wersja z niedziałającymi dzwiami-teleportami.

(Przeszedłem ją, ale to nic nadzwyczajnego.)