Temat: Kabel do JAGA

Ponieważ syn obdarował mnie wczoraj konsolą Jaguar, poszukuję schematu kabla S-Video/audio lub Composite video/audio. Jednocześnie nie wiem gdzie kupić wtyczkę montowaną od strony konsoli. Za wszelaką pomoc z góry dziękuję.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: Kabel do JAGA

Tutaj Rysiek masz opisik złącza Jaga. Mi taki kabelek zrobił (niech będzie wielki) Nosty. Wtyczka konsolowa to (tak mi się wydaje) zwykła krawędziówka obcięta do szerokości.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Kabel do JAGA

Dzięki wodzu!

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

4

Odp: Kabel do JAGA

Rysiek: no ale takiego prezentu to sie nie spodziewales? :)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

Odp: Kabel do JAGA

Od wczoraj chodze z rozdziawioną gębą. Zaskoczył mnie całkowicie.Latam teraz po wszystkich możliwych stronach i uzupełniam wiedzę. Między innymi wyczytałem na AA o projekcie programowalnego karta do JAGA , czy ten pomysł jest realizowany ?

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

6

Odp: Kabel do JAGA

Heh odgrzeje nieco temat i lupne z innego konta:) Czy ten jag byl naprawde taki rewelacyny? Jak wygladaja giery na to? Czy rzeczywiscie ten sprzecior robi akie wrazenie? Przegladam sobie allegro od czasu do czasu ale nie widzialem nigdy jaguara do kupienia. Jakie kwoty wchodzily by w gre na allegro.pl?

7

Odp: Kabel do JAGA

Żeby się nie powtarzać to polecam ten wątek.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Kabel do JAGA

Heh niom przepatrzylem, niezla zadyma:). Ja jaga pamietam z reklaw w TS i tyle, szkoda ze niewiele godnych rzeczy tam wyszlo. Mozesz mi jeszcze napisac w jakich cenach oscyluja jaguary i czy bywaja na allegro pl?

9

Odp: Kabel do JAGA

dely napisał/a:

Tutaj Rysiek masz opisik złącza Jaga. Mi taki kabelek zrobił (niech będzie wielki) Nosty. Wtyczka konsolowa to (tak mi się wydaje) zwykła krawędziówka obcięta do szerokości.

Czy ten rodzaj wtyku do złącza krawędziowego ma jakaś fachową nazwę, symbol? Szukam w paru sklepach w sieci ale nie znajduję, a w moim lokalnym pan się tylko uśmiechnął.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

10

Odp: Kabel do JAGA

Pewnie ma... W TME nazywaja podobne zlacza: "zlacze plytka-plytka", cala reszta swiata mowi "zlacze krawedziowe dwustronne zenskie" i juz. Musisz podac liczbe pinów (zbieznosc nickow przypadkowa ;) i ewentualnie raster.
W Lodzi kupilem bez problemu, tyle ze bez zadnej obudowy czy oslony.

Ostatnio edytowany przez nosty (2008-09-01 22:33:39)

11

Odp: Kabel do JAGA

można wylutować stare złącze ISA i obciąć.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

12

Odp: Kabel do JAGA

jak ma być na kablu to do takich złączy stosuję wtyczkę z taśmy do flopa - ostatnio sobie z jednej zrobiłem przedłużacz do gniazda karta :)

___
Press play on tape...

13

Odp: Kabel do JAGA

@maw - czy od flopa 5,25" pasuje bez żadnych przeróbek?

A slot do przeróbki znalazłem tu: http://sklep.avt.com.pl/p/pl/3381/zlacz … 8-bit.html
lub inne złącza tu: http://www.tme.eu/pl/katalog/artykuly.p … szukaj%3D+

@nosty, dzięki nie wpadłbym że to "płytka-płytka" :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

14

Odp: Kabel do JAGA

Mowny: do tego złącza (co Ty potrzebujesz) nie wsadzałem :) - do karta trzeba było usunąć poprzeczkę w środku (tak, złącze z 5,25") przed ostatnimi trzema rzędami i wsadzić "blokadę", aby się kart nie przesuwał w nieodpowiednie miejsce.

Ostatnio edytowany przez maw (2008-09-03 07:41:39)

___
Press play on tape...