1

Temat: Party, party i po party

Dla nas juz sie skonczylo LastParty i co moge powiedziec to, to, ze najbardziej wybijajaca sie pracą byla grafika Rocky-ego, oczywiscie true Atari wymagane inaczej to juz nie jest to.

Epi popisal sie NeoTrackerem, programem, ktory odgrywa sample, jeden
za drugim, a każdy jest w tej samej tonacji ;)

Inna sprawa to Sangria, tak "słodkie świństwo", że żygac sie chce i nie dolewac mi tego wiecej po kryjomu.

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

2

Odp: Party, party i po party

Inna sprawa to Sangria, tak "słodkie świństwo", że żygac sie chce i nie dolewac mi tego wiecej po kryjomu.

E! gorzka zoladkowa rul3z!

3

Odp: Party, party i po party

To co winko?!? :D

4

Odp: Party, party i po party

:lol: :lol: :lol:

PGM strikes back ;-)

Buster, powiedz kawala ;-)

5

Odp: Party, party i po party

PGM rules!

6

Odp: Party, party i po party

Demo compo rules!!!! ;-)

7

Odp: Party, party i po party

Mikey kiedy znowu pijemy pod dzieciaki hehe

ps. Buster ci kawału nie opowie bo się zabujał na party i kumpli mial w D.

ps2. Relacyjka juz sie pisze ....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

8

Odp: Party, party i po party

Mikey kiedy znowu pijemy pod dzieciaki hehe

ps. Buster ci kawału nie opowie bo się zabujał na party i kumpli mial w D.

ps2. Relacyjka juz sie pisze ....

hehe dawać stuff hehe

All I hear is the sound of me falling on the ground

9

Odp: Party, party i po party

wstalem po 14-godzinach odsypiania... :)


PGM rulz
zoladkowa sux
i wspolpraca sikor + pinokio na intro kompo rulz

10

Odp: Party, party i po party

!!!PGM RÓLEZ FOREVA!!!

Żołądkowa Rulez a Mustak (ty już wiesz k... co  ;) )

TeBe - troszkę pokory gościu!  8)

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: Party, party i po party

ps2. Relacyjka juz sie pisze ....

Znowu  :oops:

12

Odp: Party, party i po party

hehe nie bój żaby tym razem będzie bardziej optymistycznie chociaż to nieszczęsne mod compo .... (czy to aby już nie reguła  :twisted: )
poza tym jakby nie było parę godzin party mi umkneło ....

ps. Laoo jak tam sweterek ;)
ps2. Pinek nawet nie myśl o tej żołądkowej na Quast Party !!! (a mówią, że to wódka lecznicza błeeeeeeeeeeeee)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

13

Odp: Party, party i po party

Pigula: fajny avatar :lol: :lol:

14

Odp: Party, party i po party

ps. Laoo jak tam sweterek ;)

z tego co wiem, to tylko rekaw ucierpial, ale go szybko upralem :)

:lol:  :lol:  :lol:

15

Odp: Party, party i po party

Pigula: fajny avatar :lol: :lol:

Dely ..... masz przesrane .... myślę że wiesz za co !!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

16

Odp: Party, party i po party

:lol:  :lol:  :lol:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Party, party i po party

Demo compo rules!!!! ;-)

Old demo SELFTEST rulez!!! Yak! Fiesta! Fiesta!

18

Odp: Party, party i po party

wstalem po 14-godzinach odsypiania... :)
(...)
i wspolpraca sikor + pinokio na intro kompo rulz

Piguła/Shpoon napisał/a:

ps. Buster ci kawału nie opowie bo się zabujał na party i kumpli mial w D.

Hehe, chłopcy... Ja też odsypiałam długo, a teraz mimo, że jush luty to ja odchorowywuję Lasta..:(... Mam trzecią z kolei grypę...:(

Co do współpracy Sikor&Pinek... Yeee... A wiecie co to oznacza?:))

A co do Bustera, to wrzuć na looz Pigulasty..:) Dopsze jest...:)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

19

Odp: Party, party i po party

Messiah:   Jesteś, rzadkim, i fantastycznym zjawiskiem, rzekłbym że to jakiś cud natury - kobieta na atari scenie ;))) ... Moja jak slyszy dzwiek pokeya to mało nie dochodzi do rękoczynów. Echhh... cięzkie jest moje zycie (atari-muzyka), a jak obejżała film z LL2002 to powiedziała, że to stado zdziecinniałych przygłupawych pijaków.  hi hi. No cóż obśmiałem się tylko.  No a tu proszę   taki ewenement... pozazdrościc..... coponiektorym ...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

20

Odp: Party, party i po party

Moja jak slyszy dzwiek pokeya to mało nie dochodzi do rękoczynów. Echhh... cięzkie jest moje zycie (atari-muzyka), a jak obejżała film z LL2002 to powiedziała, że to stado zdziecinniałych przygłupawych pijaków.

taaaaaa, skąd ja to znam.....  :D  :D

21

Odp: Party, party i po party

Messiah:   Jesteś, rzadkim, i fantastycznym zjawiskiem, rzekłbym że to jakiś cud natury - kobieta na atari scenie ;))) ... Moja jak slyszy dzwiek pokeya to mało nie dochodzi do rękoczynów. Echhh... cięzkie jest moje zycie (atari-muzyka), a jak obejżała film z LL2002 to powiedziała, że to stado zdziecinniałych przygłupawych pijaków.  hi hi. No cóż obśmiałem się tylko.  No a tu proszę   taki ewenement... pozazdrościc..... coponiektorym ...

A widzisz? Są na tym świecie jeszcze porządne kobiety ;). Hehe.. Busterowi się trafiło... A co do muzy na Atarce... Hmm... 'Scream' to chyba mój ulubiony kawałek, jak i również słynna 'Porażka3' która bodajże ty skleciłeś ;)

A co do mojej obecności na scenie... Messiah to takie wścibskie stworzonko, które wszędzie wpakuje swój ciekawski nosek ;) Hehe... No tak bywa, współczuję z powodu sytuacji domowe... :) [swoją drogą, Buster, ja cię o Atarkę i muzę na niej robioną nie będę nigdy goniła, obiecuję, przy świadkach ;)]... 

Aha, IksRaj, dzięki za komplementy, aż się czerwienię... Moze się spotkamy w Koceranach, albo w Ornecie, bo na oba te zloty mamzamiar ruszyć mój zgrabny tyłek... :P

Pozdro all...

[Kurde, moje posty są stanowczo za długie... Ale nadal takie bedą, żebyscie mili co poczytać... ;)]

Aha, no właśnie, ja pojechałam na LastParty in 'Opalenitza 2002' [czy raczej Vascownica ;)], własnie dlatego, że obejrzałam film z LL2k2... Coś w tym jest. Sama się upiłam w pierwszy dzień sławnym 'MUSTAKIEM', wiec nie bedę nikogo od pijaków gonić... ;) A już na pewno nie od przygłupawych :). Może trochę stukniętych, ale nie przygłupawych :P...

No teraz to już kończę, bo się rooozspisałam... Pozdro... :)

4Ever Yours, Boyz... :)

Messiah

There's special place for me in hell. It's called the throne.

22

Odp: Party, party i po party

Klasyczny przypadek kobiecej skłonności do nadmiernego rozpisywania się na tematy oczywiste.
X-Ray: ja słysze ciągle: Piotr, czy mógłbyś to przyciszyć ???,
heh
to musi być wirus albo jakaś wada genetyczna kobiet.

All I hear is the sound of me falling on the ground

23

Odp: Party, party i po party

Ja to mam szczescie. Prawda?  :D  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

24

Odp: Party, party i po party

A może to przychodzi z wiekiem ??  ... u kobiet ;P    takze Buster nie ciesz sie za bardzo ;P :D

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

25

Odp: Party, party i po party

A może to przychodzi z wiekiem ??  ... u kobiet ;P    takze Buster nie ciesz sie za bardzo ;P :D

Te, IksRej... Weź mi tu męża nie buntuj... Jak się Atarkę i Scenę kocha, to się nie odchodzi od niej :)

Buster, nie bój żaby :P

There's special place for me in hell. It's called the throne.