1

Temat: Czemu musze sie 2 razy logowac?

No wlasnie - od jakiegos czasu (z miesiac?) zeby sie zalogowac na AA musze to robic podwojnie.
Klikam logowanie na stronie glownej. Po pierwszym podaniu hasla trafiam na forum ale jestem niezalogowany. Znow klikam loguj juz na forum i po drugim razie jest ok.
Uzywam firefoxa.

Tylko ja jestem tak dokladnie sprawdzany?

2

Odp: Czemu musze sie 2 razy logowac?

Ja tak nie mam, a FIREFOX-a uzywam od dluzszego czasu... :O

3

Odp: Czemu musze sie 2 razy logowac?

U mnie problemow nie ma - testowane na:

Firefox/2.0.0.11 - Windows XP SP2
Internet Explorer 6.0.x - Windows XP SP2
Links 2.1pre18 - Linux 2.4.x
Firefox/2.0.0.9 - KDE + Linux 2.6.x.y
Konqueror 3.5.7 - KDE + Linux 2.6.x.y

Ostatnio edytowany przez macgyver (2007-12-25 11:15:28)

4

Odp: Czemu musze sie 2 razy logowac?

Sprawdź ustawienia ciastek. Problem leży niestety po stronie Twojej przeglądarki.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Czemu musze sie 2 razy logowac?

mam to samo co nosty
firefox 1.5.0.1 mac os 10.3.9
ciastka akceptuje wszystkie

natomiast pod linuksem w lynx loguje mnie, a po wejsciu na link z przekierowaniem (lynx nie obsluguje automatycznego przekierowania) wywala mnie - (czyli generalnie pod lynx nie moge sie zalogowac, a szkoda bo czasem chcialbym napisac cos z lapka w ktorym nie mam x-ow (slackware 9, kernel 2.4.18, nie pamietam wersji lynx)

moze jest jakis problem z tym przekierowaniem ?

lubię zapach plastiku
mam za dużo komputerów

6

Odp: Czemu musze sie 2 razy logowac?

Dely - Twoja wypowiedz jest nr 1 na liscie standardowych odpowiedzi kazdego dzialu wsparcia :P Czesto dodaja jeszcze: "jak chcesz to mozemy Ci zestandaryzowac stacje robocza" ;)

Mam ustawione akceptacje ciastek i kasowanie ich w momencie zamykania przegladarki, wiec nie powinno byc tu problemow...
Szkoda ze nie zapamietalem dokladnie kiedy sie tak mi zrobilo...
Trudno - do AA moge sie logowac i trzy razy jak bedzie trzeba!

7

Odp: Czemu musze sie 2 razy logowac?

Wiecie chłopcy. Nic przy forum nie jest ruszane, jak już wcześniej zresztą zapowiadałem. Forum leci na oryginalnym, niezmodowanym silniku punBB, poza tym dziwne się wydaje, że Wam nie działa, a innym działa.

Druga sprawa jest taka, że w takich rzeczach to albo działa, albo nie działa - możliwości, że w grudniu nie działa, a w pozostałych miesiącach tak - raczej nie ma :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Czemu musze sie 2 razy logowac?

Dely :) - nie mów, że wszystko tu działa na 100%, bo BARDZO często mam nadal problemy z komentowaniem newsów. Wygląda to tak, że nic skomentować nie mogę do czasu napisania czegokolwiek w twolinerze. Zauważyłem, że nie tylko u mnie tak jest a prawidłowości nie mogę ustalić żadnej. Problem pojawił się po "modernizacji" polegającej na wprowadzeniu punBB :). Amen. Nawet nie zamierzam dalej tematu "pogłębiać", bo widzę że tematu nie ma, lub odpowiedź będzie jednoznacznie wykluczająca sprawdzenie czegokolwiek ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: Czemu musze sie 2 razy logowac?

Dely, to tak w sumie jest tylko dodatek do dzisiejszych życzeń ;)

Panowie, nie piszecie, czy działa "zaloguj mnie automatycznie przy następnej wizycie"...

10

Odp: Czemu musze sie 2 razy logowac?

to napewno dely, niczym ciasteczkowy potwor, pozera wasze ciasteczka na melodie mahna-mahna :)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

11

Odp: Czemu musze sie 2 razy logowac?

Pin napisał/a:

Dely - nie mów, że wszystko tu działa na 100%, bo BARDZO często mam nadal problemy z komentowaniem newsów.

Twój przypadek wyjaśniałem Ci MILIARD razy na GG, IRC i chyba ze dwa razy przez telefon :) :) I punBB akurat nie ma nic wspólnego. Poza tym zrozumcie, że nie może byc tak, że powiedzmy - 999 razy działa, a raz nie i okazuje się, że to wina skryptu :) Bo ja po prostu od dłuższego czasu nic nie zmieniałem :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.