1

Temat: logowanie na forum w xp, firefox

Moze ktos mi powiedziec dlaczego za kazdym razem logujac sie na forum i wpisujac poprawnie login i haslo dostaje ramke ze przegladarka mnie zalogowala,wracam na strone glowna forum  a nie jestem zalogowany, dopiero jak powtorze procedure to mnie zaloguje??? Tak mnie to od jakiegos czasu ciekawi.

Xp, Firefox z wylaczonym pamietaniem hasel.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

2

Odp: logowanie na forum w xp, firefox

Wyczyścić ciastka, spróbować jeszcze raz. Jeśli nie pomoże napisać do autorów punbb.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: logowanie na forum w xp, firefox

Dziwne, "bo u mnie działa" ;)

4

Odp: logowanie na forum w xp, firefox

Zaxon mialem to samo bardzo dlugo i tez sie skarzylem. Ustapilo jak Dely wprowadzil logowanie na glownej stronie. Teraz dziala ok (mam XP +FF3).

5

Odp: logowanie na forum w xp, firefox

nosty napisał/a:

Ustapilo jak Dely wprowadzil logowanie na glownej stronie.

Obawiam się, że to zbieg okoliczności. Jedno nie ma nic wspólnego z drugim. Podejrzewam, że w przypadku zaxona sprawa rozbija się o cache przeglądarki, które w dobie obecnych łączy przynosi więcej szkody niż pożytku.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: logowanie na forum w xp, firefox

No fakt, ja mam ustawione czyszczenie cache i calej historii przy kazdym wyjsicu z FF.

7

Odp: logowanie na forum w xp, firefox

z ciekawosci o szczegol doptam: w jaki sposob "wracasz na strone glowna forum"? przycisk back?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

8

Odp: logowanie na forum w xp, firefox

dely napisał/a:
nosty napisał/a:

Ustapilo jak Dely wprowadzil logowanie na glownej stronie.

Obawiam się, że to zbieg okoliczności. Jedno nie ma nic wspólnego z drugim. Podejrzewam, że w przypadku zaxona sprawa rozbija się o cache przeglądarki, które w dobie obecnych łączy przynosi więcej szkody niż pożytku.

To daj no-cache dla glownej strony.