Temat: Party w EB

Jesteście zainteresowani party w Elblągu w najbliższe wakacje? Jeśli tak, to poproszę propozycje terminów.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Party w EB

TAK TAK TAK
jeśli nie będzie w ornecie to tak..

termin std. ornetowy

3

Odp: Party w EB

jestem za :) Może nawet będą autostrady - te co na Euro 2012.. a może to chodziło o 2112 :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: Party w EB

Oczywiscie jestem za.

5

Odp: Party w EB

A ja jestem przeciw. Party w dużym mieście i to w wakacje IMO ssie paukę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Party w EB

nie wiem jak to wymyslil AdamK ale ja tez wolalbym poza miastem. elblag ma sporo 'atrakcji' w poblizu idealnych do zorganizowania party. mam nadzieje, ze maskotce o to chodzilo.

7

Odp: Party w EB

Jeżeli w tym czasie byłoby party w Głuchołazach, to mimo, że do Elbląga mam 5 razy bliżej, to jednak wyższym priorytetem byłyby dla mnie Głuchołazy. No chyba, że byłby to QuaST... ale QuaST w Ornecie w MDK-u ;)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2007-10-30 13:51:21)

8

Odp: Party w EB

mac: p*.* jak potłuczony;) w moim przypadku, każde party i gdziekolwiek, bedę robił wszystko by się pojawić.

gep/lamers^dial

9

Odp: Party w EB

Proponuję ująć sprawę inaczej - jakie są możliwości organizacyjne zlotów na przyszłe wakacje ? Jeżeli byłoby kilka możliwości (np. Głuchołazy i Elbląg) sugerowałbym jedno party - wolę jeden zlot z większą liczbą ludzików niż 2 z mniejszą, bo jak wiadomo, gdy są 2 zloty w nieodległym terminie, to nie każdemu udaje się np. załatwić urlop obejmujący oba zloty, czy też z przyczyn ekonomicznych "obskoczyć oba".

Stąd - jeżeli ktoś czuje się na siłach i ma możliwości organizacyjne niech da znać - jeżeli nie będzie alternatyw, to ok, może być Elbląg - gdyby się jednak okazało, że np. Rysiek po raz kolejny organizuje zlot w Głuchołazach, lub np. Eijk chce reaktywować Ornetę lub Vasco Opalenicę (nic nie narzucam, przytaczam hipotetyczny przykład), to proponuję przyjąć jakieś wspólne ustalenia.

Ostatnio edytowany przez macgyver (2007-10-30 17:34:02)

10

Odp: Party w EB

Dobrze gada, dam Ci wodki!

11

Odp: Party w EB

No właśnie, co to za mącenie wody, skoro wiadomo, że mieliśmy jechać do Głuchołaz(ów?)?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

Odp: Party w EB

Nie mącenie wody, tylko propozycja. Marzyło mi się party po staremu, gdzie nie tylko pije się, wspomina i sprawdza znajomość mapy pamięci ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

13

Odp: Party w EB

Adam: przecież latem odbywa się takowe party w Głuchołazach - zapewniam, klimat rodem z QuaSTów :) Naprawdę warto ruszyć tam pupcię, pomimo, że to dla nas "ludzi z północy" to 8-9 razy dalej niż do Ornety ;)

14

Odp: Party w EB

Jeśli Party w wakacje to ja jadę do Głuchołaz. Nawet do Ornety mi się nie spieszy. Jadę do Ryśka.

:)

All I hear is the sound of me falling on the ground

15

Odp: Party w EB

tatqoo dobrze prawi. jade z nim.
:)

Odp: Party w EB

Nie to nie, obrażam się i nie robię ;)

Napoważnie: na razie więcej głosów przeciw niż za, a ja nie chce nic na siłę.

Azbest: jakie miejsce masz na myśli?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

17

Odp: Party w EB

Wszystkie Ryśki to fajne miśki - czyli ja jestem z Głuchołazami :)

grzybson/SSG^NG

18

Odp: Party w EB

Zrobcie sztaba na początek w Elblągu :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."