Temat: Kontakt nawiązany !!!

Udało mi się w dniu dzisiejszym nawiązać kontakt z Panem Andrzejem Sarbinowskim, współtwórcą firmy SZOK i jednocześnie "Systemu Turbo 2600". Jesteśmy umówieni na poniedziałek i jest możliwe że otrzymam dyskietki z oprogramowaniem i dokumentację kontrolera , czym się z Wami napewno podziele.
          RM

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: Kontakt nawiązany !!!

Super!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Kontakt nawiązany !!!

Czadowo !

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

4

Odp: Kontakt nawiązany !!!

Hej!

Ryszardzie! Wielkie DZIĘKI! I mega super szacunek za chęć działania oraz wytrwałość w drążeniu tematu :D

pozdrawiam serdecznie
Seban

5

Odp: Kontakt nawiązany !!!

ja nawet ostatnio sprawdzałem sprawność taśmy ze softem do T2600 - 50% jeszcze działa. :) - hehh - może by kiedy zrobić magnetofon party :) - ??... o - pomysł. Każdy, kto zabiera na Głuchołazy kompa zabiera też magnetofon - a Sikor ogłosi jakiś konkurs :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Kontakt nawiązany !!!

To ja moge wizac 5 losowo wybranych tasm - oryginalow z poczatku lat 80-tych i zrobimy konkurs komu sie wiecej wczyta :) Tylko ze glowica nie moze byc krecona w trakcie konkursu.
Tyle ze to raczej konkurs dla atarwocow - szchistow :D

7

Odp: Kontakt nawiązany !!!

Ja chętnie wezmę udział! Ostatnio bardzo często wczytuję w normalu :P

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Kontakt nawiązany !!!

Ok! Robimy konkurs , "magnet action". Sikor proszę, opracuj regulamin.Wszelkie sugestie mile widziane.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

9

Odp: Kontakt nawiązany !!!

Zróbcie demo graficzne z podkładem puszczanym z magnetu POKE 54018,52 ;) Swego czasu nabrałem kilka osób na taki numer na giełdzie komputerowej ;-)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

10

Odp: Kontakt nawiązany !!!

"Sammy, the sea serpent" - prościutka semigrafika i bajka nagrana na ścieżce dźwiękowej. Mam ten program na kasecie. Używa znaczników nagranych na ścieżce danych do synchronizacji bajki z wykonującym się programem. Ten sposób opisany jest w De Re Atari - może ktoś to wykorzysta?

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

11

Odp: Kontakt nawiązany !!!

... czyli szykuje mi sie remont XC11 :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: Kontakt nawiązany !!!

apokalipsa... teraz pozostaje juz tylko czekac az ktos wyrazi chec kupienia oryginalnego kartonu po XC12 i styropianow :)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...