1

Temat: Akcje Atari sprzedam

Jako ze gielda ostatnio znow zwyzkuje, moze ktos sie skusi na akcje Atari?
Mozna wejsc w posiadanie papierow wartosciowych o nominale nawet $4200!  :D

W ZIPku sa zdjecia 7 sztuk akcji. Awers i rewers.
http://nosty.neostrada.pl/allegro/AkcjeAtari.zip

Wydane na papierze podobnym do tego na ktorym sie drukuje pieniadze, tylko troche grubszym.
Sa czyste ale niestety stan zadnej nie jest idelany - najczesniej maja kreski zrobione dlugopisem lub mazakiem albo zagniotki (wyprostowane jak to tylko bylo mozliwe) oraz malenkie dziurki po spinaczu (w czesci wzorzystej wiec od przodu nie widac).

Format A4. Nadaja sie do oprawienia w mala ramke, jak ktos lubi stwarzac klimat w swoim "pokoju gier".

Cena 15zl za sztuke + 4zl wysylka w poleconym.
Jak ktos chetny, prosze rezerwowac podajac w tym watku numerek wybranych akcji.

http://nosty.neostrada.pl/allegro/A16317.jpg

Odp: Akcje Atari sprzedam

Poproszę A177322.
Wiem że to drobne, ale konto mam na 0, więc zapłacić będę mógł po wypłacie dopiero.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: Akcje Atari sprzedam

Poproszę 16317.

Na razie proszę nie wysyłać, może coś jeszcze będziesz miał to połączy się paczkę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Akcje Atari sprzedam

Ja rezerwuję A17166 i A17193

5

Odp: Akcje Atari sprzedam

Liczycie, że ich kurs wzrośnie i zarobicie ? ;)

6

Odp: Akcje Atari sprzedam

Ja zamawiam A 16257 i A 17087.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

7

Odp: Akcje Atari sprzedam

Nie spodziewalem sie, ze tu tylu inwestorow ;)
OK. Zostala 1 szt. Pewnie do jutra ktos sie skusi to wtedy dogadamy wysylke/odbior.

8

Odp: Akcje Atari sprzedam

nosty napisał/a:

Zostala 1 szt. Pewnie do jutra ktos sie skusi to wtedy dogadamy wysylke/odbior.

Nie mylisz się. Biorę ostatnią. :P

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

9

Odp: Akcje Atari sprzedam

Właśnie okazało się ilu mamy ukrytych kolekcjonerów ;)

10

Odp: Akcje Atari sprzedam

Pamietam jak te akcje byly na Allegro, i wtefy staly po jakies 50 zyla chyba, wiec wartosc spada ;)

Odp: Akcje Atari sprzedam

No wiesz - bessa :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

12

Odp: Akcje Atari sprzedam

Właśnie na nią czekałem. Teraz poczekam na hossę i sprzedam z zyskiem. Już przyjmuję zapisy. Cenę ustalę w dogodnym dla siebie momencie. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

13

Odp: Akcje Atari sprzedam

Nie zadna bessa, tylko po pierwsze ten kto sprzedawal po 50zl chcial zarobic a ja sprzedaje prawie po kosztach (to "prawie" oznacza ze 3 sztuki jakie zostawilem sobie bede mial free w nagrode za inicjatywe ;), a po drugie nabylem tanio, bo stan nie jest idealny. A po trzecie amerykaniec okazal sie nadspodziewanie uczciwy jesli chodzi o koszty wysylki.
Ot i cala tajemnica.

14

Odp: Akcje Atari sprzedam

Dobra Nosty. Dawaj namiary do przelewu kasy, póki na giełdzie jest bessa. :-)

15

Odp: Akcje Atari sprzedam

Mówiłem, że akcje pójdą w górę? I to prawie 600%. To chyba najwyższy wzrost wartości akcji Atari w tak krótkim czasie w historii. ;)

Ostatnio edytowany przez Lizard (2007-12-31 17:29:39)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

16

Odp: Akcje Atari sprzedam

Że też ludzie kupują te akcjie i to za takie pieniądze ...

17

Odp: Akcje Atari sprzedam

Kolejny odcinek cyklu "Wujek Staszek dziwi sie kolekcjonerom"? ;)
Tu bardziej chodzi o kwestie sentymentalno-estetyczne. Ja np odkladam do szuflady plakaty z gier z mysla, ze kiedys bede mial na tyle duzy dom zeby oprawic je w antyramy i powiesic w "pokoju gier".

Ale ostatnio zdebialem jak uslyszalem, ze jest moda na zbieranie i _ubieranie_ znoszonych t-shirtow sprzed 20 - 30 lat upamietniajacych np trase koncertowa Zepelinow czy Purpli itp. Takie koszulki osiagaja ponoc kilkaset $ na aukcjach... Czad nie?

18

Odp: Akcje Atari sprzedam

Umówmy się nosty nie reaguj. Ja nie pisze personalnie do ciebie, wiec pierwsze zdanie mogles sobie odpuscic.

19

Odp: Akcje Atari sprzedam

Mikey to TY nie reaguj. Moze bys sie przestal dziwowac a przyjal do wiadomosci, ze sa ludzie dla ktorych istnieje wartosc muzealno sentymentalna.  Ja tez sie dziwuje iz sa ludzie ktorzy nie moga pojac tego prostego faktu.

Ostatnio edytowany przez bori (2008-01-01 14:04:10)

20

Odp: Akcje Atari sprzedam

mikey! Umowmy sie raz na zawsze w Nowym Roku: REAGUJ ;) Mimo Twojego czesto uszczypliwego jezyka (a moze dzieki niemu) darze Cie duza sympatia i nigdy nie traktuje naszych "sprzeczek" na temat kolekcjonowania i kolekcjonerow personalnie. Wiecej! Bardzo je sobie cenie. Choc czasami pisze jak najbardziej powaznie, zawsze oddzielam istote sporu od ludzi, ktorzy go tocza. Szacunek!
A tym razem po prostu rozbawil mnie w Sylwestra Twoj zwyczajowy wtret w sprawy kolekcjonerow. Zauwazyles smaila, prawda?

Mysle, ze nasze dyskusje i male zartobliwe zlosliwosci ubarwiaja forum i nikomu nie szkodza, a pewnie pomagaja tez w jakims tam stopniu sie zrozumiec. Takze luzik. Ja bede dalej reagowal i  bohatersko bronil honoru kolekcjonerow przez zakusami "Prawdziwych Atarowcow", a Ty pewnie bedziesz robil to samo (choc oczywiascie na odwrot). Forum jest tez po to.

Wszystkim "Prawdziwym Atarowcom" zycze rozszerzenia sprzetowego, ktore dopali malucha o 10000% nie podwodujac oczywiscie utraty jego duszy i ani jednego komentarza "czy to jest jeszcze Atari...?" :D

A wszystkim kolekcjonerom, zeby znalezli jedyny na swiecie UltraHiperRare cartride warty $10000. W folii rzecz jasna! :D

21

Odp: Akcje Atari sprzedam

Bori: to jest kupie/sprzedam/zamienie wiec moje dziwy na temat ceny sa ontopic. Jedyne czego sie czepilem w tym drugim poscie to nazwanie mojej wypowiedzi 'odcinkiem cyklu wujek staszek dziwi sie kolekcjonerom' i do tego odnosila sie uwaga o nie reagowaniu. Na reszte wypowiedzi spodziewalem sie reakcji jak najbardziej takiej jaka dostalem.

ps. behawioryzm uczy ze dziwienie sie jest potencjalnie lepszym mechanizmem aktywujacym wyobraznie i aktywnosc umyslowa, niz przyjmowanie czegos za pewnik ;)

22

Odp: Akcje Atari sprzedam

Z nowym rokiem nie ma co sie droczyc.  Co do akcji to jak na razie nie widze chetnych po 89 PLN, a i tak na diwidende nie ma raczej co liczyc.