Temat: "dawcy" - sprzedam

to co na fotkach:
całosc lub osobno:
http://stryker.pigwa.net/dawcy/
wiecej info na priv

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: "dawcy" - sprzedam

Rany julek, Stryker, Wszystkich Swietych w listopadzie a ty tu cmentarz pokazujesz, biore jak leci, prv poslalem,daj znac.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

3

Odp: "dawcy" - sprzedam

Ja bym poprosił o folię do 800XL i fipsztyk dociskający do Californii.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: "dawcy" - sprzedam

Na IMG_0613.jpg jest CA2001 z dobrą dźwignią tzn. metalowy wałek z białym plastykowym mocowaniem i szarym uchwytem.
Jeśli można, to zgłaszam chęć zakupu tych części lub całej niekompletnej stacji. Piszę ogólnie, gdyż teraz nie wiem kto tym rozporządza: jeszcze Stryker, czy już Zaxon ?

Odp: "dawcy" - sprzedam

A jak ze sprawnoscia tego? Bo ja bym reflektowal na 800XE

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: "dawcy" - sprzedam

Spóźniłem się, czy jeszcze coś zostało ?

//EDIT: @Dely, a może się razem dogadamy ? ja mam stykową, a u dawcy sprężynkową, więc na folii mi nie zależy - bardziej na obudowie z 800tki.

//EDIT: na 95% będę potrzebował jeszcze GTIA i POKEYów x2...

Ostatnio edytowany przez maw (2008-05-30 17:27:58)

___
Press play on tape...

7

Odp: "dawcy" - sprzedam

Ja potrzebuję tylko folię.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: "dawcy" - sprzedam

no to wszystko zależy od tego, jak ugadają się Zaxon ze Strykerem (Stryker, gdzie Ty takie dobroci i w takich ilościach dorwałeś ?)

___
Press play on tape...

9

Odp: "dawcy" - sprzedam

Dopisuje się na POKEYa - jak znajdzie się to i dwa (po jednym dla mnie i TeBe).

Szukam także ANTICa w PAL jak i w NTCS - bardziej potrzebny!!!!!
Dobry by był także sterownik co25953 dla 130XE.
Obydwie ww.pozycje potrzebuje TeBe

Ze dwie nieżółte obudowy także bym łyknął....

Ostatnio edytowany przez pajero (2008-06-01 10:27:03)

10

Odp: "dawcy" - sprzedam

Pajero ja się wkopałem i będę zmuszony łatać 800XE (częściami z innej 800ki), jak się nie uda, albo coś zostanie, to jesteś pierwszy na liście - dam znać Ci na maila (no i mam też nadzieję, że Zaxon się zlituje i nie weźmie wszystkiego hurtem).

//EDIT: a części od Zaxona do XLki to do mojej bym wziął (tuning+naprawy - m.in. ostatnio "udało mi się" lutownicą przepalić folię przyłącza z klawy...)

Ostatnio edytowany przez maw (2008-05-30 20:37:20)

___
Press play on tape...

11

Odp: "dawcy" - sprzedam

zaxon potrzebuje płyt ... a raczej pamieci w nich dlatego ...
pokeye i gtia moge opchnąc...
dely ... tego pipsztyka juz ci kiedys wysylalem chyab co nie ? ( folie sama chcesz czy caly klawikord ? )
Maskotka ta 800XE chyba niesprawna ;]
a te 800XL ktos reflektuje bo sie pogubiłem ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

12

Odp: "dawcy" - sprzedam

Wysyłałeś, wysyłałeś razem z padem do Jaga, ale chcę mieć na zapas bo to ultrakruche rozwiązanie. A co do klawiatury to chcę folię tylko - jeśli ktoś potrzebuje klawiaturę to nie zgłaszam pretensji :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: "dawcy" - sprzedam

Ja chciałem 800tkę (XL), tą na stykach("żłobione klawisze") , nie na folii - bo taką mam, tylko hmm... "uwaliłem ją" troszeczkę i teraz próbuję łatać/tuningować/itp.

Oczywiście znając życie dwa POKEYe i jeden GTIA będzie potrzebny...

//EDIT: z ostatniej chwili: z tego, co mi pisze Zenon na gg wynika, że sterownik 128k (czyli co25953) też będę potrzebował... (wpadła mi w ręce 800XE wyglądająca na martwą)

//EDIT2: @Dely: tak właśnie myślę... mam folię do laserówek, przewodzący pisak będę kupował, więc jakbyś mi podesłał fotki Twojej folii, to by można spróbować zrobić działającą kopię...

Ostatnio edytowany przez maw (2008-05-30 23:01:14)

___
Press play on tape...

14

Odp: "dawcy" - sprzedam

@Styker

Jeśłi coś zostanie z tematu stacja dysków CA2001 czy też LDW2000 to chetnie nabędę.

Ps. Styker aleś tego nachomikował, a już myślałem, że to tylko ja mam taką "graciarnię".
Chociaż z Atari "małego" mam niewiele, ale za to z ST to kilka w "kawałkach" by się uzbierało ;)

15

Odp: "dawcy" - sprzedam

A ja mam jeszcze pytanie takie: czy wszystkie płyty na tych zdjęciach są PALowskie. Bo jekby jakiś NTSC się trafił, to oprócz tego, co "ggadałem", to chętnie nabędę. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

16

Odp: "dawcy" - sprzedam

Stryker, Czy mogę liczyć na te części (opisane wyżej) do CA2001?

17

Odp: "dawcy" - sprzedam

marekcplo - dely był pierwszy....
Miker - wszystkie sa "raczej" palowskie
Radosław - a co dokladnie z ca i ldw cie interesuje ? wszystkie zwłoki ?
Na dniach odezwe sie do kazdego ..... jak juz wszystko poukładam.... ( z dokładnymi fotkami z tym co chcieli....)

"wszystko się kiedyś kończy......."

18

Odp: "dawcy" - sprzedam

Dely - może zrezygnujesz z tego fipsztyka (jeśli to na rezerwę). U mnie CA2001 naprawiona po stronie elektroniki stoi i czeka, by ruszyć.

19

Odp: "dawcy" - sprzedam

Stryker, ja bym chętnie nabył ładną obudowę do mojej 65-tki.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

20

Odp: "dawcy" - sprzedam

Marekcplo - jeśli to Twoja jedyna stacja i czeka na uruchomienie to nie ma sprawy, mogę zrezygnować.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

21

Odp: "dawcy" - sprzedam

Będę szczery. Jako CA2001 - to jedyna. Posiadam jeszcze tylko 1050 kupioną tu od 5eba.
Decyzję pozostawiam Tobie.

22

Odp: "dawcy" - sprzedam

Spoko, nie ma sprawy - zrzekam się na Ciebie - z 1050 za bardzo nie powalczysz w podwójnej gęstości.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

23

Odp: "dawcy" - sprzedam

1050 cza-by przerobić na jakieś turbo i będzie DD

24

Odp: "dawcy" - sprzedam

a w sumie o najważniejsze żeśmy się nie spytali: wśród tych dawców są/były jednostki działające ? Dostałem ostatnio na maila pytanie, czy zamiast ratować swoją staruszkę nie chciałbym nabyć podrasowanej działającej... tylko kwota nie tegez była :)

___
Press play on tape...

25

Odp: "dawcy" - sprzedam

Co dla kogo / podsumowanie:
------------------
Pajero:
2 x pokey , 1xco14805 , 1xco21697 , 1xco21698 , 1xco25953
Które obudowy z fotek ? ?
-------------------
MAW
2 x pokey, 1 x C014889 , 800tka XL (zlobione klawisze) (odpala, reszty nie testowałem!)

------------------
marekcplo
stacja (cała ???)

---------------------
zaxon - 9 niekompletnych golych płyt

---------------------------------

Grzegorz_29_

klawisze do 800tki nie grawerowanej :  CLEAR, INSERT,  DELETE BACK SPACE.

----------------------------------------

grey/msb ....
obudowa do 65xe....którą z tych fotek ?

------------------------------
Radosław

cześci do stacji ....

a co dokładnie byś chciał ?

------------------------------------

Dely....
Folie chyba sa padniete w dwoch klawikordach..... takie tez cie interesuja  ? to moge ci podeslac moze cos z nich sklecisz ;/




Zostaje jeszcze 2xpokey, padniete 800XL, 800Xe + reszta "zlomu" z fotek ... ktos chetny ?

Ostatnio edytowany przez stryker (2008-06-02 13:36:07)

"wszystko się kiedyś kończy......."