1

Temat: A ja myślałem, że Atari najlepsze jest :-)

Rzucam granacik zaczepny (matariał wybuchowy: C= plus4). Ale ogólnie to pod wrażeniem jestem...

http://pl.youtube.com/watch?v=kn5D9mxQ5Mw

http://pl.youtube.com/watch?v=1vOgXf1GnO0

http://pl.youtube.com/watch?v=UIjuMMdha9o

A dotychczas myślałem, że Atari nasze najlepsze jest i nic mu nie dorównuje :-)

Co prawda artystycznie jest znacznie gorzej ;-), ale technicznie - niczego sobie. A wręcz zaskakująco dobrze. Znacznie lepiej niż demka na ST! Oczywiście jeżeli chodzi o 8-bit to powiedzmy sobie - że mu dorównuje ;-)))

2

Odp: A ja myślałem, że Atari najlepsze jest :-)

True, C+4 rządzi i króluje na Węgrzech mniej więcej tak, jak u nas Atarka. Podłączają do niego SID i adzia, a właśnie Heartfixer jest bardzo dobrym przykładem, że egeszege super sobie radzą z demami na tą platformę. Anyway szacun, bo C+4 to jeszcze bardziej niszowy sprzęt niż Atari, C64 względnie ZX :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: A ja myślałem, że Atari najlepsze jest :-)

No ładne, ale pamiętajmy, że Plus4 to takie szybsze C64 (zegar jak Atari), z większą ilością kolorów...
Ale ładne i tak :)

: 404. Stopka not found

4

Odp: A ja myślałem, że Atari najlepsze jest :-)

Wrażenie robią kolorki. Efy i animacje ładne i względnie szybkie.
Za to wszystkich muzyków powinni powiesić za uszy, tak jak i dizajnera trzeciego dema.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

5

Odp: A ja myślałem, że Atari najlepsze jest :-)

No ladne, takie oldschoolowe. Takie dema sie milo oglada. Przypominaja mi sie czasy Orenty i wczesnych zlotow, gdzie takie produkcje sie ogladalo na Atarynce. Mnie najbardziej przypadlo do gustu demo "Shade Demo /WILDS"

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2007-10-25 07:11:08)

Odp: A ja myślałem, że Atari najlepsze jest :-)

No własnie. Zdigitalizujcie chłopaki Mikera i zróbcie na PGM jakieś ładne dance demo :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

7

Odp: A ja myślałem, że Atari najlepsze jest :-)

Shade'a widziałem już wcześniej :) Kupa animacji, ale niezła ta kupa :) Nie są to dema lepsze niż atarce, więc nie siej propagandy siwys :) Dla mnie "artystycznie" są lepsze, a technicznie gorsze.

Na you tube są też fajne perełki na Speca. W sumie nieźle się to ogląda...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

8

Odp: A ja myślałem, że Atari najlepsze jest :-)

Jako zapalony atarowiec od dzieciństwa nie pozowliłbym sobie na powiedzenie, że te demka są lepsze. Są dorównujące. ;-) Gdyby nie większa niszowość komputera - kto wie jak wyglądałaby teraz?

A tak swoja drogą - są bardziej niszowe maszynki. VIC-20 - na nich też robią ciekawe demka. Na tyle na ile to możliwe...

A spectrumowe oczywiście robią wrażenie, jednak z uwagi na pewne ograniczenia - nie takie jak plus/4. A tak z innej beczki. Jakie tryby graficzne miały plus/4 (ile bitów na pixel)?

Pozdrówka,

Sebastian

9

Odp: A ja myślałem, że Atari najlepsze jest :-)

Lepiej chyba te fotki Mastotki z papierem toaletowym między dolnymi kończynami, co potem jeszcze płónął.

"I'm a sire i set my d*ck on fire".

Hhehehehehe! :D

I Ty zostaniesz big endianem...

10

Odp: A ja myślałem, że Atari najlepsze jest :-)

Adam Klobukowski napisał/a:

No własnie. Zdigitalizujcie chłopaki Mikera i zróbcie na PGM jakieś ładne dance demo :)

Kolega nie jest widać zorientowany - w The Top 3 już zastosowano taki manewr ;)