1

Temat: Poszukuję sterownika pamięci ze 130XE

Witam

Może ma ktoś zbędny i odstąpi za niewielkie pieniądze. Kupiłem jakiś czas temu niesprawną 130-tkę ale w ładnej obudowie. Pomyślałem więc że przerobię sobie 65XE na 130XE. Problem jednak w tym że okazało się że 130-tka ma w środku bebechy z 65-tki. Brakuje mi zatem sterownika pamięci.

Przy okazji mogę odstąpić pozostałe układy z w/w 65XE które już zostało dawcą GTIA.

2

Odp: Poszukuję sterownika pamięci ze 130XE

nie lepiej od razu pokusić się o sterownik i rozszerzenie np. do 320/576/1088kB ?

3

Odp: Poszukuję sterownika pamięci ze 130XE

Może i lepiej ale na pewno nie prościej, bo kości pamięci (które już mam) i sterownik dam radę wlutować sam bez potrzeby trucia dupy komuś innemu :)

4

Odp: Poszukuję sterownika pamięci ze 130XE

ja mam .....
ale rozbudowa do 130 XE mija sie z celem :) bo na tym i tak wszystko ci nie pojdzie....

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: Poszukuję sterownika pamięci ze 130XE

No wszystko nie pójdzie, ale chociażby dema z ostatniej Grzybsoniady powinny już się odpalić.

Btw. wysłałem ci maila.

Ostatnio edytowany przez Urborg (2007-06-17 11:04:24)

6

Odp: Poszukuję sterownika pamięci ze 130XE

dema z ostatniej Grzybsoniady

Bardzo mocno powiedziane*...

* Nie dotyczy Śmigła - On stanął na wysokości zadania.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Poszukuję sterownika pamięci ze 130XE

Oj chyba coś pomieszałem :). Miałem na myśli Forevera a nie Grzybsoniadę - tyle tych zlotów ostatnio że się człowiekowi myli :)

8

Odp: Poszukuję sterownika pamięci ze 130XE

Asskicker pojdzie. A to dobry zaczatek :)

9

Odp: Poszukuję sterownika pamięci ze 130XE

... i wszystkie 3 części The Top ;)

10

Odp: Poszukuję sterownika pamięci ze 130XE

I może nawet niektóre intra 256B.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

11

Odp: Poszukuję sterownika pamięci ze 130XE

no i demqa laresistance ;D http://laresistance.pigwa.net/
co do maila to dostalem go ale jakis zakodowany ;D
napisz go w jakims normalnym programie....

"wszystko się kiedyś kończy......."

12

Odp: Poszukuję sterownika pamięci ze 130XE

Mail był wysyłany z tegoż właśnie forum. Więc to ono musiało go zaszyfrować. Ale zdaje się że coś kupowałem od ciebie na allegro więc powinienem mieć twój adres mailowy. Zaraz wysyłam kolejnego maila.