1

Temat: Kupie Zestaw Atari Mega St

Witam,

Tak jak w tytule kupie zestaw ATARI MEGA ST.
Jeśli ktoś ma na zbyciu to proszę o kontakt.

Pozdrawiam
Roman

2

Odp: Kupie Zestaw Atari Mega St

W ostatni poniedziałek...  http://www.allegro.pl/item298491294_ata … sm124.html

3

Odp: Kupie Zestaw Atari Mega St

Niestety nie zdążyłem , wnerwia mnie trochę licytowanie trzeba nad tym siedzieć ;)

4

Odp: Kupie Zestaw Atari Mega St

gotham napisał/a:

Niestety nie zdążyłem , wnerwia mnie trochę licytowanie trzeba nad tym siedzieć ;)

no co Ty, --> snip.pl

http://www.5oft.pl/

5

Odp: Kupie Zestaw Atari Mega St

Własnie takie programy powinny byc zakazane , albo sie licytuje a nie podbija o 1 zł 5 sekund przed zakonczeniem aukcji tak przegrałem zestaw schneidera nie bylo szans odpowiedzi;) To jest tez zle  dla sprzedajacych bo osoba zamiast daz 200 300 zł odrazu i inni kupujacy moga licytowac podbija kwote  5 sekund przed koncem aukcji o stuknieta 1 zł. Ja osobicie juz nie mam nerwów bawic sie w kupowanie na allegro , na ebyu bez podbijaczy licytowałem co chcialem tak sa normalniejsi ludzie;) tutaj  jest jakos dziwnie. Wracajac do tematu wole dac komus kase za caly zestaw 100% dzialajacy z akcesoriami i miec odrazu niz sledzic aukcje przez kilka dni i znowu przegrac;)

6

Odp: Kupie Zestaw Atari Mega St

E tam zakazane. Dajesz swoje maksimum i co za różnica czy Cię przelicytuje żywy człowiek, czy automat, skoro nie chciałeś wydać więcej. Tylko trzeba też grać uczciwie i dawać swoje rzeczywiste maksimum, skoro masz pretensje o snipe'a ;)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2008-01-25 09:55:55)

7

Odp: Kupie Zestaw Atari Mega St

Kazdy ma swoje zdanie a jak mi sie zdaje dałem ogłoszenie kupna:] Wole odrazu kupić.

8

Odp: Kupie Zestaw Atari Mega St

Gotham, a skąd wiesz, że podbito o 1 PLN? Przelicytowano Cię o złotowkę bo takie jest postępowanie, ale de facto wygrywający dał większą kwote - i nie wiesz o ile:) I w tym wypadku czy to snipem czy ręcznie to nie ma znaczenia. Tu nie jest dziwnie, tu - czyli w kraju to jednak są perełki - mała podaż , duży popyt - inaczej niż na ebay'u - przypuszczam, że masz na myśli ebay'e zachodnie a nie pl. BTW na ebay też używają snajperów.

9

Odp: Kupie Zestaw Atari Mega St

Myslalem ze dzieci juz dadza sobie spokuj z pisaniem postów ale jak widac ferie sa nadal , normalny człowiek licytuje np 10 minut przed koncem bo musi miec czas na reakcje , program zawsze sekundy przed koncem bo by sie okazalo ze czlowiek dalby 50 zł i przelicytowalby go  o te 30 zł.

Ostatnio edytowany przez gotham (2008-01-25 10:52:27)

10

Odp: Kupie Zestaw Atari Mega St

gotham napisał/a:

Myslalem ze dzieci juz dadza sobie spokuj z pisaniem postów ale jak widac ferie sa nadal

A ja myślałem, że trole tu nie przychodzą. Szczególnie takie, które nie mają słownika ortograficznego.

gotham napisał/a:

normalny człowiek licytuje np 10 minut przed koncem bo musi miec czas na reakcje

Normalny czyli kto? Ty? Ja licytuję nie wcześniej niż 5 minut przed końcem po to, żeby niepotrzebnie nie podbijać ceny.

gotham napisał/a:

program zawsze sekundy przed koncem bo by sie okazalo ze czlowiek dalby 50 zł i przelicytowalby go  o te 30 zł.

Przecież Ci wytłumaczono powyżej jak licytować nawet i 5 dni przed końcem żeby wygrać.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Kupie Zestaw Atari Mega St

chłopie najpierw piszesz ze 5 minut przed koncem zeby nie podbijac ceny czyli nie dawac swojego maksimum a potem zeby 5 dni przed koncem,

nie jestes konsekwenty jak mysle nalezysz do pokolenia troli albo innych gadow rocznik 86 i mlodsze ktore nie maja zasad. Ja dalem post kupie atari a to ze dzieci i inne gady nie rozumieje slowa KUPIE!!! to juz wasza sprawa

12

Odp: Kupie Zestaw Atari Mega St

Trzeba było samemu nie zaczynaći nie pisać "wnerwia mnie trochę licytowanie trzeba nad tym siedzieć", to by się nie wywiązała polemika !!! Chcesz kupić, czy pożalić się, jaki masz uraz do licytowania? Najpierw sam robisz OT, a potem wchodzisz z butami i epitetami. Przykro nam, że forum nie poznało się na Twojej światłej, kulturalnej i niedocenionej osobie.

13

Odp: Kupie Zestaw Atari Mega St

co butami napisałem posta kupie atari a dział kupie sprzedam a wiesniaki odrazu mi tu pisza swój poglad na swiat a jeden  dzieciak zaprzecza drugiemu, no sory albo to powazne forum albo dla dzieci napisałem posta to niech pisze osoba która ma atari na sprzedaz i koniec tematu!!!

Ostatnio edytowany przez gotham (2008-01-25 12:50:38)

14

Odp: Kupie Zestaw Atari Mega St

gotham napisał/a:

chłopie najpierw piszesz ze 5 minut przed koncem zeby nie podbijac ceny czyli nie dawac swojego maksimum a potem zeby 5 dni przed koncem,

Zobacz sobie aukcje usera homecomputer_pl. On licytuje raz, a konkretnie - stawiając od razu duże kwoty. I dla niego nie ma różnicy czy dzień przed końcem, czy na początku aukcji - zawsze wygrywa. Natomiast Ty widzę, że chcesz się czaić i podbijać przed końcem aukcji, a potem się dziwisz, że automat wygrał za kogoś:

gotham napisał/a:

wnerwia mnie trochę licytowanie trzeba nad tym siedzieć

Chcesz bardzo kupić - dajesz dużą cenę. Chcesz zaoszczędzić - używasz snajpera. Proste?

gotham napisał/a:

nie jestes konsekwenty

Tu masz rację. Nie jestem "konsekwenty".

gotham napisał/a:

jak mysle nalezysz do pokolenia troli albo innych gadow rocznik 86 i mlodsze ktore nie maja zasad.

Znam sporo ludzi, rocznik 86, którzy są bardzo inteligentni i myślę, że właśnie ich obraziłeś.

gotham napisał/a:

a to ze dzieci i inne gady nie rozumieje slowa KUPIE

No ja nie rozumiem o co Ci chodzi. "Kupie" to celownik od ...wiadomo czego.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: Kupie Zestaw Atari Mega St

Jak ktos sie nie ma czego czepiac to sie czepia znaczkow mi sie niechce naciskac alt tak trudno to zrozumiec czy dociera to to dzieci 86?? alta nieche mi sie naciskac , chce kupic atari a tu jakies wywody zyciowe macie

16

Odp: Kupie Zestaw Atari Mega St

gotham napisał/a:

a wiesniaki odrazu mi tu pisza swój poglad na swiat a jeden  dzieciak zaprzecza drugiemu

Masz 10 sekund na przeproszenie tych, których obraziłeś... Ups, minęło - nie zdążyłeś ;)

gotham napisał/a:

mi sie niechce naciskac alt tak trudno to zrozumiec czy dociera to to dzieci 86?? alta nieche mi sie naciskac

Zaciąłeś się coś.

gotham napisał/a:

chce kupic atari a tu jakies wywody zyciowe macie

No to tu już nie kupisz, przez tydzień najmniej.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

17

Odp: Kupie Zestaw Atari Mega St

Dobre :D Tobie się nie chce naciskać "alta" (;) ) a innym ma się chcieć czytać Twoje nieczytelne wywody? O netykiecie dziecko nie słyszało a na forum się zarejestrowało? Masz jakiś kompleks wieku, czy czego innego? Teraz na pewno każdy z radością odsprzeda swoje Atari tak uprzejmej osobie jak Ty ;)

18

Odp: Kupie Zestaw Atari Mega St

dely - jeszcze zatesknisz za komplementem "dziecko 86", oj zatesknisz... :P

Jacques - gosc ma takie nawyki ze starych czasow jak ja - tez jak nie musze nie uyzywam Alta. A kiedys wlasnie nieuzywanie polskich znakow w emailach bylo objawem przestrzegania netykiety, bo oprogramowanie i standardy byly angielskie i nie bylo ustalonych standardow polskich znakow, masa czytnikow sobie z nimi nie radzila. A teraz jest dokladnie na odwrot.

W sumie to jednak w miare normalny facet byl - nie wyzwal nikogo od "dzieci Neostrady", a mogl! :)

19

Odp: Kupie Zestaw Atari Mega St

Doklanie Nosty. Ja tez nie uzywam alt a powiem szczerze iz pl krzaczki mnie draznia. Kwestia przyzwyczajenia i mentalnosci. Kiedys bylo to norma  a i uzasadnienie bylo dobre - nie zawsze strona kodowa musi sie zgadzac, zas 7bit asci jest w kazdym przypadku ok.

Ostatnio edytowany przez bori (2008-01-26 18:49:59)

20

Odp: Kupie Zestaw Atari Mega St

lol!

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///