Temat: problem z avatarem

Kierowniku najdroższy. Chciałem sobie podmienić avatara, ale... się nie udało. Najpierw skorzystałem z opcji "zmień", efektem czego pojawił się ten sam avatar, który był dotychczas tyle, że przeskalowany. Postanowiłem więc go wykasować i załadować nowego. NIC. I tak wielokrotnie, ale bez skutku. Jakieś sugestie? Pierwszy raz mi się coś takiego zdarza (?) Wylogowałem się i zalogowałem ponownie, zmieniałem nazwy plików, bla, bla bla i ciągle dupa.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

2

Odp: problem z avatarem

Podeślij tego avatara, wrzucę ręcznie.

PS. Proszę o załatwianie tego typu spraw via mail.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: problem z avatarem

a mógłbyś mi podesłać na prv swojego maila bo nie posiadam Twojego. Z pozycji forum nie dołącze obrazka

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

4

Odp: problem z avatarem

Jak widać na załączonej, zadowolonej z życia buźce, udało mi się dokonać tego samemu.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski