1

Temat: Visa Electron z mBanku

Czy ktoś może próbował dodać kartę mBank Visa Electron do swojego konta PayPal? Od jakiegoś czasu można Electronami z mBanku płacić w Internetach więc może i z PayPalem robi?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Visa Electron z mBanku

bez problemu paypal dziala z  electronami ;-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

3

Odp: Visa Electron z mBanku

Dely - też chciałem i wywala błąd... "ludzie mawiają" ze tu nie wystarczy karta debetowa, a taką właśnie jest ten nasz plasticzek z mBąku tylko karta kredytowa.

Lotharek - jeżeli jestem w błędzie to proszę, popraw mnie jednocześnie załączając instrukcję krok-po-kroku jak to zrobiłeś... chociaż swoją drogą wydaje mi się, że używasz/posiadasz kartę kredytową i nie ma tutaj (chodzi o PayPal) znaczenia czy to electron.

4

Odp: Visa Electron z mBanku

eKarta z mBanku działa na 100%. Ale to nie jest Visa Electron, tylko Visa Virtual.

pomidor

5

Odp: Visa Electron z mBanku

paypal dziala z kazda karta debetowa, a taka jest visa electron. uzywam z BZWBK i barclays.

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

Odp: Visa Electron z mBanku

Działa, mam taką dodaną.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

7

Odp: Visa Electron z mBanku

Dzięki panocki.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Visa Electron z mBanku

lotharek napisał/a:

paypal dziala z kazda karta debetowa, a taka jest visa electron. uzywam z BZWBK i barclays.

etam - z maestro nie dziala ;)
juz na stronie glownej widac ze dziala tylko z kartami visa i mastercard...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

9

Odp: Visa Electron z mBanku

To dlaczego moja nie działa skoro ma działać? Proszę o wyjaśnienia tudzież instrukcje.


edit :: prosze, poniżej dowód. nie znalazłem tam NIGDZIE opcji dodania karty "debetowej" (tutaj z mBąku) dlatego pytam się JAK sie to Wam udało zrobić skoro wszedzie pisze "karta kredytowa" ?

http://img258.imageshack.us/img258/971/paypal01ez7.jpg

Ostatnio edytowany przez MWK (2008-04-04 14:21:47)

10

Odp: Visa Electron z mBanku

http://www.piekary.net/~lotharek/stuff/paypal.PNG




jakis siakis dziwny ten tfuuj PAYPAL. I z MASERTO PAYPAL DZIALA - kumpel ma i uzywa :-)

Ostatnio edytowany przez lotharek (2008-04-04 14:29:27)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

11

Odp: Visa Electron z mBanku

Czy karta płaska mBanku do rachunku eKonto jest akceptowana przez PayPal ?

12

Odp: Visa Electron z mBanku

Lotharek - jedno pytanie : JAK ? + drugie pytanie : Dlaczego masz po ang a ja po pl ?

edit :: Przepraszam <bijesie> zanim zapytasz sprawdz dokładnie...

http://img201.imageshack.us/img201/2730/paypal03xl7.jpg

Sprawa jest banalna - należy rozszeżyć konto z osobistego na przynajmniej specjalne.

Ostatnio edytowany przez MWK (2008-04-04 14:50:28)

13

Odp: Visa Electron z mBanku

BTC napisał/a:

Czy karta płaska mBanku do rachunku eKonto jest akceptowana przez PayPal?

Nie, nie jest akceptowana. Zamów sobie e-kartę do eKonta - tylko przez nią możesz płacić w internecie.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

14

Odp: Visa Electron z mBanku

mw:  WWW.PAYPAL.COM NIE WWW.PAYPAL.PL :-)  simple, isn`t it ?

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

15

Odp: Visa Electron z mBanku

Niestety numer z .com zamiast .pl nie działa jeśli założyłeś konto z adresem w Polsce. Lotharek pewnie zakładał w UK.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

16

Odp: Visa Electron z mBanku

Dely, moje wlasne, dotychczasowe doswiadczenie wskazuje, ze nie powinna dzialac. Jezeli faktycznie mozna placic debetowa z mbanku w internecie, to bylbym tym zaskoczony - do tej pory nie mozna bylo. Natomiast bez problemu mozesz zamówic sobie ekarte - odpowiednik kredytowej visy - tyle ze wirtualny. Place nia od lat zarowno w paypalu jak i w sklepach wirtualnych i nigdy nie mialem zadnych problemow. Jest to obecnie chyba najtanszy w Polsce sposob przelewanai kasy w obrebie calego swiata. Za taka ekarte mbank liczy sobie 20 lub 25 zl rocznie, tak wiec smieszne pieniadze.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

17

Odp: Visa Electron z mBanku

mi działa karta z Inteligo więc z Mbanku też powinna!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

18

Odp: Visa Electron z mBanku

Do tej pory nie mozna nia bylo placic w internecie debetowa VISA Electron z mBanku, ale od miesiaca mozna, tak wiec PayPal powinien akceptowac (ja akurat mam tez wirtualna i te w PayPal zarejestrowalem).

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

19

Odp: Visa Electron z mBanku

dobra. to tak. mozna korzystac z karty debetowej Visa Electron z mBanku ale najpierw trzeba zaddzwonic na mLinie i ustalic limity. I to chyba wszystko. taka podpowiedz dostalem na czacie z Pania z mBanku :D

20

Odp: Visa Electron z mBanku

Moonie dobrze prawi, wszem i wobec ogłaszam, że electronami z mBanku można płacić poprzez PayPal.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.