1

Temat: A może kubek ... ???

Jakos ostatnio dyskutowalem troche na forum astro4u na temat programu Sonda. Ludzie z tamtego forum zrobili projekt kubka z logo Sondy (ktory juz sobie zamowilem). Robi to jakis facet grawerujac logo na kubku (nigdy sie nie zetrze i mozna w zmywarce zmywac).
Moze dac mu projekt z logo ATARI??
Z tego, co wiem projekt jest wektorowy i czlowiek nie policzy sobie dodatkowo za nowy wzor, tu link do jego aukcji na Allegro.
A tu link do fotki kubka Sonda w bocznym oswietleniu - widac jak to jest grawerowane (pikselowatosc w tym logo mocno zamierzona i podobno dosc trudna do uzyskania w grawerce).
Jakby cos moge z nim pokorespondowac., ale paru chetnych na kubki musialoby byc ;)

Ostatnio edytowany przez Pecus (2007-08-14 10:00:34)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

2

Odp: A może kubek ... ???

Ja jestem chętny i to może na 2 sztuki.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

3

Odp: A może kubek ... ???

Zajebiste, ja też chcę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: A może kubek ... ???

Eeee tam, takie pospolite. Ja kiedyś zamówiłem takie kubki z graweracją:
http://www.allegro.pl/item223260830_kub … zewna.html
u tego kolesia:
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1929974
Niestety, nie ma takich jak widać teraz w ofercie, ale można poszukać albo z nim pogadać. Koszt 2 lata temu to było 22 zł. Aha, i każdy nadruk był indywidualny.

: 404. Stopka not found

5

Odp: A może kubek ... ???

kolo ma fajne negatywy :)

Odp: A może kubek ... ???

A może kubek z fotonadrukiem. Mnie się marzy logo atari i rick dangerus.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

7

Odp: A może kubek ... ???

Kiedyś wszedłem do jednego fotopunktu w alejach. Reklamowali się, że sprzedają także kubki z dowolnym zdjęciem. spytałem,czy mogę przynieść obrazek na dyskietce, mówią że bez problemu, format prawie dowolny, podali mi też wymiary (tylko zgubiłem kartkę). Wtedy, gdy byłem tam si pytać, była promocja - kubek zamówiony w piątek tylko 20 PLN.

grzybson/SSG^NG

8

Odp: A może kubek ... ???

Kubek z fotka to mozna wszedzie zamowic, mam taki jeden (a wlasciwie mialem), bo dwoch kolejnych zmywan w zmywarce nie przetrwal.
Dlatego proponowalem grawerke, na czerwonym kubku biale logo z napisem pod spodem. Ale widze ze ludziska maja wieksze wymagania kuna ;) Moze aluminium powlekane zlotem :P

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

9

Odp: A może kubek ... ???

Pecus napisał/a:

Moze aluminium powlekane zlotem :P

Z pewnością dłużej utrzymają się kolory. Grawerowane kubki fajansowe ładnie wyglądają dopóki nie zacznie zbierać się kurz i brud.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

10

Odp: A może kubek ... ???

yyy grawerowanie spox :-) + do tego jakies male napisy z ksywką zeby sie nie zamieszać na jakims party ;p który kubek kogo :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: A może kubek ... ???

Ok, też jestem chętny. Logo ATARI na czarnym ,czerwonym lub granatowym kubku.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.