1

Temat: Atariki - podstrona z info o miejsciu zamieszkania

Hej,
nie chce sam bez konsultacji dodawac, ale pomyslalem sobie, ze byloby to chyba ciekawe, szczegolnie przy organizowaniu roznego rodzaju sztabow.
Ja widze to tak:
http://atariki.krap.pl/index.php/Strona_główna
dodac dzial w "Scena" np "Miejscowosci z ktorych pochodza atarowcy i zwiazane z atari" i np w "elblag" bylby hospes, maskotka, ja itp...

Pewnie jest to kupa innych rozwiazan - czekam na wypowiedzi.

BTW: Wiem, ze jest baza ale baza jest edytowana przez ograniczona liczbe osob...

2

Odp: Atariki - podstrona z info o miejsciu zamieszkania

Do takiego typu postów jest Community Portal na Atariki.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Atariki - podstrona z info o miejsciu zamieszkania

Azbest: ciii, bo będą na nas mówić Elblongi ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: Atariki - podstrona z info o miejsciu zamieszkania

Ja jestem dość sceptyczny wobec samego pomysłu. Znaczy, dobry jest, ale jakoś nihuhu mi nie pasuje do Atariki.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.