1

Temat: Wy świętują Andrzejki... a ja...

a ja pisałem Neo v1.11
Już jest gotowy i prawdopodobnie niedługo do ściągnięcia.
I nie życzę sobie, żeby ktoś [czyt. TeBe] naskakiwał na mnie za to że napisałem Neo i niektórzy uważają, że może i jest lepszy od PT bo to nie moja wina...
niedługo postaram się skończyć NeoPlayer-a...
a na razie muszę zająć się pisaniem msx, bo nie będę miał co wystawić na Laście. liwmielołn... w świętym spokoju...

A co do softu MadTeamu:
Inertia jest lepsza od Neo o:
- sampla 32kB
- komendę $09
- mniejsze zużycie RAM-u.
nic więcej,
i ma dziurawe tablice głośności wiem bo sprawdzałem

Neo jest lepszy od PT o:
wszystko
bo PT ma jeszcze bardziej dziurawe tablice... etycy...
poza tym modki w Neo są o kilka do kilkunastu kB krótsze niż w Mod.
czy to nie piękne?
:)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

Odp: Wy świętują Andrzejki... a ja...

Dlaczego napisano, że ten program jest rzekomo kontrowersyjny? Przecież podobno jest najlepszy, więc o co właściwie chodzi?

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

3

Odp: Wy świętują Andrzejki... a ja...

dlaczego?
otóż jestem najzupełniej przekonany, iż całe zamieszanie wywołał niejaki kontrowersyjny TeBe, który przyczepił się do mnie, bo napisałem coś, co może konkurować z ProTrackerem.
innych powodów nie wiżu ni słyszu
jeszcze raz: jestem całkowicie pewien, że powodem całej kontrowersyjności NeoTrackera jest kontrowersyjne zachowanie TeBe, wywołane najprawdopodobniej pozytywnym zdaniem wielu osób o NeoTrackerze.
Jednym z głównych powodów napisania NeoTrackera było to, że ProTracker odmawia współpracy ze stacją w Tomsie. a ja nie mam zamiaru czekaj w c*** i ile czasu na załadowanie moda w normalu.
jakie są wady protrackera tego nie będę mówił bo każdy może sobie ich posłuchać i zobaczyć sam, co nietrudne wcale jest.
Ale nie chodzi mi tutaj o to, żeby bluzgać na PT czy wychwalać neo pod niebiosa, tylko o odrobinę sprawiedliwości.
Jakim prawem powiedzcie mi mam dostawać bejsbolem za napisanie proga na Atarkę?!
hmmm.... jedyny logiczny wniosek: MadTeam na czele z TeBe to zdrajcy.
PIES IM MORDĘ LIZAŁ!
Chyba że się dowiem jakim prawem wyrażana jest wobec mnie wola użycia przemocy fizycznej.

dziękuję za prawo do wypowiedzi.
z poważaniem,
epi/allegresse

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

4

Odp: Wy świętują Andrzejki... a ja...

MadTeam na czele z TeBe to zdrajcy.

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Wy świętują Andrzejki... a ja...

jesli juz wtrace sie raz na pol roku:

tebe sie zgrywa (tak to odbieram), a epi robisz jakies dziwne halo.

o co cho w ogole? potraktuj to bardziej z przymruzeniem oka.
poza tym ja bym sie nie obawial jakiegos ataku z bejzbolem, czy innej tego typu krzywej fazy na party (no bo k**** jak to), wiec skad ta panika? :p

pozdrawiam goraco dyskutujacych :>

sun/goes/nowhere/fo/real

6

Odp: Wy świętują Andrzejki... a ja...

brawa dla kolegi "A", ktory wlasciwie rozszyfrowal zachowanie agenta TeBe  :twisted:


A tobie Epi nic nie powiem, bo sie jeszcze bardziej wystraszysz  ;)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

Odp: Wy świętują Andrzejki... a ja...

otóż jestem najzupełniej przekonany, iż całe zamieszanie wywołał niejaki kontrowersyjny TeBe, który przyczepił się do mnie, bo napisałem coś, co może konkurować z ProTrackerem.

Epi, brachu, robisz podstawowy blad biorac powaznie to co ten !#@!^@&#*@*#*%^$%^#$%#$%# TeBe pisze. Olej go, odpisz w tym samym tonie i tyle. Nie bierz powaznie, bo po 2-3 postach trzeba by noze brac. Ale jesli chcecie, to moge Wam jakis lokalik na party place znalezc na Capture the Flag albo Deathmach  :P

8

Odp: Wy świętują Andrzejki... a ja...

Taklamakan to fajne miejsce na Capture The Flag (Vasco - bedziesz flaga ? ) ;-) Wchodzisz pod prysznic - a tam Zonk ...Wasko z pistoletem na kulki ... wchodzisz do sleeping room'u a tam Pinokio z XEGejSystem Light Gun ;-)
Normalnie - faza. No i Tebe z bejsbolem wyskakuje zza kotary ... na scenie
wow ...  a z glosnikow leci ... "Panowie ... za malo kur**, kur**!!!"
Jeszcze dodaj do tego wszystkiego soundtrak z Baleronik'a i masz prawdziwy Deathmatch w Taklamakanie ....

Oj ... pijany jestem (znow) ? ;-)
Epi ... luzik ... atari for you ...atari for you ... atari for you ;-)

9

Odp: Wy świętują Andrzejki... a ja...

Heh chłopaki...  mnie się wydaje , że Epi też sobie jaja robi ;)))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

10

Odp: Wy świętują Andrzejki... a ja...

Tak, Mad Team został rozpracowany, a tajni agenci zdekonspirowani... trwa śledztwo mające na celu odkrycie kompromitujących powiązań reszty sceny z rozbitą siatką. Jako, że czuje już na plecach oddech śledczych z kontrwywiadu, i już wkrótce i tak się wyda... czas uderzyć się w piersi: Byłem świadomym, tajnym współpracownikiem oraz informatorem tych zdrajców! Ja też jestem zamieszny w Epigate...
Na najbliższym party publicznie wyznam swe winy i poddam się lustracji towarzysze... Ale reszta SSG jest nie winna. Nie wyciągajcie wobec nich konsekwencji... oni są tylko ofiarami mej haniebnej zdrady aarghhh....

Odp: Wy świętują Andrzejki... a ja...

Taklamakan to fajne miejsce na Capture The Flag (Vasco - bedziesz flaga ? ) ;-)

Genialny pomysł!

12

Odp: Wy świętują Andrzejki... a ja...

Taklamakan to fajne miejsce na Capture The Flag (Vasco - bedziesz flaga ? ) ;-) Wchodzisz pod prysznic - a tam Zonk ...Wasko z pistoletem na kulki ... wchodzisz do sleeping room'u a tam Pinokio z XEGejSystem Light Gun ;-)
Normalnie - faza. No i Tebe z bejsbolem wyskakuje zza kotary ... na scenie
wow ...  a z glosnikow leci ... "Panowie ... za malo kur**, kur**!!!"
Jeszcze dodaj do tego wszystkiego soundtrak z Baleronik'a i masz prawdziwy Deathmatch w Taklamakanie ....

Nie zapomnijcie o 'potworach'!!!  :twisted:

13

Odp: Wy świętują Andrzejki... a ja...

.......taaaaa............a ktory chce z liscia????? he??????

gep/lamers^dial

14

Odp: Wy świętują Andrzejki... a ja...

kazdy poza mna kto tknie mcm z liscia czy na inszy sposob bedzie mial, ze mna doczynienia!

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

15

Odp: Wy świętują Andrzejki... a ja...

To sie nazywa braterska solidarnosc!!!

16

Odp: Wy świętują Andrzejki... a ja...

kazdy poza mna kto tknie mcm z liscia czy na inszy sposob bedzie mial, ze mna doczynienia!

:lol:  :lol:

nie martw sie brat, maly i slaby to ja nie jestem :P

17

Odp: Wy świętują Andrzejki... a ja...

Heh chłopaki... mnie się wydaje , że Epi też sobie jaja robi ))

Tak, Mad Team został rozpracowany, a tajni agenci zdekonspirowani...

epi tesh został rozpracowany... nash niezrównany xray odrobinkę pomyślał i wyjaśnił całą sprawę... szkoda że tylko on...
hmm....

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

18

Odp: Wy świętują Andrzejki... a ja...

_cusz_

sun/goes/nowhere/fo/real

19

Odp: Wy świętują Andrzejki... a ja...

Co nie zmienia faktu że =mzg= pracuje dalej i są tego oznaki, chociash niekoniecznie je zobaczycie:
:arrow: Neo 1.11fsv - identyczny jak 1.11 ale słuchać tylko dwa kanały z frq 23,4kHz
:arrow: Neo 1.12 - poprawiony błąd przy ładowaniu sampla na istniejący long_smp, dodana czwarta oktawa przy konwersji MODa - "Dreaming..." Zoltara wczytuje się już bez problemu. 1.12 będzie dostępny za tydzień. Jeszcze szukam bugów.
a jakby tak jeden kanał przy 48kHz?
albo 50 kilka na jednej częstotliwości... hehe ;)
i do tego jeszcze syntetyki. może nawet na SIDa...
co wy na to? :rolleyes:
a ile by miał taki player na 65c816 16MHz?
uwaga: ok. 80kHz, przy samplach dowolnej długości.   8O
Pasiu, jedź na LP!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

20

Odp: Wy świętują Andrzejki... a ja...

A możeby tak wsadzić jaki szybszy procesur ??  p4 ???    i jakiegoś SB live przynajmniej ??  to by dopiero grało !!!  albo zminiaturyzować orkiestrę Filharmonii Narodowej i wsadzić do środka ??    Uoooo!!!   

;)   I tak najpiękniejszy jest dźwięk pokeya!  i nie ma co dorabiać piździe uszu. Tak mi się wydaje.


Dla mnie stereo jest jedynym i optymalnym rozwinięciem możliwości dźwiękowych Atarki.    Reszta ....  to już nie atari, wole włączyć radio.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

21

Odp: Wy świętują Andrzejki... a ja...

Dla mnie stereo jest jedynym i optymalnym rozwinięciem możliwości dźwiękowych Atarki. Reszta .... to już nie atari, wole włączyć radio.

hmmm...
ostatnio moja siostra bawiła się samplami w stylu "p*.*..." na neotracker-ze i po paru dniach jak bawiłem się teemcem, stwierdziła, że to syf, a na mój tekst, że żadna muza z Atarki jej się nie podoba, odpowiedziała, że to co ona zrobiła jest przecież świetne. a ja jej na to: tylko że to nie było Atari....
Zenek kiedyś stwierdził, że radio karmi nas łomotem.
coś w tym jest...
diskopolo przeplatane recytowankami blokersuff
naprawdę nie przepadam...
a tak na marginesie, to parę miesięcy temu pojawił się w mojej głowie pomysł nowego covoxa [neovox-a], który odwalałby całą czarną robotę z odgrywaniem sampli...
ale Jet sie nie odzywa...

p.s. czy ja naprawdę nadużywam wielokropkuff?!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

Odp: Wy świętują Andrzejki... a ja...

Czy to już nie będzie Atari........................???
Hmmmmmm..........................
(jakie wielokropki?!!?)
To nie jest tak łatwo określić. Czy PCet z tą swoją masą kart to jeszcze PCet, czy już nie? Przecież wszystkie stare programy chodzą (hm, hm, prawie wszystkie, no ale zgodność jest).
Nie sprzeciwiam się rozwojowi sprzętu. Gdyby nie to, nigdy nie pojawiły by się wynalazki Mistrza Pasia.
Jest jeno kwestia tego, które z nich staną się standardem. Ale to wciąż będzie Atari.
Chociaż rozumiem, o co chodzi Exrejowi.
Ale to jest akurat temat na grubą dyskusję przy kilku butelkach wódki. Bo to naprawdę interesujący wątek......................................

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.