1

Temat: 19 Terminatorów:)

Od czwartku czeka nas przynajmniej 9 terminatorów, czyli serial z 2008 roku: Terminator: Kroniki Sary Connor, przedstawiające najciekawszy moment, bo wydarzenia po drugiej części (kinowej), które są (uwaga) alternatywną wersją tego co widzieliśmy w części III - Brzmi ciekawie !
Emisja serialu w czwartki o godzinie 20:20 na kanale TVP1. Mam jedynie wątpliwości do tłumaczenia itp. w wykonaniu TVP...

22 maja 2009 na ekrany wchodzi: Terminator - Ocalenie (ang. Terminator Salvation), w którym nie zagra Arni !:(
...czyli szykuje się następna katastrofa :(

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

2

Odp: 19 Terminatorów:)

Ogladam, jestem w trakcie drugiego sezonu.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

3

Odp: 19 Terminatorów:)

No i jak ? Nadaje się to do oglądania ?

U mnie kablówka świruje i znikł mi AXN, jak do nich dzwonię to mówią że mogę sobie zrezygnować z analoga i wykupić cyfrówkę :( Tyle że cyfrówka przewiduje 1 odbiornik a ja mam dwa pokoje z TV...

Bardzo żałuję, bo na AXN jest lepsze tłumaczenie (z resztą między innymi robi to mój kolega z ławki szkolnej, który oczywiście miał wtedy Atari 65 XE, potem chwilowo Falcona:)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

4

Odp: 19 Terminatorów:)

Kiedyś miałem AXN (choć nigdy żadnej kablówki nie zakładałem), ostatnio z piwnicy wygrzebałem pi.erdolnik (vel. ogłupiacz), podłączyłem, poszukałem różnych kanałów, i w koncu znalazłem AXN... tyle że zamiast oryginalnej fonii leci tam "rydzyjko".....

A czwarta część terminatora zapowiada sie całkiem ciekawie (coś mi taką starą gierką "zajeżdża ;) ), z miejsca przypomina mi się to co kumpel powiedział o trzeciej: "ten film powinien się zacząć tam gdzie się skonczył" (ta jakże rzeczowa recenzja sprawiła ze nigdy trójki nie obejrzałem - a może to błąd?).

Ostatnio edytowany przez Lt_Bri (2008-10-26 03:46:11)

wszystkie trzy strony świata

5

Odp: 19 Terminatorów:)

Sarah Connor Chronicles jest fajne - niestety bardzo nierówne, w szczególności drugi sezon. Pierwszy da się obejrzeć niemal jednym tchem, natomiast w drugim zaczyna się dłużyzna. Mimo tego polecam!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: 19 Terminatorów:)

Tdc napisał/a:

o godzinie 20:20 (

...katastrofa, nie mogli dać o np. 23:00 :(

Po ósmej to baby idą spać, a adwrotnie żonka to nie jest jeszcze śpiąca... :D :P :D

Ostatnio edytowany przez pajero (2008-10-26 09:09:35)

7

Odp: 19 Terminatorów:)

jak dla mnie TSCC daje radę, mam tylko nadzieję że w sezonie 3 podkręcą tempo bo jak zauważył Kiero zaczyna sie troche ślimaczyć i zamulać , ale z drugiej strony tak to juz jest z serialami, że gdzieś po którymś tam sezonie czuje się pewnien niesmak ( tak zaczyna się robić z jednym z moich ulubionych tj. Supernaturalem)

gep/lamers^dial

8

Odp: 19 Terminatorów:)

Teraz na topie jest IMO Fringe. Oglądać, kto jeszcze nie zaczął.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: 19 Terminatorów:)

Supernatural wciąga. :) Kończę właśnie pierwszą serię. A Fringe całkiem, całkiem, choć dopiero obejrzałem 2 pierwsze odcinki. W każdym razie ma klimat... ^^

Najmniej przewidywalna jest 3 seria Heroes'ów, co sobie chwalę po 2 sezonie. Praktycznie każdy odcinek zaskakuje czymś nowym.

Ostatnio edytowany przez voy (2008-10-26 14:03:40)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

10

Odp: 19 Terminatorów:)

Niestety ja to się w Heroes 3 zgubiłem nieco. Za dużo wątków chcą na raz prezentować - no chyba, że tak to ma wyglądać :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: 19 Terminatorów:)

Fringe jest niezły, ale troche śmierdzi X-Filesami. Mam nadzieję że znajdzie swoja ścieżkę....Polecam za to "The Mentalist". Potrafi zaskoczyć. Jest też bliżniaczy do Fringe'a "Eleventh Hour" ale dopiero sie rozkręca, no i całkiem  niezły "Sons of Anarchy". Jest co oglądać...

gep/lamers^dial

12

Odp: 19 Terminatorów:)

tego fringe to wiela jest?
sse wlasnie pierwszy odcinek, a kolejce mam 2-6

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

13

Odp: 19 Terminatorów:)

Na razie jest właśnie 6 odcinków; premiera pierwszego była dopiero miesiąc temu. Z zupełnie innych klimatów, to całkiem sympatyczny jest "Merlin" z BBC - legendy arturiańskie nieco inaczej. :)

Ostatnio edytowany przez voy (2008-10-26 16:40:13)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

14

Odp: 19 Terminatorów:)

Wszystko nicość przy IT Crowd, prawda Voy? :)

15

Odp: 19 Terminatorów:)

[offtopic mode:on] jeju... tak to czytam i zastanawiam się skąd macie czas na oglądanie tylu seriali :) [offtopic mode:off]

16

Odp: 19 Terminatorów:)

Co do IT Crowd, to mam do tej serii duży sentyment ze względu na typ humoru... :D

@Seban: zawsze się trochę czasu znajdzie, a zasys to przeważnie nocką odchodzi. :P

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

17

Odp: 19 Terminatorów:)

świetny serial, ściągam co tydzień nowy odcinek jak tylko się ukaże ( oczywiście w hd ), nie mogę się doczekać kolejnego s02E07
ale to może dlatego że jestem fanem terminatorów...

**wczoraj widziałem przez chwilę w tv terminator-a 2...
najlepszy cześć ze wszystkich terminatorów!!

18

Odp: 19 Terminatorów:)

O a ja myslalem ze tylko ja serialomaniak jestem a tu mi poddali koledzy pare nowych tytulow. Knight Ridera nowego ktos oglada bo  tez sie pojawil w miare niedawno? A co do Terminatora, hmm, da sie ogladac, chociaz i tak czekam byle do stycznia na druga polowe ostatniego sezonu BSG.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

19

Odp: 19 Terminatorów:)

BSG - ostatni sezon ?

20

Odp: 19 Terminatorów:)

No ostatni i solidnym clifchangerem sie skonczyl.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

21

Odp: 19 Terminatorów:)

W Knight Riderze nowym z fajnych momentów to jest fajna tylko muzyczka we wstępie. Reszta to dramat - Hasselhoff się przewraca w domu starców.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

22

Odp: 19 Terminatorów:)

Zrobili animowany Star Wars ( całkiem nieźle sie ogląda) no to i mam nadzieję że kiedyś sprokurują coś serialowego w świecie Aliensów...Co do KN2008: w opinii niektórych "Szmaty na lodzie" trzymają bardziej w napięciu...;)

gep/lamers^dial

23

Odp: 19 Terminatorów:)

True, Wojny Klonów są bardzo fajne - i można oglądać z dziećmi, bo chyba nawet tak to jest pomyślane, żeby uczyło bawiąc :)

Co do innych nowości to jeszcze True Blood trzyma poziom.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

24

Odp: 19 Terminatorów:)

Mnie Wojny Klonów zniesmaczyły, ale do oglądania z dziećmi to faktycznie jest ok.

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

25

Odp: 19 Terminatorów:)

Dely, Hasselhof nawet sie pojawil w pilocie, fakt wygladal na zakreconego, hehehe.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993